Kuruluş Osman 7. Bölüm izle! Kuruluş Osman Son bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı Son Bölüm Analizi! Sefirin Kızı 5.Bölüm Full İzle!

e
sv

Kuruluş Osman 7. Bölüm izle! Kuruluş Osman Son bölüm!

736 okunma — 23 Ocak 2020 12:24
kurulus-osman-izle

Kuruluş Osman reyting sonuçları zirveden inmiyor! Atv’nin reyting rekoru kıran Kuruluş Osman 7. bölüm de, Efendi Yannis ve Sofya ele geçirdikleri Osman ve Alplerine işkence yaparak Edebali’nin yerini öğrenmek isterler, fakat ne yaparlarsa yapsınlar Osman ve Alpleri konuşmazlar.

Şeyh Edebali, Osman’ın Yannis tarafından kaçırıldığını öğrenir, kızı Bala Hatunu Kayı Obasına gönderir. Ahiler ile birlikte kılıç kuşanarak, Tursunu kaleye gönderir, Yannise söyle Akça tepede onu bekliyorum, Osmanı getirsin Hazineyi ve altınları alsın der. Tursun kaleye gider, Sofya ve Yannise söyler, onlarla birlikte buluşma yerine giderler.

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Huanı elinde tutan Batur Alp, babası Dündar Bey’e söyler, herkesin gözüne girmek için onunla işbirliği yap Osman’ı bul der. Batur, Huanın yanına gider, Osman’ın kellesini getir, seni altına boğayım der, anlaşırlar ve Huan’ı serbest bırakır ve onu takip eder.

Kuruluş Osman Atv’de, Reyting Tahtında!

Osman işkenceden bitap düşer ve rüyasında Edebali’yi görür, ona Fe inne meâl usri yusra…İnne meâl usriyusra” okur.
Şüphesiz güçlükle beraber bir kolaylık vardır. Gerçekten, güçlükle beraber bir kolaylık vardır.
– İnşirah Suresi 5.-6. Ayet

Kendine gelen Osman bu sureyi okuyarak zincirlerinden kurtulur. Alplerini de kurtardığı sırada saldırıya uğrarlar ve son anda Batur yetişir, arkasından Bamsı, Abdurrahman ve Samsa Alplerle gelir. Osman Abdurrahman’ı görünce babası da geldi zanneder fakat hastalık haberini alır.

KURULUŞ OSMAN 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Obaya gelen Bala Hatun’u Aygül görür burada ne işin var, uğursuzsunuz der, Selcan Hatun yanlarına gelir, Aygül’e benim sabrımı taşırma edebini bozma diyerek çıkışır.

Osman Obaya gelir Dündar Bey’in elini öper, hayırlı olsun der, Batura teşekkür eder. Zühre Hatun Bala Hatunun Osman’ın çadırında olduğunu söyler, Dündar bey yanlarına gider, bu kızı da babasını da obada istemem der. Bala hatun gider. Selcan hatun Dündar Bey’e sen Bey değilsin, sadece vekilsin de.

KURULUŞ OSMAN REYTİNG SONUÇLARI İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Osman, Bala Hatun’a babasının yerini sorar, Bala babam senin için hazineyi Yannise verecek der, yeri tahmin eden Osman Alplerle oraya gider. Yannis’se Megalon gelir ve Osman’ın kaçtığını söyler, askerler Edebali’ye saldırır, cenk ederlerken Osman yetişir, Yannisi yaralar, Megalon’uda öldürür.

Osman ve arkadaşları şehitlerin cenazesini yaparlar, mezarlıkta Samsa Çavuş’un (İsmail Hakkı) nın kendi sesiyle okuduğu Kuranıkerim gönülleri fethetti.

Kuruluş Osman Son Bölüm Yine Çok Heyecanlı!

Aygül babasına Alişar Bey ile evlenmek islediğini söyler. Selcan Hatun’u Han’a Bala Hatunu istemesi için gönderir, Edebali, Selcan Hatuna onlar denk değildir beniz rızam yoktur diyerek kızını vermez. Alpleriyle yemek yiyen Osman’ın yanına gelen Selcan, Osman’a Bala Hatunu vermediğini söyler, Osman yıkılır. Kuruluş osman tüm bölümler hakkında detaylı bilgiyi ve bölüm analizleri için tılayabilirsiniz.

Sosyal medyada ve arama motorlarında en çok aratılan Kuruluş Osman kelimelerini sizler için derledik.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.