Huawei, PC sevkiyat hacmindeki yıllık yüzde 715,69 büyüme ile bilgisayar endüstrisini ileriye taşıyor

Sıradaki içerik:

Huawei, PC sevkiyat hacmindeki yıllık yüzde 715,69 büyüme ile bilgisayar endüstrisini ileriye taşıyor

e
sv

İz bırakmak için harekete geçiyorlar

29 Mart 2021 18:20

 

Afrika’da yaptığı ziyaretler ve projeler ile tanınan bağımsız aktivist Umut Sarıkaya tarafından iyiliği daha fazla kişiye ulaştırmak için kurulan yeni nesil sosyal yardımlaşma platformu, İnsan İzi Uluslararası İnsan Yardım Derneği çalışmalarına başlıyor. Bugüne kadar bağımsız olarak sosyal sorumluluk projelerini sürdüren Sarıkaya, artık çalışmalarına İnsan İzi Uluslararası İnsan Yardım Derneği çatısı altında binlerce gönüllü ile beraber devam ettirecek. 

 

İnsan İzi Uluslararası İnsan Yardım Derneği, ihtiyaç sahibi kişilerin hayatlarına dokunabilmek ve onların hayatlarında iz bırakabilmek için uluslararası bir yardımlaşma gerçekleştirecek. Türkiye ve tüm coğrafyalarda iz bırakacak çalışmalara imza atılacak. 

 

4 kıtada faaliyet gösterecek

22 Mart Dünya Su Günü’nde kurulan dernek; dil, din, ırk, yaş, cinsiyet ve coğrafya farklılıkları göz etmeksizin başta Afrika olmak üzere tüm kıtalarda ihtiyaç sahipleriyle buluşmayı hedefliyor. Dernek, bölgenin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek fizibilite çalışmaları sonunca tarımdan hayvancılığa işletmelerden eğitime kadar Afrika’da gerçekleştireceği dönüşüm projelerini çalışmalarında ilk sıraya koyuyor.

 

İyiliğin takipçisi olacağız

Modern dünyada bireyselliğin öne çıktığını ve kolektif hareket etme bilincinin unutulduğunun altını çizen Umut Sarıkaya bu algıyı yok etmek ve birlikte güç doğar felsefesini yaşatmak için günbegün gönüllü gençlerle beraber çalışmalar yapacağını belirtti. Dernek duyurularının yapıldığı andan itibaren binlerce gönüllü başvurusu aldıklarını ifade eden Sarıkaya, gönüllülerin çoğunun gençlerden oluştuğunu ve herkesin aslında kendisi için iyiliği aradığını söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.