Kalk Gidelim 81. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı 5. Bölüm Analizi

e
sv

Kalk Gidelim 81. Bölüm Analizi

15 Ekim 2019 19:52

Kalk Gidelim bu bölüme ters köşeyle başladı. Seyfettin’in Sevda’nın sırrını bilmesi hepimizi şaşırttı. Meğer ebe Seyfettin’e her şeyi anlatmış. Zaten ebeden anlatmamasını beklemek bir hata olurdu zannımca. Bu yükü o bedenin kaldıramayacağı belliydi. Sevda ve Seyfettin çiftinin romantikliği göz doldurdu. Hepimiz etkilendik. Ne güzel adamsın sen Seyfo! Susmuş susmuş ta içine atmışsın. Hem de bunu Sevda’yı üzmemek için yapmışsın. Bunu her adam yapmaz. Her adam bunu kaldıramaz. Sen de öfkelendin elbet ama öfken karının kucağındaki bebeği görene kadarmış. Bence Sevda bir kez daha aşık oldu kocasına. Biz bile etkilendik onun etkilenmemesi mümkün değil. Aşkınız daim olsun güzel çift. Hep mutlu hep evlatlarınızla kalın.

Kalk Gidelim 82. Bölümünde neler olacak? 

Ercan ve Şakir arasındaki kriz için Yeşilyurt mahkemesi kuruldu. Ercan servetten vazgeçmeyecek anlaşılan. Veresiye defterini tahsil edince çok mutlu oldu Efe’yle. Efe ve Ercan dayanışması devam edecek bence. İkisi de kurnaz akılları aynı çalışıyor. Zeki adamlar vesselam. Behice yine olaylar yarattı. Yüzük gizemi bakalım çözülecek mi. Ercan’ın Çekirdekçi Kız olarak katkı sağlaması da ayrı tabi. Olan yine Şakir’e oldu. Yine eli yüreğinde kaldı. Çaba göstermesi güzeldi ama. Hacı Baba anlattığı güzel hikayeyle yine ruhları şenlendirdi. Hacı Baba’nın cidden ruhları ferahlatmak gibi iyi bir huyu var. Sevilen ve sayılan bu güzel adam yine bize bir şeyler anlatmayı ve derdini söylemeyi başardı. Helal olsun dedemize.

kalk-gidelim-82

Bu bölüm beni en çok güldüren ise Nurcan ve Mustafa Ali çiftiydi. Nurcan epey takıldı anneanne olma fikrine. Saçlarına aklar düştü güzel Nurcan’ımızın :). Mustafa Ali ise o kadar heyecanlandı ki neredeyse dede olmuştu bile. Dedelik sana çok yakışacak Mıstafa Ali. Kızı nihayet muradına erdi. Veli’nin inadını kırması güzeldi. Fragmanda gördük ki Şakir babasının elini çok şükür öpüyor. Aralarındaki buzlar umarım erir . Erisin de mutlu mutlu lahmacun yemeye babasıyla barışmış halde devam etsin. Bölümün kamu spotu ise Seyfettin’in ilk yardım dersiydi. İlk yardım hepimize lazım. Kime ne zaman gerekeceğini bilemeyiz. Seyfettin’in bu konuda bilinçli olmasına ve bunu çocuklarına da aşılamasına sevindim. Gösterdiği yöntem aklımızda bulunsun. Haftaya Yeşilyurt’ta buluşmak üzere…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.