KIRMIZI ODA SON BÖLÜM! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

KUZEY YILDIZI 50. BÖLÜM! YILDIZ HAMİLE Mİ? SON DAKİKA

e
sv

KIRMIZI ODA SON BÖLÜM!

1080 okunma — 08 Şubat 2021 22:34
kırmızı oda son-bölüm

Duygu seli yaşatan Kırmızı Oda’nın bu haftaki bölümünde gelenler de ağlattı gidenler de. Güzel karakterimiz tatlı kızımız Boncuk bizlere hastane odasından seslendi. Geç bile kalındı hastaneye yatırılmakta. Her şerden bir hayır doğar dedikleri bu olsa gerek. Boncuk hayati tehlike atlattı ve neredeyse ölümle burun buruna geldi. Bunun sonucunda doğruca hastaneye yatırılıp yakın takipte tedavi edilen Boncuk kendine geldi diyebiliriz. Gerçeklere tutundu ve neler yaşadığını anladı. O tutmakta zorlandığı dalı nihayet kucakladı. Sadık Boncuk’un başına gelenleri öğrenince ilk uçakla karısının yanına geldi. Hatta Sadık Boncuk’a onu sevdiğini bile söyledi. Ayrıca Sadık’ın sevgi görmediğini, sevgiyi göstermeyi bilmediğini de bizzat kendi ağzından duyduk. Boncuk bunca yıllık kocasının ağzından duyduklarına inanamadı. En nihayetinde Boncuk ve Sadık karakterlerine veda ettik. Bu hepimiz için büyük bir değişim fakat ciddi anlamda hikayesi biten karakter bozulmadan bizlere veda etti.

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM

Kırmızı Oda’ya Pınar Deniz katıldı. Nazlı ve Recai karakterleri bizlere merhaba dedi. Recai aylarca deli divane Nazlı’ya aşıkken Nazlı ona pek yüz vermemiş. Zamanla Recai’nin ilgisine kayıtsız kalamayan Nazlı hayatını onunla birleştirdi. Tamamen zıt karakterler rolleri değiştirdi. Tam bir Anadolu erkeği olan Recai ve Avrupa kadını Nazlı kendini doktorun kliniğinde buldu. Parayı ve itibarı bulan Recai Nazlı’ya olan ilgisini kaybedince Nazlı kendini kaybetmiş ve neler olduğuna şaşırmış. Recai boşanmakta oldukça kararlı. Nazlı ise aksine Recai’nin hala kendisini sevdiğini düşünüyor. Pamuklara sarıp sarmalanarak büyüyen kızımız Nazlı sevdiğini ve koruyucusunu kaybetmekten çok korkuyor. Bakalım barışacaklar mı? Nazlı kendini bulup kim olduğunu hatırlayacak mı?

Kumru bizi yine çocuk taciz ve istismarlarıyla yüzleştirdi. Üzdü. Annesi Servet’in istismar ettiğine inanmayıp Servet’in talebi üzerine Kumru’yu evden yolladı. Kumru hem yaşadığı acıyla hem annesizlikle sınandı. Bana kalırsa Kumru’nun annesi her şeyin farkındaydı ama kocasız kalmaya cesaret edemedi. Bakışlarından belli. Üzgün ama çaresiz. Kumru hala kocasının ve kızının yanında kendini selamette ve güvende hissetmeye çalışıyor. Tek eksik nokta Kumru Yavuz’dan nasıl kurtuldu ve nasıl kocasıyla ilişkisini sağlamlaştırıp evlendi. Önümüzdeki bölümlerde göreceğiz. kırmızı oda son bölüm

Gelelim muzır ağabeyimiz Delikanlı Sadi’ye. Kırmızı Oda tarihinde bizleri güldüren tek karakter Sadi oldu. Erkan Petekkaya rolle o kadar bütünleşmiş o kadar Sadi olmuş ki adeta Erkan Petekkayı unutuyoruz izlerken sadece Sadi kalıyor. Madalyonun İçi kitabında 3-4 sayfalık Delikanlı Hüseyin’in hikayesiyle hemen hemen aynı Sadi’nin hikayesi. Gittikçe doktor hanıma olan güveni artıyor ve hikayesini anlatıyor Sadi. Babasının annesine yaptıkları ve sokaklarda büyümesiyle bizleri duygulandırdı. Işığı yanan evlere atılan taşlar, sürekli girilen kurşunla mücadeleler Sadi’nin gerçeği. Sadi panik ve atak kardeşlere oldukça kızgın. Kendini nefessiz hisseden Sadi tekrar elektrosu elinde geldi doktoruna. Sadi bir de meğerse yardıma muhtaç olan insanlara, kendisiyle aynı yerden gelen insanlara yardım ediyor. Biz sevdik Sadi’yi. Umarım daha çok güldürür. Kısa zamanda iyileşsin ama hikayesi çabuk bitmesin. Tekrar hoş geldin Erkan Petekkaya hoş geldin Sadi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.