Gölcük Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele Seferberliğinin 7/24 Sürdürüyor- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Gölcük Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele Seferberliğinin 7/24 Sürdürüyor- Güncel Haberler

e
sv

Keçiören’de Kartpostallık Kar Manzaraları- Güncel Haberler

24 Ocak 2022 12:30

Ankara genelinde hâkim olan kar yağışı Keçiören’de ortaya koyduğu kartpostallık görüntüleriyle görenleri kendine hayran bıraktı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Kar yağışının ilçemizde oluşturduğu kartpostallık manzaraları görmek isteyenleri şehrimize davet ediyorum. Beyaz örtü ilçemizdeki güzelliklerle birleşince keyifli bir seyir imkânı sunmaya devam ediyor. Yollarımızı açtık şimdi karın keyfini çıkarma vakti” dedi.

Son yılların en etkili kar yağışına tanıklık eden Keçiören; park, bahçe ve rekreasyon alanlarıyla kartpostallık görüntüler oluşturdu. Karın eşsiz manzarasını fotoğraf çekerek ölümsüzleştirmek isteyen Keçiörenliler ve poşetlerle kayak keyfinin tadına varmak isteyen çocuklar sokaklara akın ettiler.

Keçiören’deki tüm mahallelerin ulaşıma açık olduğunu söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Keçiören’in en yüksek noktalarında dahi yollar açık. Ekiplerimiz kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sabaha kadar sürdürdü. Şehrimize kazandırdığımız eserler her mevsim güzel, her mevsim daha yaşlanabilir bir Keçiören’in fotoğrafını ortaya koyuyor. Keçiören’deki eşsiz manzaraya ortak olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı ilçemize bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.​

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.