KUZEY YILDIZI 28. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 24. Bölüm

e
sv

KUZEY YILDIZI 28. BÖLÜM

887 okunma — 07 Haziran 2020 21:58
KUZEY YILDIZI 28. BÖLÜM

Uheeey!  Geri dönmüş iki gözümün çiçeği. Özledik hem de çok özledik. Virüs dolayısıyla epey uzak kaldık güzel Ordu’muzun dizisinden. Geri geldiler, çok güzel geldiler! O kadar uzak kaldık ki tekrar gördüğümüzde ekrana sarılasımız geldi diyebilirim. Kaldığı yerden devam ettiler. Kaldığı yerden devam ettiler ama ufak değişiklikler kendini hissettirdi. En başta Fadik karakterini canlandıran sevgili Yasemin Hadıvent dizinin kadrosundan ayrıldı. Fadik Yıldız’ın en yakın arkadaşı, sırdaşı kardeşiydi. Bakalım buradan sonra ne olacak? Yıldız’a yol arkadaşı olarak Nahide tek başına yeter mi acaba? Göreceğiz. Bir başka değişiklik te Esma karakterindeydi.  Esma karakterini canlandıran oyuncumuz diziden ayrılmış. Artık Esma’ya bir başka oyuncu can verecek. Ersoy GÜLER kadrosuyla tam gaz çalışmaya devam ediyor.

ŞEYTAN VE AVUKATI

Çetin ne yaptı etti yine ortalığı karıştırdı. Bu sefer iyilik yapacağı tuttu ama kendisinin. Şule’nin planları yattı. Çetin Şule’nin sevgilisinden 2 milyon lira alınca Şule mule dinlemedi. Şule’ye yaşatılabilecek en büyük hayal kırıklıklarından biri buydu. Ben şahsen Şule’nin sevgilisini şu aşamadan sonra görmek isterim. Kendisi Şule’ye çok kızmış olacak ki belgeleri bile gitmesi gereken yere gönderdi. Bu adamı görmek isteriz. 🙂

TERAPİ

Kuzey ve Yıldız işin içinden çıkamayınca doktora gitmeye karar verdiler. Profesyonel bir elden destek almak eminim onlara iyi gelecek. İlk seanstan güzel bir adım attılar bile. Ayrı ayrı gidilen doktorlar yerine tek elden destek alacaklar. Bu hafta doktorumuz bir ödev verdi kendilerine. Ortak bir sorumluluk alanı oluşturmaları sağlandı. Beraber bir çocukla ilgileneceklerdi. Annelik ve babalık bile sayılabilir. Yıldız’ın cezaevinden tanıdığı Pamuk’u seve seve gezdirmek ve ona iyi gelmek istedi. Pamuk, Yıldız ve Kuzey çok iyi anlaştılar hatta çok güzel eğlendiler. Dans bile ettiler. Pamuk 05 Kuzey’ci bence. O net. Eee ne de olsa Kuzey’in üç tane azman gibi kızı var. Kendi tabiriyle tabi.

BİR GRUP GENÇ

Gökçe’den yaylayı özlediğini duyduk ya daha ne isteyeyim. Gençler Sare’yle birlikte yaylaya gittiler. Her şey çok yolundaydı. Ta ki Osman korkunç bir efsane anlatmaya başlayana kadar. Aşıkların peşinde olan bir canavar hepsini korkuttu. Üstüne bir de kurt sesleri ve Ruhi gelince gençlerin akılları çıktı. Ruhi saklanmalara devam ediyor. Buna bir son verilmeli artık. Fadik de gitti bakalım Ruhi ne olacak? Gençler 6’lı çok güzel bir grup oldular. Yalnız kalmak için her yolu deniyorlar. Kuzey müstakbel damatlarına teknede etmediğini bırakmadı. Damatlar bu çileye sadece kızlar için katlanıyorlar.

NAHİDE KORKUTTU

Nahide kaybettiği altınlarının da verdiği etkiyle biraz rahatsızlandı. O rahatsızlanınca tabi Pembe ve Kamer Nahide’yi doktora götürdüler. Cihan doktorum hemen tahlil yaptı ve muayene etti. Sonuç çok güzel. Nahide hamile. Bunu öğrenen Sefer haklı olarak rüya sandı.  O sahnedeki duygusallık hepimizi etkiledi.  Kocaman bir yumurtaya sahip çıkıp annelik babalık provası yapmaya çalıştılar fakat olmadı. Poyraz’ın Sefer yokken yediği yumurtayla başladı her şey. Onun peşinden yumurtalar teker teker gitti. Üzülmeyin siz çok güzel anne ve babalık yapacaksınız.

REYTİNG VE FRAGMAN

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm reytinglerde 5.10’la 2 oldu. Hafif bir düşüş yaptığı söylenebilir. Umarım yükselip eski haline gelir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 29. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bir öpücük mü geliyor acaba ? Haftaya izleyelim.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.