Kadın 66. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Analizi

e
sv

Kadın 66. Bölüm Analizi

290 okunma — 09 Ekim 2019 10:55
Kadın 66.bölüm analizi

Kadın bu hafta hepimizi ağlattı. Hatice‘nin ölümü tüm aileyi derinden yaraladı. Keşke sevdiklerimiz ölmese ama mümkün değil. Böyle imtihanımız var ne yazık ki. Çoğu zaman bir şeylerin değerini hep kaybedince anlıyoruz. Şirin’i dizi tarihinde ilk defa samimi gördüğümü itiraf etmeliyim. Şirin’in bu bölümdeki tüm duyguları gerçekti. Eve giremeyişinden tutun da annesinin söylediklerini babasıyla tekrar etmesine kadar. Ağır duygu yükünün ardından bir de Sezen Aksu çalınca ben de dahil pek çok kişi gözyaşı döktü. Kabul edelim ki hepimiz bir annemize sarıldık. Gerçekten kaybettiklerimiz tam da kalbimizde bizi izliyor. Hatice’nin ruhu da kızını babasına emanet etmeden rahat etmedi. Artık hasta ve güçsüz kızına sahip çıkacak bir ablası ve babası var.

Şirin Herşeyi İtiraf Etti!

Şirin’in annesinin korkusuyla bir çırpıda her şeyi itiraf etmesi gerçekten izlenmeye değerdi. Bence bu itiraf daha sakin ve üstüne basa basa edilmeliydi. Bu şekilde sanki Hatice Şirin her şeyi itiraf etsin ardından Sarp ve Bahar barışsın diye ölmüş gibi oldu. Bahar ve Sarp barışması ise beni şaşırtan ayrı bir nokta oldu. Bana göre bu sezon tek başına dimdik ayakta duran bir Bahar izlemeliyiz. Bahar kimseyle duygusal bir ilişki içine girmemeli. Yani ez azından dizinin adı Kadın ise bu böyle olmalı. Aksi takdirde elimizde hep fazladan ne olduğu belli olmayan bir karakter kalıyor. Arif mi Sarp mı? Fragmandan da gördüğümüz kadarıyla tam da dediğim gibi Sarp ölüyor gibi geliyor bana. Şimdi Arif’e yeni bir partner gelmesinin tam vaktidir çünkü Bahar’ın onunla olması artık çok daha zor.

Sarp’ın uyandığında önce çocuklarını değil Bahar’ı sormasını da kazada Bahar’ın olmasına veriyorum.

kadın-dizisi-sarp

Aksi takdirde tuhaf olacak çünkü. Hele Pırıl’dan olan çocukları zaten tamamen babadan kopuk. Pırıl da benim sevdiğim bir karakter umarım çıkmaz. Hatta nasıl olur bilemem ama dün bölüm sonu ikisini öyle görünce Pırıl ve Arif’i yan yana düşünmedim değil hani. Sonuçta ikisi de kalp kırıklığı yaşamış acı çekmiş insanlar.

 

8 Ekim salı günü 66.bölümüyle ekranlara gelen Kadın dizisi Reytingleri nasıl oldu? Cevabı için Kadın Dizisi reytinglerini tıklayabilirsiniz.

Dün ki bölümde beni güldüren tek karakter ise Arif’in babasıydı. Adam hastaneden yiyemeyeceği yemeğin peşinde. Neyse en azından Arif’in yanında. Zaten Arif bölümde genelde vicdan muhasebesi halinde ve tek başınaydı. Yapma Arif dünyanın bütün yükünü sen çekemezsin. Herkesin sorumluluğunu sen kaldıramazsın. Bölümün başrolü ise Seray KAYA idi bence. Alabildiğine yetenekti. Yürekten kocaman alkışlıyorum Seray KAYA’yı. Şirin’i değil ama kendisini hep seveceğiz ve yolu açık olsun. Olacaktır da.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.