KUZEY YILDIZI 32. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Arıza Son Bölümü Pazar Akşamına Damga Vurdu!

e
sv

KUZEY YILDIZI 32. BÖLÜM

1092 okunma — 21 Eylül 2020 16:33
Kızlar annelerinin hastalığını öğrenince annelerini bir an yalnız bırakmadılar. Yıldız Mollaoğlu ailesini yalnız bırakmak için Perşembe'de iş buldu ama orada da rahat edemedi. Yıldız'ın fakülteden arkadaşı geldi. Şule hastayken bile rahat durmadı.

Kuzey Yıldızı 32. bölümüyle 2. sezonuna devam ediyor. Şule son kozunu tüm hızıyla oynamaya devam ediyor. Bir yandan yeni giren karakterler Ordu’yu iyice karıştırıyor.

KUZEY YILDIZI

NE DİYORSUN ANNE SEN!

Yıldız Kuzey tarafından köşeye sıkıştırılınca ağzından baklayı çıkarmak zorunda kaldı. Böylece Yıldız’ın derdi de anlaşıldı. Yıldız Şule’nin hastalığını Kuzey’e söyledi. Durum böyle olunca Kuzey ve Şule baş başa Şule’nin hastalığını ve ne durumda olduğunu konuştular. Ardından gerçekler kızlara söylendi. Tabi anında kızlar annelerinin kuzusu olarak 1 dakika Şule’nin yanından ayrılmadılar. Anne ve babalarını biraraya getirmek için her şeyi yaptılar. Hem şaşırdılar hem üzüldüler. Asla ölümü annelerine yakıştırmadılar ve pes etmediler.

KUZEY YILDIZI

GİTMEK VAKTİ

Yıldız Şule’nin ve gördüğü aile tablosunun psikolojik baskısıyla yayladan ayrıldı. Zaten belli ki gözlemecilik kendisine yetmeyecekti. Yaylada iş ekmek yoktu kendisine. Bastı Perşembe’ye gitti. Orada bir dükkanda garsn olarak işe başladı. Tabi Kuzey boş durur mu? Durmadı. Şule nispet yapar gibi Yıldız’a veda ederken Kuzey Yıldız’ın peşinden koştu. Yıldız’ın gözünün döndüğünü görünce ona saygı duydu. Yine de Ruhi’yi Yıldız’ın peşine takmaktan geri durmadı. Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gidip onu orada da sıkıştırmaya ve dönmesi için ikna etmeye çalışmaya devam etti. Yıldız’ın yeni işindeki tek sıkıntısı Kuzey değildi. Aynı zamanda sıkıntılı hesap vermeyen müşteriler de Yıldız’a bela oldu.

KUZEY YILDIZI

BU ADAM SADECE SENİN İÇİN GELDİ

Kendine has konuşma tarzıyla Bulut karakteri dizimize geldi. Yıldız’ın fakülteden arkadaşı Bulut Yıldız’ın yüzünü güldürdü. Belli ki Kuzey’i e çektiği acıyı uzun uzun anlatmış. Kuzey Bulut’u tabiki rahat bırakmadı. Hatta ona sarhoş kafayla kafa atmaktan da geri durmadı. Kıskanmaması zaten imkansızdı. Başta sadece sempatik bir arkadaş görünen Bulut’un gerçek yüzü ortaya çıktı. Takıntılı bir âşık olduğunu gördük. Açıkçası bizim dizimize yakışmayan ve yenilikçi olmayan bir karakter. Zaten elimizde takıntılı bir âşık olarak Çetin vardı. Ondan kurtulduk. O şimdi definenin ve insanları kandırmanın peşinde. Şimdi de Bulut çıktı karşımıza. Yeni bir erkek karakter gelecekse ucu Yıldız’a dokunmayacak sadece ufak bir kıskançlık yaratacak ve çok büyük bir sıkıntı yaratmayacak bir karakter olmalıydı. Bulut başımza iş açacağa benziyor. Ben açıkçası Şule’nin sevgilisi gelir diye bekliyordum. En azından erkek karakter olarak.

 

Başka bir karakterimiz de Yıldız’ın yeni patronu. Cici kızmız Yıldız’a epey sempatik yaklaştı. İşini kolaylaştırmak için elinden geleni yaptı. Yıldız bence yeni Fadik’i buldu. Kuzey açısından da bir tehlike olacağını sanmıyorum. Yıldız’a yeni bir arkadaş, sırdaş gerekiyordu. O boşluk doldu. Gerilim ve Çetin’in kontenjanı için de Bulut geldi.

NELER OLACAK?

Söylenenlere göre Şule çok yakında diziden çıkacak. Zaten bölüm sonundaki felaket bunun habercisi. Kuzey sarhoş olup kendini evine atınca Şule de boş durmadı. Kuzey’in sarhoşluğundan faydalandı. Onun yanına yattı. Üstüne bir de Kuzey’in telefonunu açtı ki Yıldız arıyordu. Yıldız’in içine fitneyi soktuktan sonra ertesi sabah Kuzey’le ikisinin çıplak fotoğrafını Yıldız’a gönderdi. Yıldız yıkıldı. Bölüm de burada bitti. Benim tahminim yakında Şule’nin tüm oyunu ortaya çıkacak ve Şule hasta değil. Bu ortaya çıkınca kızlar da Kuzey de Şule’nin yüzüne bakmayacak. Şule elbet gidecekti fakat vurucu bir darbe gerekiyordu. O darbe de bu hastalık oyunu zannımca.

KUZEY YILDIZI

REYTİNG VE FRAGMAN

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. bölüm totalde 5.22 reytingle 2. oldu. Güçlü rakiplerini geride bırakarak kendi içindeki oranını ve reytingini düşürse de günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Kuzey Yıldız İlk Aşk 33. bölüm fragmanı da yayınlandı. Şule yaptığı kötülüğü Kuzey’in üstüne yıkmaya çalışıyor. Bulut karakterini ise daha ayrıntılı görüyoruz. Dövme yapacak kadar, odayı fotoğraflarla dolduracak kadar pskolojik sıkıntılı bir adam olduğunu görüyoruz. Haftaya izlemeyü unutmayun efendim.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.