Kimse Bilmez - Reyting TV

Sıradaki içerik:

17 Ağustos Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı

e
sv

Kimse Bilmez

267 okunma — 17 Ağustos 2019 15:23
kimse-bilmez-keremcem
malatya oto kiralama

Kimse Bilmez, ATV’nin yeni Yaz sezonunun bana göre en güzel dizilerinden biri. Oyuncular çok iyi, kadro iyi seçilmiş, konu heyecan verici.

Kimse Bilmez Konusu,

Yakışıklı, yürekli bir adam olan Ali, küçük yaştan bu yana birçok acı yaşamış, geçmişte yaşadığı karanlık hayatına tövbe etmiş, kendini Allaha adamış ve oturduğu mahallede herkesin Ali Hocası olmuştur.

Yıllar önce henüz bilmediğimiz bir sebepten dolayı karısı ve oğlunu kaybeden, onların acısıyla yaşamaya çalışan, bunlar yetmezmiş gibi birde yıllar önce kaybettiği erkek kardeşini bulmaya çalışan Ali Hocayı anlatıyor.

Dizide Sevda, babasının borçlarını ödeyen ünlü iş adamı Uygar ile evlendirilmek istenir. Sevda, kardeşinin mafyaya olan borcunu Uygardan ister, parayı veren Uygar ona sahip olmak ister, Uygarı yaralayarak oradan kaçan Sevda, parayı kardeşine vererek onu kurtarır. Sevdanın evden kaçıp, tesadüfen Ali Hocanın evine sığınması ve Ali ile Uygarın karşı karşıya gelmesi ile dizi alevlenmeye başlıyor.

Uygar, Sevdaya deli gibi aşık ve onunla evlenmek için gözünü karartır, Ali’nin geçmişini bilen amcasının tüm ikazlarına rağmen Sevdanın peşini bırakmaz.

İlk bölümde Ali’nin bir teşkilatta olduğundan kısaca bahsedildi fakat teşkilatın ne olduğunu dizinin ilerleyen bölümlerinde daha net anlayacağız.

Dizinin senaryosunu Hasan Burak Kayacı yazdı, yönetmenlik koltuğunda iki isim var, Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren birlikte yönetiyorlar.

Oyuncular dediğim gibi çok iyi, başrolleri Keremcem, Engin Hepileri, Özgü Kaya, Sevda Eğilmez, Burak Serdar Şenal, birlikte paylaşıyorlar.

Dizide Keremcem’in yakışıklılığı ve Sevda Eğilmez’in, duru güzelliği elbette diziye çok yakışıyor. Reytinginin oldukça iyi olacağını düşündüğüm Kimse Bilmez eğer konusunu ve çizgisini ayrıca merak uyandırmaya devam ederse gerçekten birkaç sezon devam edecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.