Sıradaki içerik:

30 Ekim Çarşamba Reyting sonuçları

e
sv

Kurşun 2. Bölümde Neler Oldu? Savcı Orhan Tanık Bulabilecek mi?

kursun-dizisi-reytingleri

Bu yazıda neler var?

Savcı Orhan, İstanbul Boğası lakaplı Nuri Kargının adamı Hasanı öldürür ve onun evinin havuzuna atar. Nuri, Orhan’a iyice hırslanır. Bu bölümde Nuri’nin sevgilisi Feraye ortaya çıkar.

Orhan’ın evinde kardeşi Zeynep’in yası vardır. Evde Orhan’a şarkıcı Gülce ’den bir pusula gelir ve Orhan’ı çağırır. Gazinoya giden Orhan’ın arkasından Leylada gelir. Gülce ile kuliste konuşurken silahlı adamlar gelir ve Gülce korkudan kaçar.

Filiz Ertan cinayeti ile ilgili gelişmeler vardır, hapiste olan Serdar’ın babası Fahri Bey ile Nuri Kargı bir araya gelirler, Fahri bey masaya Leylanın resmini koyarak, Gülce gibi bu gazeteci kızda tehlikeli der, Nuri Gülce’yi bulacağını gazeteci kızı da ben hallederim der. Nuri’nin sözüne güvenmeyen Fahri Bey Leylanın peşine adam takar ve tam onu vurmak üzereyken Nuri’nin adamları kadını alırlar. Nuri Fahriye, gazeteci kızdan uzak dur der ve kızını korur.

Zehra anneyi Nuri’nin adamı Ahmet ziyaret eder, eve gelen Orhan şifreli konuşur annesi gelenin kızının katili olduğunu anlar ve silah çeker, Orhan buna izin vermez ve annesine katili bulacağına söz verir. Leyla arar ve Orhan’a Gülce’nin evinde olduğunu ve Gülce’nin kaçırıldığını söyler, eve giden Orhan dolapta Gülce’nin oğlunu bulur, oğlu ona Gülce’nin kaçırıldığı yeri söyler.

Orhan Gülce’nin oğluyla Leylayı kendi evine gönderir ve Gülce’nin tutulduğu yere giderek onu kurtarır. Gülce Filiz Ertan cinayeti ile ilgili her şeyi Orhan’a anlatır.

Nuri Kargı, Feraye ile mahkemeye gider, Orhan dava için gizli bir tanık olduğunu açıklar, bu arada Rıfat’ın dolduruşuna gelen Aydın, Nuri Kargıya silah çeker.

Kurşun dizisi reytingleri için tıklayınız.

Bakalım haftaya 3. Bölümde Neler Olacak? Aydın Nuri Kargıyı Vuracak mı?


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.