KAZARA AŞK’A SÜRPRİZ OYUNCU! KAZARA AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sanatçı Seyfi Dursunoğlu, yenilenen kabrinde uyuyacak- Güncel Haberler

e
sv

KAZARA AŞK’A SÜRPRİZ OYUNCU! KAZARA AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ!

20 Ağustos 2021 20:36
Kazara aşk hakan meriçliler,

Kazara Aşk kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Çalkantılı geçen Civan ve Şimal ikilisinin arasına bu sefer de Nazlı’nın babası Haldun giriyor. Amerika’dan bir kongre için İstanbul’a gelen ve doktor olan Nazlı’nın babası damadı Civan’la tanışmak isteyince olaylar karışıyor. Haldun kızını ve damadını çok mutlu bir çift olarak bildiği için Haldun’un varlığı Nazlı ve Civan için özellikle Civan için çok büyük bir problem oluyor. Babasının gelmesini hiç beklemeyen Nazlı hem babasını gördüğü için çok mutlu oluyor hem de durumu toparlayıp yalanın ortaya çıkmaması için uğraşıyor. Haldun karakteriniyse sevilen ve çok güldüren oyuncu Hakan MERİÇLİLER canlandıracak.

KAZARA AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Şimal’i kendine aşık edip şirketi kapma hayalleri kuran Civan, Şimal’in tüm gerçekleri ortaya seren videoyu izlemesiyle ne yapacağını şaşırıyor. Bu sahne hayal rüya olabilir mi? Yoksa Civan bu sefer ciddi anlamda hapı yuttu mu? Göreceğiz. Kazara Aşk son bölümde beraber yemek yiyen Vildan, Okan, Şimal ve Civan başları belaya girince mekandan kaçmak zorunda kaldılar. Meteor şakasıyla izleyicileri güldüren Civan Şimal’i de kendine çok fazla güldürmeyi başardı. Arabada ilk defa birbirlerine karşı bu kadar yakın ve sevgi dolu olan çiftimiz gözlerimizi yaşarttı. Evde tepelerinden geçen terliğin etkisiyle el ele tutuşan çiftimiz sonrasında kendine gelemedi. Birbirlerine farklı ve daha duygusal bir şekilde ilk defa bağlanmaktan yani aşık olmaktan korktular.

Saydam ailesine her fırsatta laf dokundurmayı boşlamayan Ayyuş ve Fatoş ikilisi de daha kendilerinden çok bahsettirecek gibi duruyorlar. Bu duruma Şimal el koyar ve dedikoducu gelin kaynanaya karşı lafı gediğine oturtur diye düşünüyorum. Bu bölümde başka hoşumuza giden bir olay da elti dayanışması oldu. Üzgün bir şekilde duran Vildan’la samimi bir şekilde konuşup onun derdini anlayan dışarlıklı gelinimiz Şimal oldu. Şimal ve Vildan beraber daha çok zaman geçirecekler ve ikilinin sahnelerini daha çok izleyeceğiz gibi geliyor. Ayrıca Neval ve Şimal birbirlerine daha çok ısınmaya başlayacaklardır. Kazara Aşk son bölümde hoşuma gitmeyen tek nokta hala Şimal’in Kenan’ a karşı zaafının olması. Şimal Kenan takıntısından kurtulup Civan’ı görmeye başlamalı. Civan Şimal’den daha önce aşık olup daha önce harekete geçecektir. Artık Civan ve Şimal’i aşık bir ikili olara izlemeliyiz. Aksi takdirde hep aynı çatışma kullanıldığından senaryo tekrara düşecektir. Bir daha Civan Şimal’e karşı rezil olmamalı. Haftaya görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.