Kuruluş Osman 33. Bölüm özeti! Son bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Serkan! Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara!

e
sv

Kuruluş Osman 33. Bölüm özeti! Son bölümde neler oldu?

738 okunma — 12 Kasım 2020 18:45
Kuruluş Osman çarşamba günü yayınlanan 33. bölümünde neler oldu? Osman esirleri kurtardı mı? Alp başı Savcı bey Osman beyi tutuklattı mı? Ertuğrul bey öldü mü?
kuruluş osman 34 bölüm özeti,kuruluş osman yeni bölüm özeti,kuruluş osman son bölüm özeti,;

Kuruluş Osman 33. Bölüm‘de hırs vardı. Osman Obaya gelir, Geyhatu’ya Mönghe yi Savcı arkadan getirir, Geyhatu’nun önüne atar, sana ihanet edeni arardın, al işte ister oğlum de, ister hain karar senin der. Geyhatu çadıra girer, Osmana, Cerkutay oğlumu senin kaçırdığını söyler, Osman, ben karagahına geldiğimde bütün nökerlerin ölmüş oğlunda yoktu der. Savcı, o sırada oğlun yerini nereden öğrendiğimi söyletmek için bana işkence ediyordu deyince, Bamsı adaletli ol, ol ki son göreceğin göz benimki olmasın der.

Kuruluş Osman 33. Yeni bölümde neler oldu?

Geyhatu oğlum beni öldürmek için tuzak mı kurdu diye sorar. Savcı suçuda Osman’a atacaktı, Mönghe bunları nasıl dinlersin yalan der. Geyhatu, anlatılanlar karşısında Kayıların doğru söylediğini anlar, oğlunu orada öldürür ve gider.
Nikolas, Fladyus ve askerleriyle Kuluca hisar kalesini ele geçirir, alpleri kılıçtan geçirerek ahaliyi ve kalan alpleri rehin alarak Kaleden, Kayı Sancaklarını indirir, bir alpi Osmana haber vermesi için Obaya gönderir.
Savcı, Gündüz ve Osman biz Ertuğrul Gazi oğullarıyız bize şüphe yakışmaz diyerek sarılırlar. Lena yanlarına gelerek babamızın durumu kötüdür der, üç kardeş babalarının yanına giderler, kan kusan Ertuğrul Beyi, Osman kucaklar sen beni gözünden, gönlünden düşürme baba der. Üç kardeş göz yaşı dökerler, Lena onları dışarı çıkartır. Kaleden gelen alp olanları anlatır, Osman alplerle kaleyi almak ister, Savcı engeller kalede esirler var, önce toyu toplayacağız çıkan karara göre haraket edeceğiz der. Osman, Bamsı ile birlikte Alplerin yanına gider, yapacağımız belli bir Türkün canı için dünya servetini veririm, gayrı bize durmak yok, babam Ertuğrul Gazinin fethettiği bu topraklarda beyliğimizi kuracağız, Zafer Müslüman Türklerindir der.
Bu bölümü kaçırdıysanız! kuruluş osman 33 bölüm izle kesintisiz linkini tıklayarak izleyebilirsiniz

Kuruluş Osman! Nikolas altınları kabul etmez!

Osman, Göktürk ve Boran la birlikte, kaleye gider. Nikolas’ın önüne iki sandık altın koyar, al altınları ver esirleri der, Nikolas  demek koyun çobanı Osman sensin, Osmanda demek güdülecek koyunda sensin deyince Nikolas altınları eline alır yere atar, takas yok der. Osman bıçağını Fladyus un boynuna dayar, hemen esirleri Burak yoksa Fladyus un gırtlağını keserim deyince, Nikolas kabul eder, Osman esirlerle çıkar, Fladyusu bırakır.
Obada toy kurulur, Osman beklenir ama gelmeyince Savcı esirler için altın isteyecekler der, toy altın vermeyi kabul eder, Alp Bay Sungur gelir Osmanın Alpleriyle kaleye gittiğini söyler, Savcı, Osman Obaya dönünce tutuklanacak der.
Selcan Hatun, Aygül ve Aygülün, Alişardan olan bebeği ile ovaya giderken askerlerin saldırısına uğrar, Aygül hepsini kılıçtan geçirir ama bebeğini istemez, Selcan Hatun Aygülü gizlice Obaya, çadıra götürür, çünkü bebekten kimsenin haberi yoktur.
Önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde neler olacak merak ediyorsanız, kuruluş osman 34. bölüm fragman linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.
kuruluş osman 34 bölüm özeti,kuruluş osman yeni bölüm özeti,kuruluş osman son bölüm özeti,;

kurulus-osman-34

Kuruluş Osman! Yavlak Arslan, Geygatuyla konuşur, Geyhatu, Osman ile Bamsının adımında haberim olsun der!

Hazal Hatun, Lena ve Bala Hatunla tartışırken yanlarına Selcan Hatun gelir, öfkesini Hazal Hatuna kusar.
Kumral Abdal ormanda Ya Muhammed Canım Arzular ilahisini öyle bir okudu ki tüyler diken diken oldu.
Yavlak Arslan, Geygatuyla konuşur, Geyhatu, Osman ile Bamsının adımında haberim olsun der, Arslan bana yetki vermelisin deyince, Geyhatu Beylerbeyi mührünü verir.
Osman esirlerle Obaya gelir ahali sevinir, Savcı Alplerine Osman beyi tutuklayın der, iki kardeş birbirine girer, Gündüz araya girer, o sırada Lena yetişin babamız ölüyor der, üç kardeş çadıra doğru gözyaşlarıyla koşarlar, Bamsı arkalarından ne olursa olsun onlar gardaşdırlar, Ertuğrul Gazinin oğullarıdır der.
Bu bölümünde heyecanla bitirdik.
Bakalım haftaya Osman kaleyi geri alacak mı? Ertuğrul Bey ölecek mi?
Kardeş kavgası devam edecek mi?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.