Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Mucize Doktor 15. Bölüm Analizi

e
sv

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Analizi

386 okunma — 22 Aralık 2019 12:22

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm , Yayla keçilerimiz bu hafta da sürekli birbirlerini yediler. Çayından odununa kadar aklınıza gelebilecek her konu hakkında tartışma potansiyeline sahipler kendileri. Bu da onları bir hayli yoruyor. Ona rağmen çatışmaktan hiç vazgeçmiyorlar. Hele Kuzey Yıldız sürünsün diye elinden geleni yapıyor. Açıkçası bu iş artık iyice çığrından çıktı. Kuzey yapmadığını bırakmadı Yıldız’a. Yıldız’ın gözünden akacak yaşları daha çok göreceğiz gibi geliyor bana. Tatlı keçilerimiz bize de daha çok çektirecek belli. Biz de onlarla yaşıyoruz bu aşkı ama öyle değil mi? Sadece biz de değil onların aileleri de daha çok bekleyecek gibi geliyor bana.

Az Gördüğümüz Karakterler

Bu hafta belki siz de fark etmişsinizdir Poyraz, Kamer ve Pembe’yi çok az gördük. Hatta o kadar az gördük ki ben diziden çıktılar sandım. Zaten Poyraz ve Kamer’in bir İstanbul durumu vardı biliyorsunuz. Ciddi ciddi görmeyi beklemiyordum onları. Gördüğümde çok mutlu oldum ama evet. Onların çıkmaması beni mutlu etti. Pembe de topladı bavulları gidiyordu. Doktor Civanım biraz vicdan yaptı gibi. Hatta ağladı bile. Belki zamanla özler Pembe’yi. En çok ta onun masum sevgisini. Bekler belki onu. İşte o zaman neler olacak tam bir muamma. Pembe’nin kimsesiz çocukların yanına gitmesi hepimizi en çok ta doktoru duygulandırdı.

Kuzey’ın Kızları

Feride, Gökçe ve Emine annelerine öyle şeyler söylediler ki ben bile şaşırdım. Tamam ben de sevmiyorum Şule’yi ama bu kadarını da beklemiyordum. Gökçe bile posta koydu annesine. Resmen evden kovdular. Üstelik buna Yıldız da üzüldü. Vicdan yaptı. Kuzey de kızlarını kovunca kızların gidebileceği tek yer Yıldız kaldı.  Şule’nin ağlamasına bir içim sızlamadı değil ama sonunu kendi hazırladı Feride’nin de dediği gibi. Artık Kuzey bile hiçbir şey yapamaz. Şule bakalım bunun üzerine ne tür oyunlara girecek. Kızlarını yeniden kazanmak için elinden geleni yapar bence. Çirkinleşir bile çünkü direkt bu durumdan Kuzey ve Yıldız’ı sorumlu tutuyor.

Kıskançlık Rüzgarları

Kızlar sayesinde kıskandırma fikri gündeme geldi. Kıskandırma taktiği eski ama her zaman işe yarayan bir taktiktir. Kuzey Yıldız’ın gitar hocasını kıskanmamış gibi yapsa a ne kadar delirdiğini sonra ki sahnelerde gördük. ‘Bacım’ biraz ağır olmadı mı Kuzey? Her zaman yaptığın şey gerçi. Sen daha çok koşacaksın Yıldız’ın peşinden ama neyse. Bekle sen bekle daha çok kıskanacaksın. Benim hep dediğim gibi kesinlikle daha kalıcı, daha iddialı bir gitar hocası gelmeli. Yine tekrar ediyorum Halil İbrahim Kurum bu diziye çok yakışır. Gitar hocası falan olarak gelse çok güzel olmaz mı?   🙂

                           UHEEEEEEEEY 🙂

Bu hafta 10 barajını aştık. Çift haneli reyting aldık hem de cumartesi gün. Ersoy Güler’in ve ekibinin eline emeğine sağlık.  Daha da yükselir bu reytingler ben inanıyorum. Ayrıca Sefer’in hüznü ve perde arkası da canımı çok sıktı. Çok üzüldüm. Umarım kısa zamanda küçük küçük Sefer ve Nahüde’ler görürüz. Haftaya izlemeyü unutmayun.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.