Mersin escort

Sıradaki içerik:

Reyting Sonuçları! 5 Eylül Cumartesi, Dizi reytingleri Nasıl?

e
sv

Kırmızı Oda 1. Bölüm Analizi

TV8'in cuma akşamı başlayan yeni dizisi Kırmızı Oda birinci bölümü  heyecan vericiydi.
BCm5T.jpg
kırmızı-oda-ilk-bolum-analizi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden uyarlanan,yaşanmış, yıpranmış ve zor hayatları anlatan dizide her hafta farklı oyuncular yer alacak.

Psikolojik destek veren bir kliğin hem sahibi hemde doktor hanımı olan (Binnur Kaya) naşfliği ve insanın içini ısıtan tavrıyla, kliğin gelen hastalara sihirli elleriyle dokunuyor.

Bu haftaki ve ilk bölümde çocukluğunda cinsel şiddete maruz kalmış, eşinden şiddet gören Meliha’nın kızı tarafında ölümün kıyısından alınıp doktor hanıma gelmesiyle başlar. (Meliha nın okuduğu Merhaba İlahisi içimizi ısıttı)

Mehmet ve Nesrin çifti de çok iyiydi, karısına ve çocuklarına durmadan şiddet uygulayan, paranoya bir eş ve geçmişte onun da yaşadığı aile şiddetini anlatıyordu.

Büfeci Salih, Karadenizi fakir bir ailenin oğlu, piyangodan büyük ikramiye ona çıkar ama o ne yapacağını bilemez ve oda doktor hanıma gelir.

Dizinin içinde son dönemlerde oldukça fazlalaşan, kadına şiddetin de ele alındığı diziyi ben çok beğendim umarım reyting i yüksek olur.

Bu haftaki konuk oyuncular :Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Deniz Aktandı.

Dizinin başrol oyuncuları:Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit Özgür Sarı birlikte paylaşıyorlar.

Dizide bir psikiyatri kliniğinde yaşananları göz önüne seriyor, izlerken aslında doktorlarına aslında ne kadar zor hayatları olduğunu daha iyi anlıyorsunuz.

Reyting Tv ailesi olarak Kırmızı Oda oyuncularını tebrik ediyor, reytingin iz bol olsun diyoruz.

Kırmızı Oda reytingleri için tıklayabilirsiniz.

Sıradaki Haber;

Sen Çal Kapımı Oyuncuları, Rol Konusu ve Reytingleri


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.