Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm analizi! 27. Bölüm fragmanı yayınlandı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Büyük Devlet olmak! Böyle birşey

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm analizi! 27. Bölüm fragmanı yayınlandı

862 okunma — 23 Mart 2020 18:09

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm; bu zor günlerde bizim yüzümüzü güldürdü. Bölümün başında biraz gerilsekte güldüğümüz yerler hiç azımsanacak kadar değil. King of the North acı çekerken bile bizi güldürmeyi başarıyor. Sadece o değil Sefer de Kuzey acı çekerken bizi bir hayli güldürdü. Hatta kızların bile… Sefer ve kızlar yaklaşan teknenin Yıldız’ın teknesi olduğunu anlayınca şekilden şekile girdi. Hiçbir şekilde anlaşmadılar. Ancak yüz yüze gelmeleri gerekti anlaşmak için. Sefer ve kızlar Yıldız’ın jest ve mimiklerin onun elindeki kanı görene kadar hayra yordular. Baya gülüp mutlu bile oldular.

Ne yazık ki gerçek düşündükleri gibi değildi. Gerçeği öğrenen miçoliçeler ve Sefer reis oldukça telaşlandı. Ne yapacağını şaşıran Yıldız ancak kanından Kuzey’e verince rahatladı. O da ne kadar rahatlayabilirse…

Kızların Yıldız’a tepkisi ise oldukça yerindeydi. Babalarının vurulmuş olduğunu düşünürsek abes bir tepki vermediler. Hatta o kadar vermediler ki Yıldız bile bir şey diyemedi. Haklı olarak kızlar Yıldız ablalarına kırgın. Onları sakinleştirmekse Nahide ve Sefer’e kaldı.
Kuzey aceleci tavrıyla Yıldız’ı görmek için ısrar etti. Yıldız önce bunu kabul etmedi. Odaya zorla götürüldüğündeyse Kuzey’in rahat tavırlarından ve ciddiyetsizlğinden rahatsız olup hemen çıktı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölümde neler oldu?

BÖLÜM SONU CANAVARI & ŞEYTANIN AVUKATI
Şule yine yapacağını yaptı. Sözleşmedeki maddenin ne olduğunu öğrenmiş olduk. Kuzey prensimiz 1 yıl boyunca gırmızı gafalı kraliçesiyle evlenemeyecek. Şule’nin neden bu kadar rahat olduğu da ortaya çıkmış oldu. Bu plana şeytanın avukatı Çetin bile şaşırdı. Kuzey bu gerçeği öğrenince çığrından çıktı. Kırılmadık sandalye bırakmadı. Bu gerçeği öğrenen Mine ise babasının izinden gitmeyi tercih etti. Üstelik bu hafta Mine annesine zeytin dalı uzatmıştı. Ağladılar beraber. Şule belli ki kızların Yıldız’ı anne olarak benimsemesini ve kızlarının Yıldız’la aynı evde yaşamasını istemiyor. Bütün olanlar bu yüzden. Kuzey ise iyi bir yüzleşme yaşadı Şule’yle.

NAHİDE’YİM BEN NAHİDE 🙂
Kuzey Yıldız’ın peşinden 26. bölümde yine ayrılmadı. Onu tavlamak için elinden geleni yaptı. Yazdığı şiiri Yıldız yedi ve tükürdü. Oyuncağını tekmeledi. Yüz vermedi kısaca.

Bu bölüm biraz daha netti Yıldız. Adım adım gitmek istediğini ve önce boşanma aşamasını atlatması gerektiğini Kuzey’e söyledi. Kuzey bu durumdayken Nahide işi eline aldı. Kuzey’in Yıldız’ı yokluğuyla imtihan etmesi gerektiğine karar verdi. Kuzey kaçamak yaptı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK İZLE LİNKİNİ TIKLAYARAK KAÇIRDIĞINIZ BÖLÜMLERİ İZLEYEBİLİRSİNİZ

İnzivaya çekildi. Nereye gittiğini kimse bilmiyor. Arkadaşının evine giden Kuzey’i Yıldız’ın merak etmesi için ellerinden geleni yaptılar. Bir süre merak etmedi fakat iş ciddiye binince merak etti hatta aradı bile. Kuzey bu planın başarılı olacağını düşünüyor.

Bol bol da dinleniyor inzivasında. Kuzey yıldızı ilk aşk yeni bölüm sonunda Kuzey Mahmut’u görünce ve Yıldız’la buluşmak için geldiklerini söyleyince çok kırıldı. Mutlu son oldu. Barıştılar. Yıldız şaka yaptığını söyledi. Sosyal medyada dolaşan birtakım rivayetlere göre bu sahnenin rüya olduğu söyleniyor. Umarım öyle değildir. İzlerken hiç o gözle düşünmemişti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm Gökçe ve Feride Ömer ve Osman’a diz çöktürürler!

BONUSLAR
Gökçe (Berfin Nilsu Aktaş) ve Feride(Gizem Güneş), Ömer ve Osman’a diz çöktürdüler. Tabi bunda Emin ve Mine’nin payını da unutmamak lazım. Osman yalan söylediği için, Ömer de Feride’yi tanımadığı için özür diledi ve diz çöktü. Mine’nin tehditleri Emin’in Osman ve Ömer’i diz çökmeye ikna ettirdi. Ayrıca Pembe ve Cihan, Cihan’ın annesine çok güzel bir ders verdi. Artık annenin bir tehdit olacağını düşünmüyorum. Çocuk Esirgeme Kurumu ve güzel çocuklar annemizi ikna etti. Pembe’nin ve Cihan’ın artık bir sürü çocukları var.

REYTİNG VE FRAGMAN
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm reytingi 8,32. Totalde yine güçlü rakiplerine rağmen zirvede. Tüm dizi reytingleri için burayı tıklayarak Günlük reyting sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yıldız’ın Kuzey’i yine arkadaş olarak hitap ettiğini görüyoruz. Bu da bizim aklımıza soru işaretleri getiriyor. Acaba YılKuz barışmadı mı? Ayrıca rüya teorisi de güç kazanmış oluyor bu fragmanla. Haftaya izlemeyü unutmayun. 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.