Kuzey Yıldızı 10. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova’da İtibar Savaşı Vardı?

e
sv

Kuzey Yıldızı 10. Bölüm Analizi

17 Kasım 2019 10:51

Kuzey ve Yıldız bu hafta ilk defa imkansızlığı bize hissettirdiler

Şule’nin gelişi ikisini de hatta Kadıoğlu ve Mollaoğlu ailelerinin tüm bireylerini etkiledi. Şule gelir gelmez yılan gibi sokmaya başladı herkesi. Önce Yıldız’ı herkesin içinde rezil etti. Sonra kafasının karışmasına neden oldu. Tavlayana kadar Romeo olan Kuzey daha sonra başka bir insana dönüşüyormuş güya. Tabi biz inandık mı buna? Asla. Yıldız inanacak gibiydi ama. Sevgili yengemiz Nahide olmasa belki çoktan inanmıştı bile. Kuzey bu bölüm gerçekten iradesiyle ve isteyerek ilk defa ‘aşkım’ dedi Yıldız’a hem de birkaç kez 🙂 . En çok sevdiğim kısmı buydu bölümün. Kuzey her ne kadar Yıldız’a aşkım dese de Şule pek vazgeçecek gibi durmuyor. Zorluk çıkarmak için gelmemiş gibi yapıyor ama hiç inandırıcı değil. Zaten Şule karakteri baştan sona inandırıcı biri değil. Şahsen ben inanmadım hiçbir dediğine.

Kuzey öküzü bu bölüm öküzlüğünün baya dışına çıktı. Kendini aştı diyebiliriz. Netti. Hatta o kadar netti ki Yıldız’ı kaçırmaya bile cürret etti. Bölümün öküzü bu sefer darılmasın ama Gökçe idi. Aşk olsun Gökçe Osman’a neden öyle davranıyorsun ki? Ne yaptı sana çocuk. Seni kazanmak için elinden geleni yapıyor. Gökçe yine Gökçe’liğini yapıyor ve annesinin dizinin dibinden ayrılmıyor. Görecek gerçek yüzünü ama bakalım ne zaman? Açıkçası Emine Gökçe’den ve Feride’den daha küçük olmasına rağmen iki ablasından da daha olgun bence. Benim Kuzey’in kızlarından en sevdiğim ve galiba tek seveceğim Emine ya da diğer adıyla Mine olacak sanırım. Emin için neler yapıyor öyle? Aşkının peşinde. Emine ve Kuzey belli ki gerçekten Ordu’yu ve oradakileri çok sevdiler hatta Kuzey’in tabiriyle hasta oldular 🙂 .

Çetin bu bölüm yine gösterdi kendini. Ara ara gelip kendini hatırlatmaya devam edecek gibi duruyor. Bu bizi hiç şaşırtmamalı. Hatta Çetin ve Şule arasında bir dayanışma görürsek bile şaşırmamalıyız. Dizinin karanlık tarafları onlar çünkü. Hatta buna Gökçe’yi de ekleyebiliriz.

Bu bölüm kaçıran kaçıranaydı

Poyraz Kamer’i, Kuzey Yıldız’ı, Emine Emin’i kaçırmaya teşebbüs etti. Çok ta güzel oldu. Önümüzdeki bölümde Gökçe ergen isyanlarına devam edecek ve sofrayı dağıtacak fragmanda gördüğümüz gibi. İstersen orta yerinden çatla Gökçe annen ve babanın tekrar bir aile olması artık çok zor. Üstelik Kuzey Yıldız’a âşık olduktan sonra 2 kat zor. Sen sadece kendini yorduğunla ve üzüldüğünle kalacaksın. O annen de hiçbir şey elde edemeyecek. Ne olursa olsun artık Kuzey Yıldız’ın tuttuğu elini o istemediği sürece hayatta bırakmaz. Daha karşı evde olmamasına bile dayanamıyor Kuzey temelli kaybetmeyi göze alabilir mi hiç? Ayrıca Fadime ve Ruhi’nin güzelliği de gözümden kaçmadı değil. Çok güzel oldular böyle. Pembe de umarım doktora kavuşur. Bence çok eğlenceli bir çift olurlar. Haftaya bakalım neler olacak?. Her zaman dediğim gibi haftaya izlemeyü sakun unutmayun 🙂 Bu bölüm totalde yine iyi bir reyting alarak tüm gruplarda birinci oldu. Umarım artarak bu reytingler devam eder.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.