KÜNYE - Reyting TV

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ – PRIVILEGE OWNER

Mi Medya

Murat TUNÇ

Muhammed Ali TUNÇ

(reytingtv.com@gmail.com)

Yenimahalle/ANKARA

TÜRKİYE

0542 458 83 33

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – EDİTOR İN CHİEF
Hüsniye Ercan TUNÇ
(husniyeercantunc@reytingtv.com)

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ – NIGHT SHIFT EDITOR
Muhammed Emir TUNÇ

SOSYAL MEDYA YÖNETMENİ – SOCIAL MEDIA DIRECTOR
Yavuz TUNÇ

EDİTÖRLER

Feride Özkılıç TEDİK

Meltem GÜNER

meltemg_@hotmail.com

       

Hasan KAYA

(hasankayabiga@gmail.com )

                          Elif ÖZCAN                        

(ozcanelif090@gmail.com)

REKLAM REZERVASYON
05424588333

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
reytingtv.com@gmail.com

 Yenimahalle/ANKARA

TÜRKİYE

TELEFON 

0542 458 83 33

ALTYAPI ve TEMA

WordPress

Bir Tema

 

Host : https://www.dal.net.tr

BHA

 

sitemiz-sanal-basin-uyesidir

YASAL BİLDİRİMLER

Sitemiz üzerinde yayınlanan içeriklerden yazarlar, editörler sorumludur. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden / içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, reytingtv.com@gmail.com adresinden veya iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek, ve varsa ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2016 reytingtv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sahiplerine aittir. reytingtv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar reytingtv.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
reytingtv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. reytingtv.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the reytingtv.com . However, sometimes the reytingtv.com uses third parties to process your information. reytingtv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the reytingtv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the reytingtv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the reytingtv.com and its services. When you use reytingtv.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the reytingtv.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Gelecek hayallerinin peşini bırakmayanlarındır

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.