Mersin escort

Sıradaki içerik:

Mucize Doktor Son Bölümü Ali ile Nazlı Ne Oldu?

e
sv

KUZEY YILDIZI 17. SON BÖLÜM ANALİZİ

BCm5T.jpg
kuzey-yıldızı-son-bolum

ŞEYTANIN AVUKATI

Kuzey Yıldızı son bölüm ! Çetin yine iş başındaydı. İki üç kelimesi ortalığı karıştırmaya yetti bile. Açık ve net bir şekilde Yıldız’ı dolandırdı. Yıldız kabullenmek istemese de Nahide’nin dediği gibi bir kötünün iyilik yapması çok zor. Çetin biraz daha yüzü olsa Şule’yi de ayrıca dolandıracak. Yıldız’a kazık atan Şule’ye neden atmasın. Şule’nin dediği gibi bu bir kumardı ve Şule kazandı. Aslında kazandığını zannetti sadece. Aşkı kâr ve zarar hesabıyla ölçmek ne kadar doğru? Şule bu yanlışı yaptı. Şeytanın avukatını değil görmek, onunla telefonda konuşmak bile mümkün olmadı. Resmen ortadan kayboldu. Üstelik Şule’yle çektiği saçma bir videoyla. Çetin’in anlattığı masal Kuzey’i sinirlendirmeye yetti. Her şeyi anladı. Şule videoda görününce Kuzey epey sinirlendi. Yüzleşmek için yanına bile gitti bölüm sonu canavarının. Belli ki kızlarını ve eski kocasını tamamen Yıldız’da görmek canını çok acıtmış. Bir kuyruk acısı var.

KOMEDİ HÜZNÜ

Komedi dizisinde de zaman zaman hüzün olabiliyor. Gökçe ve Mine bu hafta hem fırında hem mahkemede ter döktüler. Aslında komik sahneler olsa da üzülmedik değil gençlere. Tatlı ve gerçekten masum olan kızlarımız bu sefer paçayı kurtardı. Aşk için yapan Emin ve Osman ise ucuz yırttı. Bu onlara ders olsun. Pembe bize gerçek anlamda gözündeki yaşları hissettirdi. Hepimiz onun derdine ortak olduk. İşin tuhafı Civan bile onun yüzünü güldüremedi. İstemeye gelmesine rağmen. Ailedeki herkesi üzen hatta babasını bile duygulandıran Pembe o acısına rağmen yine de entrikalı, komik oyunlara girmekten kendini alamadı. Bana öyle geliyor ki Civan Pembe’ye çok iyi gelecek. Pembe zamanla her kadının yaşadığı dönemi atlatacak ve uyum sağlayacaktır. En büyük desteği Civan olacak. Muhtemelen bir çocuk evlat edinip ona yuva ve can olacaklardır. Zaten Pembe’yi çocuk yurdunu ziyaret ederken gördük.

kuzey-yildizi-son-bolum

KUZEY’İN SINAVI

Kuzey Kuzey Yıldızı 17. bölüm‘de Yıldız’a yaptığı oyunu itiraf etti. Oyun bile olsa çok çektirdi Yıldız’a. Üstelik Yıldız bunu öğrenince aşırı bir tepki bile vermedi. Aksine içi rahatladı ve mutlu oldu. Kuzey Yıldız’ın varını yoğunu sattığını öğrenince ciddi anlamda üzüldü ve sinirlendi. Hemen harekete geçti. Hatta bunu yaparken gidip Ruhi’ye çatmak gibi yanlış işler bile yaptı. Yıldız bütün öfkesini kustuktan sonra Kuzey’e sarıldı. Ne hoş bir sahneydi. Ne kadar kızarsa kızsın yine gidip ona sığındı. Kuzey’in “Öpeyim mi?” demesi bile çok tatlıydı. Eski hâllerine döndüler diyebiliriz. Bu yolda olan Sefer’in bıyıklarına oldu. Sınavın o aşamasında işin ucu Sefer’e dokundu. Tokat atma aşamasının yersiz olduğunu itiraf etmek isterim. Yıldız’ın sarı saçı ve bilmece aşamaları ise beni oldukça eğlendirdi. Zekice ve gerçek anlamda eğlenceli sınavlar olduğunu söylemeliyim.

ORDU BİR DOĞA HARİKASI

Bu hafta Ordu’nun yine tüm güzellikleri gözler önüne serildi. Üstelik tarihi de gösterildi. Gerek sahilleri, gerek merkezi olsun öyle güzel işliyorlar ki gidip göresimiz geliyor.

KUZEY YILDIZI 18. BÖLÜM FRAGMAN VE REYTİNG

Kuzey Yıldızı 17. bölüm reytingi yine zirvede. Tam tamına totalde 11.21 reyting aldı. Yeniden zirvede. Kabul edelim Kuzey Yıldızı İlk Aşk özlenmiş. Reytingi yine arttı. Üstelik zirvedeki yerini korudu. Ersoy Güler Yeni Gelin göndermesi yapmalara doyamıyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. 18. bölüm fragmanı ise oldukça hüzünlü. Kuzey ve Yıldız’ın ailesi kahroluyor haklı olarak. Kuzey romantik bir adım atsa da sonucu kötü bir duruma yol açıyor. Kuzey Yıldızı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Aslıhan Güner Kılıç o güzel sesiyle şarkı söylüyor. “Sen hiç acı çekmedun mi?” hepimizin yüreğine dokundu. Haftaya izlemeyü unutmayun.

 

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.