Kuzey Yıldızı 14.Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman’ın 5. Bölümünde Neler Oldu?

e
sv

Kuzey Yıldızı 14.Bölüm Analizi

740 okunma — 21 Aralık 2019 15:45

YILDIZ GERÇEKTEN DELİRECEK Mİ?

Yıldız Kuzey’e yardımcı olmak isterken onu çok üzdü. Kuzey öküzü de gurur yapınca iş içinden çıkılamaz bir hâl aldı. Neyse ki Nahüde’miz var. 🙂 Kuzey Yıldız’a gereksiz bir tepki verdi. Yıldız tamamen yardımcı olmak için yi niyetinden yaptı ne yaptıysa. Ne yazık ki Kuzey’in bir Karadeniz erkeği olduğunu ve Karadeniz erkeklerinde nasıl bir gurur olduğunu unuttu. Kuzey’e Şule’nin sevgilisiyle buluşması teklif edildiğinde gördü ki Kuzey bunun teklif edilmesine değil, Yıldız tarafından teklif edilmesine kızdı. Zaten Kuzey’in asıl canını sıkan da Yıldız’ın kendisiyle oynadığını düşünmesiydi. Terk edilen Yıldız delirdi. Daha da delirecek mi? Merak ediyoruz. Kuzey gibi Yıldız da vurup kırmaya başladı.

HEM AĞLADIK HEM GÜLDÜK…

Poyraz, Kamer, Pembe ve Emin bölümün hüznü

Ah be Yıldız ! Hiç senin o mavi gözlerinden gırmızı gafandan etkilenmez olur mu Kuzey? Etkilenmek ne kelime be içi gidiyor içi. Gururu engel oluyor sadece ona. O kıyafetler ellerde kelepçe varken nasıl değişti bilmiyorum. Bazı mantık hataları barındırsa da güzel bölümdü. Çok ağladık ve güldük. Yüksek Dağlara Doğru yine yürekleri yaktı. Türküler ve şiirler bu diziye çok yakışıyor. Aslıhan GÜNER bu bölümde yine o güzel mi güzel sesiyle döktürdü. Deniz Üstünde Fener ne çok yakıştı hem bu diziye hem Aslıhan GÜNER’e hem de YılKuz’a 🙂                                   Başka üzüldüğüm  karakterler ise Pembe, Poyraz ve Kamer oldu. Pembe sevilmediğini anlayınca ağladı ya içim ağladı benim de. Zaten Zeynep KANKONDE muhteşem bir oyuncu. Onu gülerken görmeyi çok seviyoruz ama ağlarken bir başka ağlıyor Zeynep Hanım. Ne güzel bir oyuncusun sen Zeynep KANKONDE. Ayrıca Kamer ve Poyraz karakterleri diziden ayrıldı mı bilmiyoruz ama ayrılmış gibi duruyorlar. Şahsen ayrılmış olmaları diziye iyi gelir. Ya evlensinler ve Ordu’da mutlu olsunlar. Dizide kalsınlar. Evlenmeyeceklerse de İstanbul’a gitmeleri mantıklı olur. Hikâyeleri çıkmaza sürüklendi çünkü.

KUZEY’İN KIZLARI SAHALARDA

Yaşa be Gökçe!

Kuzey’in kızları döktürdü bu hafta. Gökçe bile. Evet evet yanlış okumadınız. Gökçe’nin yanaklarını sıkarak sevesim geldi bu bölüm. Ne güzel Yıldız’a destek oldular ama. Şule cadısı cevabını aldı. Sen dur daha dur. Neler göreceksin Şule? Kızlardan Emine Emin’e fark etmeden olsa ne güzel destek oluyor. Emin ve Emine şu dizide en iyi çiftlerden. Bacanaklar muhteşem oldu böyle üçlü 🙂 Nahide ve Sefer yine döktürdüler. Sefer karısını çok güzel savundu be. İntikam almaya çalışırken kazalar atlatsa da çabası yeter onun. Yürü be Sefer Reis. Şule kimmiş ya? Yaylaya dönülen bu bölüm muhteşemdi gerçekten. Özlediğimizi fark ettim ben. Umarım bir daha o güzelim yayladan hiç ayrılmazlar. Biz kar manzarası izlemeye razıyız. Kuzey Yıldızı iki haftadır üst üste 9.75 reytingle rekor kırıyor. Daha nice rekorlara ve 10’lara diyorum. Bir sonra ki bölümü izlemeyü unutmayun.  🙂

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.