Sıradaki içerik:

14 Ekim Çarşamba Dizi Reytingleri

e
sv

Kuruluş Osman Son Bölüm! 29. Bölümde Hasret, Kavuşma Ve Reyting Vardı

Kuruluş Osman hakkında merak edilenler. Kuruluş Osman izle, kuruluş osman savcı bey, kuruluş osman savcı, kuruluş osman son bölüm ful izle, kuruluş osman yeni fragman, görkem arslan, kuruluş osman tekrarı ne zaman, kuruluş osman yeni fragmanı izle, kanbolat görkem arslan,  kuruluş osman savcı bey kim olacak, kuruluş osman demirci bey, kanbolat görkem arslan oynadığı diziler, kuruluş osman 29 bölüm izle, kuruluş osman 30. bölüm fragmanı,  kuruluş osman cüneyt arkın ne rolünde, kumral abdal kimdir, 
BCm5T.jpg

Bu yazımızda Kuruluş Osman son bölümde neler oldu? Anlatmaya çalışacağız. Yanı sıra dizi ile ilgilien çok merak edilen;

kuruluş osman savcı bey, kuruluş osman savcı, kuruluş osman son bölüm ful izle, kuruluş osman yeni fragman, görkem arslan, kuruluş osman tekrarı ne zaman, kuruluş osman yeni fragmanı izle, kanbolat görkem arslan,  kuruluş osman savcı bey kim olacak, kuruluş osman demirci bey, kanbolat görkem arslan oynadığı diziler, kuruluş osman 29 bölüm izle, kuruluş osman 30. bölüm fragmanı,  kuruluş osman cüneyt arkın ne rolünde, kumral abdal kimdir, 

Kuruluş Osman 29. Bölüm Analizi

Kuruluş Osman 29. Bölüm, Osman, Dündar Bey’in eşi Hazal Hatunun abisi Yablak Hasan’ın tuzağına düşmüştü. Omzundan yaralanan Osman’ın imdadına Göktuğ yetişir fakat kendi ellerine düşer. Osman atıyla kaçar fakat daha fazla dayanamayıp atından iner ve kendinden geçer, oradan geçen Abdal Derviş Hızır gibi yetişir, yarasını dağlar. İkisi birlikte Yablak Hasanın adamı ve Osmanı takip eden Kuzguna tuzak kurarlar.

Kuruluş Osman 29 Bölüm İzle

Kuruluş Osman Son Bölüm! Ertuğrul Bey obada, Gündüz ve Dündar Beyle konuşur

kuruluş osman son bölüm ful izle, kuruluş osman yeni fragman, görkem arslan, kuruluş osman tekrarı ne zaman, kuruluş osman yeni fragmanı izle,

Ertuğrul Bey obada, Gündüz ve Dündar Beyle konuşur, Gündüzü alplerle Osmana yardıma gönderir. Hazal Hatunu yanına çağırır, Dündar Beye, Hazalı kafesli çadıra koy der, Dündar yapar, Ertuğrul Bey, Dündar’a sende Söğüte git birsüre gözüme görünme der.

Kuruluş Osman 30. Bölüm Fragmanı,

Aya Nikola, Kulucahisar Kalesinde Filatyos ile Söğütü zehirlemiştir. Kalede ise Edebalinin dervişi muhbirdir, Kayı Obasına haber taşır, ona haberleri ise sağır taklidi yapan aşçı ile kızıdır. Nikola, Kayı Obasına esirlerini almaya bir sandık altınla gider, Ertuğrul Beyi görünce şaşırır, Filatyos ise Ertuğrul Beye, babasını öldürdüğü için kin doludur. Ertuğrul Bey, Nikolasa, bu kadar altın yetmez yarın ilkindiye kadar iki sandık daha getireceksin der,Aya Nikola kabul eder.

Kuruluş Osman Son Bölüm! Kayı Obasına Savcı Bey ile karısı Lena hatun gelir, onları Bala Hatun karşılar, obada olanları anlatır.

Dürdar Bey Saltuk Alple, Söğütte yemek yerken yanlarına Gonca Hatun gelir ve heryeri fareler basmış hastalık kapıda der.
Kayı Obasına Savcı Bey ile karısı Lena hatun gelir, onları Bala Hatun karşılar, obada olanları anlatır.
Ertuğrul Bey, Aksakallıların başıyla buluşur, Cihanda olup biteni konuşurlar, oradan ayrılan Ertuğrul Bey, Abdurrahman Gazi ile buluşup, hasretle sarılırlar, Bamsı ve Selcan Hatununda bir süre sonra geleceğini söyler. Ertuğrul Bey, Yablak Hasanın Av Otağına gider, Hazal Hatunun kafesi çadırda olduğunu söyler, Kuzgun, Osmanı tuzağa düşürdü, kapın kilit tutmuyor diyerek göz dağı verir.

Kuruluş Osman Reytingleri

Savcı otağdayken Kaleden muhbir haber getirir, aldığı bilgiyle Dündar Beye gider, Nikolasın beklediği yığınağı anlatır iki Alp alır ve baskın yaparak hepsini Obaya getirir.
Söğütte zehirlenmeler başlar, Ertuğrul beyde yemekten sonra zehirlenir, Bala Hatun yetişir, Savcı, Lena ve Bala Hatunun yaptıkları ilaç sayesinde kendine gelir.
Osman yakaladığı Kuzgunun ipini tutanı öğrenmek için kaçmasına müsaade eder, Göktuğ da onu takip eder, Moğollar, Kuzgunu alırlar ve Geyhatonun oğlu Möke ile buluşan Yablak Hasan’a götürürler, Göktuğ gördüklerini Osmana anlatır.

kanbolat görkem arslan,  kuruluş osman savcı bey kim olacak, kuruluş osman demirci bey, kanbolat görkem arslan oynadığı diziler, kuruluş osman 29 bölüm izle, kuruluş osman 30. bölüm fragmanı,

Osman abisi Gündüz ve Alplerle Moğolların yerini basarlar fakat bütün nökerler öldürülmüştür. Yaşayan bir nökerden sadece Möke ismini alabilirler.

  • Haftaya bizleri inanılmaz bir bölüm bekliyor.
  • Bakalım Söğüt hastalıktan kurtulabilecekmi?
  • Ertuğrul Bey ile Osman kavuşabileceklermi?

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.