Sıradaki içerik:

GEL BERABER AĞLAYALIM…

e
sv

Kuzey Yıldızı 6. Bölüm Analizi

Bu yazıda neler var?

” Anlasana be kadın gitmeni istemiyorum! ” … Ne güzel replikti değil mi? Kuzey öküzü bağıra bağıra gitme diyebildi sonunda. Bir de refleks olarak mermiye kafa atan Yıldız var tabi. Tabi Yıldız’cım tabi sen hobi olarak ama yine Kuzey’deki mermiye kafa yaptı ve itiraf et. Kuzey de bunu istiyorum zaten. Ağız tadıyla bir adama Yıldız olsun. Gargamel de olsa bırak bir güzel teşekkür etsin. Tuz Ruhi cezasını çekti sanırım. Hem Sefer hem Kuzey Tuz Ruhi’ye yapmadıklarını bırakmadılar. O da hak ama verdi. Dona dona ölecekti oğlu anda kurtuldu. Ne oldu Kuzey? Yıldız için mi korktun yoksa kendin için mi? Kendin için olsa bu kadar tepki göstermezdin sanıyorum. Sefer Reis cin gibi zaten hemen anladı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk; başrolde Karadeniz damarı 

Ne güzel inatlaştılar yine :). Kuzey kral sensin tamam ama sen sadece Yıldız ‘da kralısın. Başkasına krallık yaparak kalkma. Eeeeeee sonuçta ne demişler “Kral geri döndü”. Bu iki keçi de umarım kısa zamanda o Gargamel’lerin dediği gafaların da birbirlerinden başkasından gelecekler anlarlar. Kızlar doğru söylüyor. Kuzey Yıldız‘ayol daha ne olsun :)’ dan gelen bir görücüyü ablasına yamadı. Feride ve Emine Yıldız’a biraz daha ısındılar sanıyorum. Gökçe de ise durum biraz karışık. Annesini babasının yanında görmek istiyor doğal olarak. Zaten senaryo olarak ondan Yıldız’ı sevseydi bir tuhaflık menüsünde. En iyi Gökçe’nin karşı olması gerçekçilik kattı. Kızlar anneleriyle ne olursa olsun görüşmeli evet ama Kuzey’in arkasından iş çevirebilecekleri yapabilirsiniz gelmiyor bu. Gökçe o parayı almamalıydı. Feride’nin de dediği gibi koca bir 20 yıl var ortada. Beklemişlik var. Yıldız’ı da Kuzey’i de Kuzey Yıldızı’nı da yok sayamazlar. N e güzel dedi Emine gerçekten sadece inat ediyorlar.

Sahi Kuzey neden uğraşıyor bu kadar Yıldız’ın gitmemesi için? Bir ergen safrası kızına diyebiliyor. Diğer kızları da keyifle izliyor olan biteni. Gerçi o bir keyif mi şaşkınlık mı bilemiyorum? Ne olursa olsun bu bölüm en çok beğendiğim yer kızların Yıldız’a arka çıkmasıydı. Yıldız’ın ‘olduğuken’ Kuzey’e uğradığı ne demeli? İnat, hala inat. “Merak ettim görmeye geldim.” desen bir şey olmaz Yıldız olamaz. Ağız tadıyla bu bölüm adama bir teşekkür ettirmedin.

Reyting Tv, Kuzey Yıldızı İlk Aşk kategorisi için tıklayınız.

Çetin hem Kuzey’le hem Feride’yle uğraşmaya devam ediyor. Ömer’in ne olduğu da çıktı. Daha kim bilir neler çıkar. Haftaya yine çok güzel bir bölümle geliyorlar. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Yıldız Kuzey’in burnunu yine rahat bırakmayacak. Bakalım Kuzey, Kuzey Yıldızı’nı Yıldız ‘ ne kaptırınca ne olacak? Kuzey’de denizin batması Yıldız’ı düşünmeye devam ediyor mi? Hepsi haftaya. İzlemeyü unutmayun …

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Reytingleri

 


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.