KÜNYE -Reyting TV

evden eve nakliyat -evden eve nakliyat - eşya depolama - ofis taşıma - pendik nakliye -ataşehir nakliye - çekmeköy nakliye - kartal nakliye -kadıköy nakliye -üsküdar nakliye - ümraniye nakliye - göztepe nakliyat -
SON DAKİKA

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ – PRIVILEGE OWNER
Murat TUNÇ

(murattunc@reytingtv.com)

MT YAPIM

Demetgül Mahallesi Şehit Hüseyin Açıkbaş Caddesi   

No: 66 Yenimahalle/ANKARA 

TÜRKİYE

0542 458 83 33
(mtmedya@reytingtv.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – EDİTOR İN CHİEF
Hüsniye Ercan TUNÇ
(husniyeercantunc@reytingtv.com)

HUKUK DANIŞMANI – LEGAL ADVISOR
Zeynep TUNÇ
(zeyneptunc@reytingtv.com)

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ – NIGHT SHIFT EDITOR
Halil İbrahim KARAMAN
(halilibrahimkaraman@reytingtv.com)

SOSYAL MEDYA YÖNETMENİ – SOCIAL MEDIA DIRECTOR
Yavuz TUNÇ
(yavuztunc@reytingtv.com)

EDİTÖRLER

Feride Özkılıç TEDİK

(ferideozkilictedik@reytingtv.com)

       Çiğdem Hazal EMRE  

(cigdemhazalemre@reytingtv.com) 

Hasan KAYA

(hasankaya@reytingtv.com)

                          Elif ÖZCAN                        

(elifozcan@reytingtv.com)

Karya ÖKTEM

(karyaoktem@reytingtv.com)

REKLAM REZERVASYON
(reklam@reytingtv.com)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(mtmedya@reytingtv.com)

ADRES

Demetgül Mahallesi Şehit Hüseyin Açıkbaş Caddesi   

No: 66 Yenimahalle/ANKARA


TÜRKİYE 

TELEFON 

0542 458 83 33

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : https://www.thewp.com.tr

Host : https://www.dal.net.tr

teşvik-uyesi

sitemiz-sanal-basin-uyesidir

YASAL BİLDİRİMLER

Sitemiz üzerinde yayınlanan içeriklerden yazarlar, editörler sorumludur. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden / içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, mtmedya@reytingtv.com adresinden veya iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek, ve varsa ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2016 reytingtv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları reytingtv.com’a aittir. reytingtv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar reytingtv.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
reytingtv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. reytingtv.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the reytingtv.com . However, sometimes the vatankocaeli.com uses third parties to process your information. reytingtv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the reytingtv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the reytingtv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the reytingtv.com and its services. When you use reytingtv.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the reytingtv.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

DİZİ-MAGAZİN