Kalk Gidelim 77. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

ÖSYM’den KPSS Duyurusu! Branş bazında sıralamaları yayımlandı

e
sv

Kalk Gidelim 77. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı

823 okunma — 14 Eylül 2019 16:06
kalk-gidelim-reytingleri
malatya oto kiralama

TRT 1’de yayınlanan geniş kitlelerce beğeniyle izlenen dizi Kalk Gidelim her hafta cumartesi günleri Trt ekranlara gelmeye devam ediyor. Eğlenceli konusu ve hayatın içinden hikayesi, usta oyuncuları ve ekibiyle ekranlara yeni bir tarz getiren dizi yeni sezonda da müthiş bölümlerle sizlerle olmaya devam ediyor

Kalk Gidelim 76. Son Bölümde neler olmuştu?

Seyfettin, kayınpederinin gelmemesinin keyfini yaşarken, Ebe Ana’nın gelip kapıya dayanmasıyla Sevda ve Şerif şok olur. Dal Ailesi, Şerif’in alıkonulma meselesi üzerine yoğunlaşırken, oğlunu bu şaibeli durumdan kurtarmak için Perihan eve gelir ve Ebe Ana’yı görünce işlerin rengi bir kez daha değişir. Diğer yandan Seyfettin, Şakir’i evden uzaklaştırmak için bir plan yapar ve Sefer ile Şakir’i barıştırmak için türlü yollar denemeye başlar. Mustafa Ali ise kuru meyve işine gelen siparişlerin yoğunluğu üzerine iyice yükselir. Yüklü miktardaki siparişleri karşılamak için köydeki meyve bahçelerinin sahipleriyle anlaşmak ister fakat ondan önce birileri meyveleri toplamaya başlamıştır. Bir yandan meyve bulmaya bir yandan da kendisinden bir adım önde olup işini baltalayan bu kişi kim diye hamleler yapmaya çalışır. Tüm bunlar olurken Halim ile Badegül, aileden gizli bir takım işler çevirir. Hatice Ana ise bu durumu çok farklı bir meseleye yorumlayacaktır. Halim ile Badegül’ün çocukları olmadığı için tedavi olduklarını düşünür. Oysaki durum Meryem’le ilgilidir.

Kalk Gidelim 77. Yeni Bölümünde neler olacak ?

Kalk Gidelim 77. Bölüm 2. Fragmanı

Kalk Gidelim yeni bölümde Hacı Hüseyin nasıl olmuştur da evleri geri almıştır . Dal ailesi mensupları bu konuyu çok merak etmektedir. Hacı Hüseyin bunu Hatice Anneye bile söylememiştir. Bir gün Hacı Hüseyine gelen gizemli telefonla Hacı Hüseyin size evleri nasıl geri aldığımı anlatacağım der, Seyfettin ve Mustafa Ali’ye bi adres verir ve bu adresteki kızı alıp buraya gelin der. Diğer taraftan Meryem de kız kardeşinin adresini Badegül’den almış ve kardeşini yanına getirmek için Sadık ve Ercan’la birlikte yola çıkmıştır. Kimdir bu gizemli kız ? Hacı Hüseyin in geri aldığı evlerle ne alakası var ? Muhtemelen 14 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan Kalk Gidelim yeni bölümüyle bu soruların cevabını bulacağız. Kalk Gidelim reytinglerini merak edenler en hızlı şekilde Reyting Tv’den takip edebilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.