Kurşun yeni bölümde neler oldu? Kurşun yeni bölüm analizi, fragmanı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman reyting rekorlarıyla başladı!

e
sv

Kurşun yeni bölümde neler oldu? Kurşun yeni bölüm analizi, fragmanı

242 okunma — 21 Kasım 2019 19:43
kursun-dizisi-reytingleri
malatya oto kiralama

Kurşun dizisi geçen bölümde Orhan, Leyla’ya Nuri Kargının bir ailesi olduğunu ve ne olursa olsun onları bulacağını söylemişti. Peki Kurşun yeni bölüm nasıl geçti?

Kurşun Dizisi 5.Bölümünde Neler Yaşandı

Nuri Kargı kızı Leyla’yı koruma kararı alır ve işe eski eşini ziyaretle başlar. Yıllar sonra karısına sarılır ve her şey eskisi gibi olacak diyerek karısını kandırır. Nuri Kargı, karısının vesayet kâğıdın imzalatarak, vesayeti kendi üstüne alır ve kızını annesi üstünden yanına çekmek ister. Leyla’ya bir ihbar telefonu gelir ve arayan İstanbul Boğasının kızı olduğunu bildiğini söyler. Adrese gider, Bünyamin dayının lokantasının arkasında bir ceset bulunur, ceset Orhan’ın ağaca bağladığı ve Rıfat’ın öldürdüğü Hasana aittir. Olay yerine Baş Savcı, Komiser Harun ve Orhan gelir, cesedin üstünden Orhan’a ait eldiven çıkar, cinayeti Orhan’ın üstüne yıkmak isterler. Orhan’ı ziyarete aradığı Kerim Paşa gelir, sadece kardeşini değil her şeyini kaybedebilirsin der o sırada Orhan Kerim Paşanın parmak izi olan bıçağı gizlice alır ve Harun’a verir.

KURŞUN DİZİSİ REYTİNGLERİ NASIL OLDU?

Gülce hastaneye sevgilisi Vural’ı ziyarete gider, Vural senden yapmanı istedikleri bir şey daha var diyerek, Hasanı öldüren kanlı bıçağı verir, bunu Orhan’ın evine koyacaksın der, eve gelen Gülce bıçağı Orhan’a verir. Evini aramaya gelen Başsavcı evde bıçağı bulur, Orhan evden kaçar, saklandığı yere gelen Leyla burada seni bulurlar bende saklanacaksın der ve Orhan’ı kendi evine götürür. Bünyamin boş durmaz Kerim Paşanın gizli sığınağının adresini bulur.

Serdarın babası Fahri Önal oğlunu ziyarete gider ve içerde Orhan’ın bir adamı var der fakat Aydına haber önceden uçmuştur

ve Aydın önlemini alarak başka birini hedef gösterir, yakaladıkları adam ben Nuri Kargının adamıyım seni öldürmem için o para verdi der. Nuri Kargı ve Kerim Paşa, Orhan’a ispiyonlayanın Fahri Önal olduğunu öğrenirler.

Nuri kızı Leyla getirttir ve Orhan’ın, Hasanı ağaca astığı resimleri gösterir ve Orhan’ın babasının Nuri’yi akladığı belgeyi gösterir. Leyla soluğu Orhan’da alır ve onları gösterir, baban Nuri Kargı için mi çalışıyordu der. Leyla, cinayet silahı Orhan Karacanın evinde bulundu diye gazeteye başlık atar.

Kerim Paşa Orhan’ın yerini bulduğunu öğrenir ve ona tuzak kurar, Orhan baskına gider, içeride Harun ve Başsavcı Kerim Paşa ile onu beklemektedirler, Başsavcı Kerim Paşayı öldürmek için buraya geldiğini biliyoruz ayrıca evinde suç delili bulundu parmak izin var derler, Orhan o iş öyle değil Harun’um Kerim Paşayı gözaltına alacağız, parmak izi bana ait değil Kerim beye ait der, Başsavcı imkânsız deyince Orhan neden siz mi yerleştirdiniz Başsavcım der. Burada bir suçlu varsa oda ben değilim, senin gibi adamlar suçlanmaktan değil afişe olmaktan korkarlar. Leyla gelir ve resimlerini çeker, Orhan Kerim Paşaya Serdarın içerden yazdığı suçlama ve tehdit mektubunu gösterir ve Orhan Kerim Paşayı gözaltına aldırır.

Gülce sevgilisinin hastanede öldüğü haberini okur, Orhan ile Leylaya kızar, fakat Vural ölmemiştir, ertesi gün hastaneden kaçırılır ve Kerim Paşanın yanına gelir. Kurşun yeni bölüm izlemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bakalım haftaya Orhan ve Leylayı neler bekliyor?

Kurşun Dizisi hakkında bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz, bildiklerinizi yazabileceğiniz Kurşun dizisi forumuna üye olmak için tıklayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.