Kuzey yıldızı ilk aşk 27. bölüm analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Mızıkçılık yapmanın alemi yok!

e
sv

Kuzey yıldızı ilk aşk 27. bölüm analizi

1944 okunma — 08 Nisan 2020 12:54
kuzey-yildizi-ilk-ask

Kuzey yıldızı ilk aşk 27. bölüm, tartışmasız en güzel sahnesi Ekin Uzunlar’ın şarkısının çaldığı sahneydi. O sahnede Kuzey gözleriyle o kadar çok şey anlattı ki…Yıldız ise çaresizliğinin vermiş olduğu bir duyguyla aynı zamanda yarım yamalak mutluluğuyla ağladı. O ağladı biz de ağladık. Nasıl bir durumda olduklarını gözleriyle çiftimiz daha güzel anlatamazdı herhalde.

HÜZNÜN GEMİLERİ

Şarkı ise hislerimizin tercümanı oldu. Sefer ise o sahnedeki üzerine alınmasıyla ve komikliğiyle yine kalbimizi kazandı. O şarkı pampandan sana değil Sefer’cim. Pampandan gırmızı gafalı sevdiğine. Kuzey’in kılarının o sahnedeki dansları da oldukça tatlıydı. O sahne aslında bize pek çok mesaj verdi. Ne yazık ki Kuzey ve Yıldız bir süre daha arkadaş kalmak zorundalar.

Çözmeleri gereken sorunları var çünkü. Tez zamanda barışmaları herkes gibi bizim de dileğimiz. Kuzey şarkıyla bu sahnede amacına ulaştı. Yıldız ağladı daha doğrusu hissettikleri gözlerine yansıdı.

PSİKOLOG

Kuzey de Yıldız da içlerinde bulundukları durumdan kurtulmak, bir nebze de olsa rahatlamak için doktora gitmeye karar verdiler. İçlerini açtılar. Bu iyi geldi onlara. İtiraflarda bile bulundular. Kuzey kırdığı sandalyelerden, Yıldız vurduğu süt şişelerinden bahsetti. Tabi zaman zaman daha ağır şeylere de yol açtıkları olmuştu. İşte tam da bununla yüzleştiler. Aslında öfkeleriyle karşı karşıya geldiler. İkisi de düzenli olarak gidecekler. Umarım işe yarar. Önce kendilerini tanısınlar, anlasınlar sonra da çift terapisi bile yapabilirler.

ARKADAŞIM

Yıldız Kuzey‘e tekrar sınırlarını çizdi ve arkadaş olduklarını bildirdi. Önce kendi içlerindeki sorunları yenmeden sevgili olamayacaklar. Yıldız haklı mı? Tartışılır. Belki de Çetin ve Şule’den kurtulmadan sevgili olmamaları daha iyi.

Buna ne biz dayanabiliriz ne Kuzey. Bekleyebilecek miyiz? Göreceğiz. Kuzey tamamen güzel duygularla Yıldız’ı çay içmeye çağırdı. Çay içtiler. Yıldız’ın geleceğinden bir süre şüpheye düştük ama geldi. 5 dakika içinde çayını hızlıca içip kalktı. Bu Kuzey’e de bize de yetmedi. Sanırım Yıldız kendince ikisini de korumak için önlem alıyor. Yoksa bu şekilde davranmasının başka açıklaması olamaz.

ŞEYTANIN AVUKATI
Çetin yine yaptı yapacağını. Bu sefer de Şeref ve Yaşar’ı dolandırdı. Çetin’in elindeki görüntüler Şeref ve Yaşar’ı hatta daha çok kişiyi hapse götürebilirdi. Dolayısıyla Yaşar ve Şeref 500.000 lira verdiler. 1.000.000 lira para Çetin’e kaptırdılar. Kuzey ve Yıldız buna hâliyle çok sinirlendi. Yıldız Çetin’i iftira davasıyla korkutunca Çetin parayı olduğu gibi geri vermek zorunda kaldı. O sahnede benim dikkatimi başka bir şey çekti.

Sahnenin sonunda Yıldız Kuzey’i almadan basıp gidince Çetin “Asıl o zaman arkadaş olurdunuz.” dedi. Orada aslında dostça bir telkinde bulundu. Keşke Çetin sadece Kuzey’in Ordu’ya peşinden gelen arkadaşı olarak kalsaydı.İkisinin hatta Sefer de dahil üçünün arkadaşlığını izlemek beni mutlu ederdi. Tabi Çetin bu kadar kötü olmasaydı.

MİÇOLİÇELER VE MİÇOLAR
Gökçe, Mine ve Feride sevdikleri çocuklarla görüşemeyince mecburen onlara da kızların peşine takılmak kaldı. Özlem çeken çiftlerimiz Kuzey’in sınavlarıyla karşılaşmak zorunda kalacaklar. Üstelik bu sefer Osman, Emin ve Ömer’in yanında kızlar olmayacak. Bacanaklar başta bu fikre karşı çıksalar da kızların şerrinden korkup kabul etmek zorunda kaldılar. Yağmurdan kaçarken doluya yani Kuzey’e tutuldular.

Bonus karakterlerimizden Pembe ve Cihan ise yine çocuk yurduyla ilgilendiler. or durumda olan yurtla ilgilenmeye çalışan Pembe kendi iyiliğini pek çok kişiye bulaştırdı. Şimdi de çocukları zor durumdan kurtarmak için çözüm arıyor. Ona büyük fikirker lazım. Eminim Cihan en büyük yardımcısı olacak. Çok güzel bir çift oldular.

REYTİNGLER
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. bölüm , 10 küsür reyting alarak totalde 2. sıraya oturdu. 1. sırada ise ana haber var. Salgın haberlerinden dolayı bunu normal karşılıyoruz. Salgından dolayı Kuzey Yıldızı İlk Aşk seti de durdu. Ne zaman dönecekleri ise belirsiz. Sezonu bu şekilde kapatma ihtimalleri de var. Belki Eylül’e kadar son izleyişimizdi. Umarım bu salgın geçer. Set başlar ve biz de Kuzey Yıldızı’mızı izlemeye devam ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.