Kadın Dizisi Yeni Bölümünde neler oldu? Sarp Öldü mü? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

16 Ekim Reyting Sonuçları

e
sv

Kadın Dizisi Yeni Bölümünde neler oldu? Sarp Öldü mü?

233 okunma — 17 Ekim 2019 12:52
avatar

Kerime T

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sarp öldümü
malatya oto kiralama

Aynı bu sözden feyz alarak gelişen bir bölümdü, evet vuslat dedim demesine ama bunu 2 sezon boyunca #sarbah ı bekleyen izleyiciler adına söylemiştim, yoksa geçen haftanın son sahnelerinde Bahar’ın Sarp sevdasını ben de yadırgadım çünkü hiç yeri ve zamanı değildi. E nooldu ne çabuk unutuldu Hatice? Senin annen öldü yahu!? Hani yas hani üzüntü? İnsanın iki lokma yemek yemeyi gönlü almaz ama sen daha hastaneden bile çıkamadan anneni kaybedeli daha saatler olmuşken Sarp peşindesin Bahar! Herşey bitti sizin aile olmanız ve Sarp’ın çocuklarını görememesi kusur kaldı, her bölüm senden daha çok soğur hale geldim. Öte yandan Arif’in yediği darbeyi küçük Emrah bile yememiştir bu adamın sonu ne olacak hiç yüzü gülmeyecek mi, adamı harcadınız daha nasıl toparlanacak? İçim parçalandı o ağlarken ne hale getirdiler adamı.

Şirin Yaptı yine yapacağını…!

Peki ya Şirin? Demiştim size onu anca finalde akıl hastanesinde görürüz diye, yine yapacağını yaptı Sarp‘a. Ve Bahar‘ın annesi aklına Sarp’ın öldüğünü zannedince geldi, oyunculuk performansı muhteşem lakin karaktere olan kızgınlığım bir milyon. Çocukları için yaşayan kadının gözleri çocuklarını bile görmedi o derece, ilginç sahnelerdi gerçekten. Birde yeni bölümden verdiğiniz ilk sahne tam merak uyandırıcı, ne yapmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ama tadı kaçıyor gerçekten. Eğer o çadırdan çıkan Arif’se nasıl bir daha o adamın yüzüne bakabildin merak ederim Bahar ama yinede Arif mutlu olsun hemde sana rağmen!

kadın-yeni-bolum

Sarp Öldü mü?

Kadın dizisi 67. bölümünde Sarp öldü mü ? Sorusuna cevap bulamadık. Hekesin gözü kulağı Kadın dizisi 68. bölümünde Sarp yaşıyor mu? Sarp diziden ayrılacak mı? 68. bölümünde göreceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.