Mersin escort

Sıradaki içerik:

Sakallı Bebek

e
sv

Kuruluş Osman yeni bölüm izleyenleri büyüledi!

BCm5T.jpg
kurulus-osman-yeni-bolum

Kuruluş Osman yeni bölüm, Osman rahibeleri bulduğu ve konuşturacağı sırada arkadan Peder kafasına vurarak bayıltır ve kutsal emanet ile hazineyi tekbir çekerek kaleden alıp çıkarlar. Osman kaleden Alpleri ile kaçar.

Kuruluş Osman yeni bölümünde neler oldu?

Prenses Sofya, kutsal emanet ile hazinenin çalındığını görür ve Osman’ın çaldığını düşünür, her yerde Osman’ı arattırır, bulamayacağını düşündüğü içinde Dündar beyin kızı Aygül’ü kaçırma kararı alır ve görevi komutan Andreas’a verir. Akar yanında çamaşır yıkayan Aygül ile Burçin tartışırlar ve ormana doğru giderler orada Aygül’ü kaçırırlar, Burçin’ide bayıltırlar.

kurulus-osman-fragmanlari

Osman’dan haber alamayan Dündar Bey, Osman’ı hemen bulun der. Osman Rahibeleri bulmak için Kiliseye gider, Rahip (Dursun Bey) ile konuşur oda adres verir git orada bulursun der, Osman bir yandan Tekfurun katilini bir yandan da Aybars’ın intikamını almaya çalışır.

Kuruluş Osman dizisi fragmanı

Kuruluş Osman yeni bölüm 4 aralık çarşamba günü Atv ekranlarında yayınlanacak. 

Dündar obada beyleri toplar yemek sırasında, Tekfurla yaptıkları anlaşmayı anlatır. Samsa bey çıkışır, içeri Sancak Bey’i Aliyar girer, bizim olmadığımız yerde huzur olmaz der. Burçin içeri girer ve Sofya’nın adamlarının Aygül’ü kaçırdıklarını, Osman’ın Tekfuru öldürdüğünü söyler. Dündar, Bamsı ve Samsa beyler Kaleye Osman’ı ve kızı Aygül’ü almaya giderler. Kalenin içinde, asker kıyafeti giyen Osman, Bamsı’nın eline pusula sıkıştırır ve Bamsı Osman’ın bir planı olduğunu anlar. Sofya, Dündar beye, Osman katil kocamı öldürdü der, içeri Aygül’ü getirirler, askerler Aygül’ü bırakırlar, Sofya Osman gelmeden buradan sağ çıkamazsınız, hepiniz zindana atılacaksınız deyince, Osman içeri girer ve onlar gidecek ben mahkemeye çıkacağım der. Dündar Bey Osman’ı almadan çıkmam deyince Bamsı Osman Beyim haklı, mahkeme edilsin diyerek kaleden ayrılırlar, Osman zindana atılır fakat öncesinde kaçma planı yapmıştır. Prenses kaçacağını bildiği için peşine Teoyleri takar.

lezbiyen erotik film izle

kurulus-osman-3-bolum

Bakalım Osman aklanabilecek mi?

Osman kaleden ve zindandan dan kaçmayı başarır, ormanda onları Konur Alp bulur ve Britanya’daki kalelerin haritalarını verir bu sırada Teoyler’i fark ederler hepsini kılıçtan geçirirler, Teoyler onları gönderenin Sofia olduğunu söyler. Yola koyulan Osman Akça Derviş tarafından yolu kesilir, karşısında o rahibe kızı görür, kız ona seni aradığına götüreceğim der.

Bu sırada kaleye Efendi Yanis gelir, Sofya beni affedin der, bir şeyler karıştırdıklarını anlayan Komutan Kalanos yanlarına gelir, burada neler oluyor dediği sırada askerler içeri girerler.

Osman ve Rahibe Birlikte Pazar yerine bir eve giderler, gizli bir geçitten geçerler ve içeride onu Ahi Şeyhi Edebali ile karşılaşır. Bu çıkan kız kimdi diye sorar. O benim kızım Bala Hatundur, diğeri Gonca hatundur der. Osman elini öpmek ister ama zatı muhterem vermeyerek bir bey kimsenin önünde eğilmez biz buraya bir cihan kurmaya geldik var mısın diye sorar.

Çok güzel bir bölümdü. Kuruluş Osman başrol oyuncusu Burak Özçivit Osman Bey rolunü gayet başarılı oynamakta, buda Kuruluş Osman reytinglerini olumlu etkilemektedir. Kuruluş Osman Yeni bölüm izlemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Şeyh Edebali kimdir?

Şeyh Edebali, 1206 yılında doğmuş İslam ilahiyatçısı, din bilgini, Ahi şeyhi, Osman Gazi’nin kayınbabası ve hocasıdır. Osmanlı Devleti’nin kuruluş zamanlarını yaşamış olan Şeyh Edebali, Osmanlı Devleti’nin manevi kurucusu ve fikir babası olarak kabul edilmektedir.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.