KUZEY YILDIZI 61. BÖLÜM! KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM! GÜNEY ÖLÜYOR MU? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Su ürünleri ve hayvansal mamullerde 5 koldan tanıtım atağı

e
sv

KUZEY YILDIZI 61. BÖLÜM! KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM! GÜNEY ÖLÜYOR MU?

367 okunma — 01 Mayıs 2021 11:41

Kuzey Yıldızı finale doğru giderken bölüme Yıldız’ın Güney’in kaçırıldığını sanmasıyla başladık. Gökçe, Feride ve Mine’nin kardeşleri çok ağlayınca uyanmasınlar diye yanlarına aldıklarından habersiz olan Yıldız kızlara oldukça kızdı. Psikolojik olarak gördüğü rüyadan çok etkilendiği için böyle yüksek bir tepki veren Yıldız ve kızların arasını Kuzey buldu. Yıldız ne olursa olsun kızların gönlünü almayı ihmal etmedi. Zaten Ordu’da kızlara ciddi anlamda annelik yapan Yıldız’dan da bu beklenirdi.

Kuzey Yıldızı yeni bölümde Sefer ve sahur maceraları devam etti. Yanına aldığı 2 profesyonel davulcuyla birlikte Ordu’yu arşınladı. Bu bölümde tekrar sahur yapamayan Sefer arık canına tak edince işi eline aldı ve davulla insanları sahura uyandırmaya çıktı. Oldukça komik hallerde izlediğimiz Sefer davulculuğu üstüne aldığı yetmezmiş gibi Ordu’daki mehter organizasyonunun da öncüsü oldu ve iptal olan mehter yürüyüşünün tekrar yapılmasını sağladı. Yıldız, Kamer, Mine ve Gökçe sevdiklerini o şekilde izlerken zevkten dört köşe oldular. Tabi ekibimizin acemi oldukları için hazırlığı hiç kolay olmadı.

Kuzey Yıldızı 60. bölüm itibariyle bildiğiniz gibi Yıldız ve Kuzey’in anne babaları diziden çıktı. Güney bebeği yıkamak isteyen Yıldız tek başına çekinince Kuzey’den yardım istedi fakat o da bu konuda pek bir bilgi sahibi değildi. İmdatlarına koşan ise her zamanki gibi Nahide oldu. Güney bebeğin ve Yıldız’ın kırkı çıkarıldı ve böylece ilk bebek yıkama korkusu da atlatıldı. Yıldız annelik heyecanını biraz fazla kaçırdığı ve fazla endişeli bir anne olduğu için daha donanımlı bir anne olmak amacıyla Kuzey’le birlikte etkin ebeveynlik kursuna gittiler. Pek çok şeyi bildiğini zanneden Kuzey’in asabi kurs hocamızla anlaşma sağlaması pek kolay olmadı.

Kuzey Yıldızı 61. bölümde kursa tek giden YılKuz olmadı. Gündüzleri restaurantın kapalı olmasını fırsat bilen Feride babasına dans kursuna gitmek istediğini söyledi. Kuzey hocanın adını ve kadın olduğunu öğrenince zar zor izin verdi. Ablalarına özenen Gökçe ve Mine’ye izin vermese de Feride’nin mutluluğu izlemeye değerdi. Feride yeni bir ortama katılınca Halil ve Mete boş durur mu? Tabiki durmaz. Takıldılar Feride’nin peşine. Bu arada Halil ve Mete’nin sahnelerinin sürekli birlikte olması ve sürekli birbirlerini yemesi ciddi anlamda can sıkıcı bir hal almaya başladı. Sürekli tartışan bir ikili ve birbirlerine sürekli laf sokmaları karakterlerin değerini çok düşürdü. Zaten kabullenilemeyen bir Halil karakteri varken iyice izleyicinin sınırlarını zorlar bir duruma geldiler. Gittiğini dans kursunda oldukça şaşırtan Halil bizleri fena halde sevindirdi. Halil karakteri girdiğinden beri şaşırtması gerektiğini düşünen ve herkesten sakladığı bir yeteneği olduğunu düşünen biri olarak çok iyi Latin dansları bilmesi beni çok mutlu etti. Ben resime yeteneği olduğunu düşünmüştüm bu karakterin ama dans etmek üstelik Flamenko çok yakıştı. Kabul edelim az biraz da olsa dans hocamız Ayşe’nin Halil’e hayran hayran bakması, oldukça yakın pozisyonda durup sürekli Halil’e dokunması Feride’yi biraz gerdi. Mete sağ olsun Halil’in yeteneğini görmüş olduk. Feride’nin Halil’in dansını çok beğendiğini söylemeliyiz. İleriki bölümlerde dans konusuyla ilgili tekrar sahneler görür müyüz dersiniz? Ayşe hocanın Halil’e ilgisi başta olmak üzere kesinlikle görmeliyiz. Belki de Feride Halil’le dans etmek ister ama Halil aslında çok istediğini ama başkasına sözü olduğunu söyleyerek Ayşe hocayla dans eder. Hatırlatalım Feride aynı cümleyi Halil’e kurup Mete’yle dans etmişti. Keser döner sap döner. Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez. Bir HalFer’ci olarak az biraz Feride’nin Halil’in peşinden koşmasını istediğimi söyleyebilirim.

Bu bölümün en bomba olayıysa Güney’in kaçırılmasıydı. Osman ve Emin çağırınca kardeşlerini de alıp yanlarına giden Gökçe ve Mine istemeden çok kötü bir olaya neden oldular. Osman rahatsızlanınca eczaneye giden Gökçe, Osman ve Emin bebeği Mine’ye emanet ettiler. Mine de zaten Güney’le baş başa vakit geçirmek istediği için oldukça hevesliydi. Mine Güney’le sahilde tur atarken yanlarına bir kadın geldi. Bebeğin çok susuz kaldığını su gerektiğini söyledi. Mine ve yanlarına gelen kadının muhabbeti ilerleyince Mine Güney’i kadına emanet etti ve büfeye su almaya gitti. Kadın da Güney’i kaçırdı. Bebek bulundu fakat köprünün üstüne çıkmış olan kadın bebeği suya attı. Bölüm de tam burada bitti. Rüyada bile kızlara demediğini bırakmayan Yıldız şimdi Mine’ye ne yapacak merak ediyorum. Haftaya görüşmek üzere. Kalan son bölümlerimizin tadını çıkaralım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.