KUZEY YILDIZI 50. BÖLÜM! YILDIZ HAMİLE Mİ? SON DAKİKA - Reyting TV

Sıradaki içerik:

7 Şubat Pazar Reyting sonuçları! Pazar günü en çok izlenen dizi hangisi? Dünün reytingleri

e
sv

KUZEY YILDIZI 50. BÖLÜM! YILDIZ HAMİLE Mİ? SON DAKİKA

1316 okunma — 08 Şubat 2021 22:06
yıldız hamile

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. bölüm oldukça hızlı bir bölümle karşımızdaydı. Bölüm içinde o kadar çok olay oldu ki izlerken yetişmekte zorlandık. Bu dolu dolu bir bölüm izlediğimizin de göstergesi. Güzel haberle 50. bölümü açtık. Müjdeler olsun! Yıldız hamile 🙂 Nahide’nin öngörüsüyle zorla hamilelik testi yaptıran Yıldız ailesine hamile olduğunun müjdesini yarı duygusal yarı mutlu verdi. Biraz panik ve korku yaşasa da yaşadığı en güzel duygu olduğunun farkındaydı. Hızlarını alamayan çiftimiz doğru hastaneye koştu. Doktorumuz da onaylayınca gönül rahatlığıyla herkese haber verildi. Ailenin torun sevinci görülmeye değerdi. Yıldız artık evin el üstünde tutulacak gelini.

3 ay bir zaman atlaması yaşadık. Bu sırada Nahide’nin iyice karnı burnuna geldi. Yıldız ise doktordan düşük ve erken doğum tehlikesinin olduğunu öğrendi. Durum böyle olunca Kuzey restorana ambargo uyguladı ve darbe yaparak resmen Yıldız’ı tahttan indirdi. Yıldız 3 aylık hamile olunca hamilelik iznine ayrıldı. Kızları da başına nöbetçi olarak dikti. Kızlar ve Kuzey Yıldız’ın yerinden zerre hareket etmesine izin vermedi. Bu rahatlık başta Yıldız’a keyifli gelse de sonra sıkılmaya başladı. Zaten hareketli bir kadın olan Yıldız hele de aklı restorandayken yerinde duramadı.

Poyraz ve Kamer muratlarına ermek üzereler. En son yaptıkları büyük çıkış ve amcanın evlenmek istemesi üzerine Poyraz ve Kamer’e de aile büyükleri yardımcı olmak zorunda kaldılar. Herkes bir ortamdayken Kamer’i Poyraz’a istediler. Aile büyükleri rahatlıkla kızı verdi fakat Kuzey’den kız almak o kadar kolay değildi. Kuzey sorduğu bilmeceyle Poyraz’ı çileden çıkarttı. Bakalım Poyraz bilmecenin cevabını bulup uydusuna kavuşabilecek mi? Bu arada Nahide’nin gaz sancıları ve bunu doğum sancısı sanması sıklaştı. Marketin ortasında sancı tutan Nahide’yi hastaneye yetiştirmek için Sefer’in çekmediği kalmadı. Sefer Nahide’nin gaz sancısı azalsın ve geçsin diye kimyon çayları bile demledi. Bir akşam Nahide’nin birden yine sancısı tuttu. Bu sefer yalanc çoban misali kadına kimse inanmadı. Suyunun geldiğini söyleyen Nahide’ye kılı kılına müdahale edildi. Sefer ve Nahide’nin evlat kuşları biricik bebekleri doğdu. Hatta doğum sırasında tüm aile oradaydı. Henüz bir adı yok bebeğimizin.

Kuzey dükkanda sıkı yönetim ilan etti fakat işler istediği gibi gitmedi. Hatta Ebruş Kuzey’i uyardı ve yeni aşçı gerektiği kanısına varıldı. Feride’nin fikriyle bu aşçı babaannemiz Emine Mollaoğlu olacaktı. Osman, Gökçe, Mine ve Emin Yeni Gelin dizisinden de alışık olduğumuz orta oyununu oynarken Yıldız’ı yalnız bıraktılar. Yıldız evde tek olduğunu anlayınca tek başına restorana gitmeye kalktı. Bahçesinde ayağı takılıp düşünce bebeğe bir şey olacak diye aklımız çıktı. Dizinin 50. bölüm finalinde Yıldız yerlerde kıvrınarak kızlara sesleniyordu. Neyse ki Kuzey Yıldızı 51. bölüm fragmanı verildi. Bölümün hemen peşine verilen fragman hepimizin yüreğine su serpti. Bebeğe bir şey olmadığını da görmüş olduk. Ayrıca Nahide ve Sefer’in bebekle mücadelesi devam ediyor. Haftaya izlemeyü unutmayun 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.