Kırmızı Oda 2. Bölümünde Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Borsa nedir? Borsa’nın Kısa Tarihi ve Güncel Borsa Haberleri

e
sv

Kırmızı Oda 2. Bölümünde Neler Oldu?

948 okunma — 12 Eylül 2020 08:34
İlk bölümüyle reytingleri iyi olan dizi, bu bölümüyle göz kamaştırdı bir kez daha reyting dedi.  Peki Kırmızı Oda 2. bölüm reytingleri nasıl?
kirmizi-oda-2-bolum

Kırmızı Oda 2. bölüm! Bu bölümde doktor hanımın beklenmeyen bir misafiri vardı. Hukuk Fakültesi mezunu olan Alya, kliniğe gelerek ortalığı ayağa kaldırır, doktor hanım ise agrasif tavrından ve bunu bilerek yapmasından çok rahatsız olur ve onunla ilgilenmek istemez ve klinikte gönderir.

Doktorumuzun ikinci konuğu ise Mehmet beydir. Mehmet çocukluğunda babasının ona uyguladığı fiziksel şiddeti göz yaşlarıyla anlatır. Aslında bu bölümde şiddet uygulayan erkeklerin, çocukluklarında yaşadıkları ağır tranvaları gözler önüne seriyor. Doktor hanımın sayesinde, evinde eşine ve çocuklarına neden, nasıl şiddet uygulama sebeplerini tek tek ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Doktor hanımın üçüncü konuğu geçen hafta tanıştığımız Meliha hanımı. Doktor hanım Meliha ile hayatının daha derinlerine iner, Meliha çocukluğunda yaşadığı acılardan sadece bir parçasını, en acısını, içini en çok acıtan anlattı.

Yaşı çok küçük olan ablasını, annesini kötü yola düşüren adamların kaçırmasını ve ablasına yapılanları, annesinin nasıl öldüğünü, altı kardeşin çaresizliğini ve yanlızlıklarını, köyden, İstanbula kaçışlarını, ablasının nasıl geneleve düştüğünü, sonrasında onları nasıl bırakıp gittiğini Meliha gözyaşları içinde anlattı, Meliha ağladı, Türkiye onunla birlikte ağladı.

Klinikte ise sekreter Tuna doğumgünü unutuldu zannetti ama tüm doktorlar ve çalışanlar sürpriz bir parti hazırlarlar, hem Tuna hemde klinikte ki herkes eğlenir.

Doktor hanım gecenin sonunda evine tüm gülüşlerini bırakarak gelir.

Doktor hanım kendi dünyasında neden mutsuz?

Doktor Deniz, Pirayeden mi hoşlanıyor?

Bakalım haftaya bizleri beler bekliyor.

Kırmızı Oda reytingleri için tıklayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.