Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. Bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Zümrüdüanka Başladı!

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. Bölüm!

09 Şubat 2020 19:09
kuzey-yildizi-20

 

ALLAH’IN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ

Şeref meğer Emine’yle kaçarak evlenmiş. Nahide bu bilgiden yürüyerek Şeref’in kalbini yumuşatmayı başardı. Yaşar’da ise bu tutmadı. O hiç sıkıntı çekmeden güzel bir düğünle evlenmiş. Onun kalbini Şeref’le almaya çalıştılar. Şeref’in kız istemeyi kabul ettiğini öğrenen Yaşar görücüleri kabul etti. Kabul etti ama sonu yine hüsran oldu. Yıldız’ı babası vermedi. Çok geçerli bir nedeni de vardı. Kuzey Mollaoğlu‘nu her ne kadar sevsek te bir gerçek var. Kuzey Mollaoğlu, Şule ile evli. E evli adama kız verilir mi? Verilmez. E madem vermeyecektin, neden çağırdın? Vermemek fikrinde haklısın ama keşke gelmelerine hiç izin vermeseydin. Dedikleri gibi Yaşar’ın canı çikolata istemiş herhalde. Peki Gökçe’nin “Çok güzel olmuşsun Yıldız mom.” demesi ayrıca Mine’nin “ciciş annem” demesi çok tatlı değil miydi? Sizi böyle çok sevdik kızlar.

MASALLAR DİYARINA YOLCULUK

Bu hafta Yıldız ve Kuzey baş başa Nevşehir’e gitmeye karar verdiler. Güzel bir tatil yapmak istiyorlardı. Ne yazık ki umdukları gibi olmadı. Nahide ve Sefer tabi ki YılKuz‘u rahat bırakmadı. Balona binme planları yapan Yıldız’ın Kuzey’in yükseklik korkusundan haberi yoktu. Ucunda öpücük bile olsa Kuzey ayaklarının yerden kesilmesine razı olmadı. Bu güzel yolculuk ise başta Sefer için çok güzel başlasa da sonradan yaşadıklarına inanamayan Sefer bayılmanın eşiğine geldi. Nahide ise asla tadının kaçmasına izin vermedi. Sefer bir ağabey olarak Kuzey ve Yıldız’ın aynı odada kalmasına izin vermedi. Yıldız sağ olsun sonradan Pembe bütün gençleri alıp otele Nevşehir’e götürdü. Osman hariç. Garibim Gökçe’nin boynu bükük kaldı. Kavgalar gırla gitti. Tatile giden bütün bireyler kavgaya karıştı. Fragmandan belli oluyor ki önümüzdeki hafta da bu kavgaların esintileri devam edecek.

BONUSLARIMIZ

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bonuslarımıza değineceğiz. Değinmeden olmaz. Sevgili Civan’ın hayalleri yine yarım kaldı. Pembe’nin inadını şahsen anlamış değilim. Civan çocuk ve biyolojik yaş gerçeğini zaten biliyor. Sana ona rağmen geliyor. Neden reddedersin be kadın? Çok üzülen bu adamın artık yüzünü güldürelim. Hem Pembe hem Civan( Emrah Özdilek) mutluluğu hak ediyor. O güzel evlenme teklifi bir daha yapılmalı ve Pembe bu sefer reddetmemeli. Emrah Özdilek oyunculuğu göz dolduruyor. O ağlayınca biz de ağladık. Sare ise bir tık muzırlık yaptı bu hafta. Kuzey’in çok kızacağını bile bile çok masum görünerek Gökçe ve Mine’nin Osman ve Emin’le görüşmeye gittiğini söyledi. Vay Sare vay! Bakalım daha neler yapacak? Çok daha fazla ileriye gideceğini düşünmüyorum. Özgün Karaman yani küçük ağamızsa bu bölümde oldukça samimi göründü gözüme.

REYTİNG VE FRAGMAN

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. bölüm 10.51 reytingle yine zirveye oturdu. Üstelik güçlenen rakibi Zümrüdüanka’ya rağmen. Daha da güçlenmeli. Her an her şey olabilir. Kuzey Yıldızı 21. bölüm fragman  bize gösteriyor ki henüz sular durulmuş değil. Haftaya işler biraz daha kızışacak. Kavgalar Nevşehir’de devam ediyor. Ayrıca benden duymuş olmayın yeni bir kadın karakter katılıyormuş. Kim olduğu da belli diyorlar. Acaba ne kadar doğru bilinmez. Umarım Kuzey’i Şule’den boşayacak olan avukattır ve Yıldız’a destek olur. Şule karakterinin ömrü doldu diye düşünüyorum. Haftaya izlemeyü unutmayun. 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.