Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Bölüm Özeti! 57. Bölümde Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

En İyi Türkçe Dublaja Sahip Animasyon Filmleri

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Bölüm Özeti! 57. Bölümde Neler Oldu?

1340 okunma — 02 Nisan 2021 10:31
Kuzey Yıldızı ilk aşk yeni bölüm özeti! Kuzey ve cikciklerinin müthiş oyunuyla başladı. Özellikle Mine'nin sergilediği performans ve Yıldız annesini kandırması oldukça profesyoneldi

Kuzey Yıldızı ilk Aşk yeni bölümde, Yol boyunca yeri geldiğinde konuşarak yeri geldiğinde susarak Kuzey’in canına okuyan ve affetmeyen Yıldız, Yetiş ve karısına ettiği yardımla bizleri güldürdü. Ordu’ya dönecekken son anda yoldan dönen ve karısı doğuran Yetiş’in imdadına Yıldız ablası yetişti. Bisikletiyle Yıldız ve Yetiş’e yetişen Kuzey karşılaştığı manzara karşısında gözlerine inanamadı. Bebek Yıldız’ın eline doğunca elinde bebekle Yıldız’ı gören Kuzey, karısını doğum yaptı sandı. Kısa süreli bir şok geçirdi. En sonunda Kuzey ve Yıldız evlerine döndü.

kuzey yıldızı son bölüm

kuzey yıldızı ilk aşk 57. bölüm özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Bölüm! Gökçe Halil’e Destek Verince Ortalık Kızıştı!

Feride konusunda oldukça zorlu bir yarışa giren Mete ve Halil, çareyi Gökçe ve Mine’den yardım almakta buldular. Mine Mete’ye, Gökçe Halil’e destek verince ortalık kızıştı. İkisi de ablalarının çok sevdiği bir yazarın imza gününe gideceğini ve sarı papatyayı sevdiğini söyleyince Mete de Halil de sarı papatya bulma derdine düştüler. Mete ve Halil ellerinde kalan tek buket sarı papatyayı paylaşmak zorunda kaldılar. Halil İbrahim’in papatyayı kapmışken Mete’yle paylaşması ve Mete’nin borçlarına bölüm boyunca destek vermesi tam bir delikanlılık göstergesiydi. İkisinin gerek yürüyerek gerek bisikletle Feride’ye erken ulaşma yarışları bizleri ve müthiş ikiliyi güldürse de Feride’yi güldürmedi. Birden imza gününü basan Halil ve Mete yazarın karşısında tam da sıra Feride’ye gelmişken ortalığı biraz karıştılar. Feride de buna karşılık özür dilemek için iki delikanlıdan da çiçekleri alıp yazara verdi. Bu davranışı oldukça zekice ve çok inceydi.

kuzey yıldızı yeni bölüm özeti

kuzey yıldızı yeni bölüm özeti

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm! Halil Mete’ye Meydan Okuyup Onunla Bilek Güreşi Yaptı

Kuzey yıldızı ilk aşk yeni bölüm boyunca Mete ve Halil’in tek mücadelesi çiçekle değildi. Halil Şükrü’ye bilek güreşi yapınca durum daha kızıştı. Halil Mete’ye meydan okuyup onunla bilek güreşi yaptı. Tam da tahmin ettiğim gibi ne ilk turda ne de ikinci turda Mete ve Halil arasındaki bilek güreşini kazanan olmadı. İki yiğidin de gücü birbirine denkti. Bu güreşler sırasında Mine’nin Mete’ye, Gökçe’nin de Halil’e destek daha doğrusu gaz vermesi epey güldürdü. ‘Halikçi’ olan Gökçe tutumuyla bizleri yine hayran bıraktı. Mine de Gökçe de artık bu yarışa bir son vermesi gerektiğini ablalarına hatırlattılar. Feride’nin bu sahnelerdeki söyledikleri beni de seyircilerin bir kısmını da hem sinirlendirdi hem de üzdü. Resmen hem Halil’in hem de Mete’nin kendi için yarışmasından zevk duyduğunu, hoşuna gittiğini söyledi. Üstelik bunu söylemekle kalmadı sert bir uyarı yapmak yerine daha çok ortalığın karışması, daha çok yarışmaları için de elinden geleni yaptı. Bu olgun bir genç kadın olduğunu düşündüğümüz, üniversite mezunu üstelik bir eğitimci adayı olan Feride’ye hiç ama hiç yakışmadı. Feride’yi sempatik göstermek bir yana oldukça itici ve antipatik gösterdi. Şahsen hem Mete’ye hem de Halil’e yazık oluyor. Feride’nin bilmecesinin cevabını bulup zekalarıyla onun kalbini kazanacaklarını düşünen iki delikanlı müthiş bir soğukta ve karda tam 1001 merdiveni bilmecenin cevabını bulmak için tırmandılar. Gökçe’nin dediği gibi biri Karadeniz rüzgarı biri Güney kaplanı olan iki yiğidi birbirine kırdıracak. Gökçe’nin bu tepkisi çok doğru ve haklıydı. Bana kalırsa Feride hiçbir şekilde bir seçim yapmayacak. Hala çok kararsız. Birini seçecek evet ama bu kendiliğinden olacak. Yani kendi ağzıyla kimi seçtiğini duymayacağız diye düşünüyorum. Muhtemelen çok büyük bir olay olacak ve Feride o yol ayrımında kendiliğinden rotasını çizecek. Hem Halil’i hem de Mete’yi aynı anda kaybetme korkusu yaşayacak. En çok hangisine üzülür ve hangisine canı yanarsa kalbini otomatik olarak ona teslim edecek. Sizce Feride Halil’in Adana’ya geri döndüğünü zannederse ve aynı anda da Mete’nin şehir dışındaki okuluna gittiğini öğrenirse ne olur? Ona ciddi bir ders gerek. Yoksa ikisini de harcayacak. Aşk kazansın.

kuzey yıldızı ilk aşk yeni bölüm

kuzey yıldızı ilk aşk 58. yeni bölümde neler olacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Bölüm! Neler Olacak?

YılKuz’un bebeğinin cinsiyeti sonunda belli oldu. Büyük bir mutlulukla bebeklerini bekleyen Yıldız ve Kuzey Nahide’nin baskıları sebebiyle cinsiyet partisi yaptılar. Herkes o partide inanılmaz heyecanla ve mutlulukla bebeğin cinsiyetini bekledi. Kuzey’in Yıldız’ı gözünden sakınması ve ona normal hamile etkinlikleri yaptırmaya çalışması gözümüzden kaçmadı. Aynı zamanda Kamer ve Poyraz çok şükür barıştı. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci‘nin sesinden tekrar dinlediğimiz Birden Geldin Aklıma kulaklarımızın pasını sildi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü  5.28 reyting aldı. 57 bölüm olmuş olmanın verdiği yorgunlukla bu dizi için bu reytingi normal karşılamak lazım. Umarım 3. sezon olur. 10-15 bölüm bile olsa 3. sezon bu diziye yakışır. Bakarsınız sezon finaliyle daha da reytingler yükselir. Kuzey Yıldızı 58. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yıldız ve Kuzey bebek için alışveriş yapacaklar. Feride artık Mete ve Halil’le yüzleşip net bir şey söylemek zorunda kalacak. En can alıcı kısımda Yıldız ve bebeğin hayati tehlikeye girmesi. Kuzey yeni ölümden dönmüşken ve bu reytingleri olumlu etkilememişken tekrar bir kaybetme ve can korkusu bakalım nasıl bir etki yaratacak. Haftaya görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.