KALK GİDELİM EVE 1. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 18. bölümde heyecan vardı.

e
sv

KALK GİDELİM EVE 1. BÖLÜM

1536 okunma — 26 Nisan 2020 12:19
kalk-gidelim-eve
malatya oto kiralama

Virüs salgınından dolayı pek çok dizi ve yapımcı evden çekilen bölümler yapmayı tercih etti. Jet Sosyete, Seksenler, Çukur bunlardan birkaçı… Kalk Gidelim de bu kervana katıldı.  Mustafa Şevki Doğan ve Baykut Badem öncülüğünde ekip çok güzel bir iş çıkarmış. Oyuncu eksikleri olsa da aynı sıcaklıkta çekilen bir iş olmuş. Her oyuncu kendi evinde bir kamera ve telefonla çekildi bu bölüm. M. Şevki Doğan sahneleri yönetmeye devam etti. Her oyuncu kendi kostümünü, ışığını, sesini kendi ayarladı. Kamera arkasını bile kendi yürüttü. Çok büyük bir emek ve çaba var. Kocaman alkışlarımız bu zor günlerde yüzlerimizi güldüren Kalk Gidelim ailesine.

HACI HÜSEYİN DAL- BAYAZIT GÜLERCAN

Bayazıt Gülercan öyle etkisi olan bir oyuncu ki tüyleri diken diken ediyor.  Tahmin ettiğim gibi bölümonun sesiyle başlaı. Bölümün onun sesiyle başlaması ilk orucumuzu açtığımız gecede oldukça güzel oldu. Ruhsal olarak bir destek, güç ve baştan aşağı maneviyat… Hem İstanbul hem Muğla görüntüleriyle başladı ve salgının ülkemizdeki etkileri gösterildi.

EYVAH!

Virüsten dolayı eyvah dedirtecek iki karakter vardı. Biri Ercan diğeri Nurcan. İki kardeş hasta oldular. Ercan Muğla’da yüzüne öksürüp hapşıran birinden dolayı kendini eve kapattı. Kapattı ama nerede kapattı? İstanbul’da . Meryem onu Muğla’da bir apartmanda sanıyor. Sadık kahyayı bile alt edip dışarıda tutmayı başardı Ercan’ın zekası. Nurcan ise gösterdiği belirtilerden  dolayı kendisini odasına kapattı.  Dışarı çıkmıyor. Gireni almıyor hatta Mustafa Ali’yi bile. Mustafa Ali Nurcan’dan kıyafet alınca kaynatmak zorunda kaldı ve çok komik görüntüler ortaya çıktı. Mümine ninesine benzediğini fark etti.  Ercan dolapta kalmış çürümüş sebze ve meyvelerle bir iksir ortaya çıkardı. Onları bu şekilde kullanıp paraya dönüştürmek zaten bir tek onun aklına gelirdi. Meryem 2 kere 25.000 tl göndermesine rağmen aklı parada olan bir adam bakalım daha neler yapacak?

ŞEBA

Şakir Eğlence Bilişim Ağı gururla sunar! Islıklar ve alkışlar durmasın. Bu kadar eğlenceli bir karakterin youtube kanalı açması üstelik isminin ŞEBA olması hepimizi güldürdü. Yeşilyurt halkına daha çok bağlanacak Şakir. Durmayacak belli ki. Bu kanalın bir bölümlük bir şey olduğunu düşünmüyorum. Olmasın da zaten. Bizi en eğlendiren karakterlerden biri. Kanalının pek çok abonesi olması bizi daha çok eğlendirir.  Karakterin ne kadar malzeme yaratan bir karakter olduğunu düşünürsek bu imkansız değil. Umarım Kalk Gidelim bölümlerinde de bu kanal devam eder.  Şakir demişken Alper SAYLIK dememek olmak. Öyle enerjisi yüksek olan bir adam ki insan ister istemez Şakir’i sevmek zorunda kalıyor. Bu diziden sonra da kesinlikle yolu açık kıymetli oyuncumuzun. Kendisine sevgilerimizi yollayıp iyi dileklerimizi iletelim. Yolu açık, kısmeti bol olsun…

KERİM YAĞCI- SADIK KAHYA

Yine duygulandırdı bizi. Ağladık hep birlikte. Şakir’in kanalında en çok adı konuşulacak olan Sadık.  Şarköy türküsüyle yüzlerimizi güldürdü. Biz bile ekran karşısında oynadık. “Aman ne güzel eğleniyoruz.” derken Mendilimin Yeşili ile ağladık. Tüm sağlık çalışanlarımıza ithaf edilen bu türkü hepimizi uzaklara götürüp düşündürdü. Duygulandık.  Sazına, sözüne, ellerine sağlık Kerim Yağcı. Çok büyük saygı duyuyoruz bu yeteneğe.

TERAPİ SOHBETLERİ

Kalk Gidelim ailesi İnstagram üzerinden canlı yayınla bizlerle buluştular.  Moderatörlüğü yapan ağırlıklı olarak Alper SAYLIK’tı. Hayrettin, Mehtap Bayri de moderatörlük yapan isimlerdendi. Hayrettin, Mehtap Bayri, Mustafa Şevki Doğan, Burak Diri, Kerim Yağcı, Ayça Varlıer, Ali Dinç, Dilara Gül Demiral, Alper Saylık ile sohbetleri izleme fırsatı bulduk. Kendi adıma çok eğlendiğimi söyleyebilirim. Cuma günleri 21.40’ta  TRT1’de görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.