KUZEY YILDIZI 62. BÖLÜM! FERİDE’YE NE OLUYOR? GÜNEY BEBEK KURTULUYOR. - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Susanna Tamaro D&R canlı yayınında okurlarıyla buluşuyor

e
sv

KUZEY YILDIZI 62. BÖLÜM! FERİDE’YE NE OLUYOR? GÜNEY BEBEK KURTULUYOR.

260 okunma — 05 Mayıs 2021 13:58

Bu yazıda neler var?

Kuzey Yıldızı 61. bölüm sonunda yine yürekler ağızdaydı. Güney bebeği kaçıran Leyla hem Mollaoğlu ailesi için hem kendi kocası için büyük bir panik yarattı. Kardeşlerinin gözlerinin önünden kaybolmasına dayanamayan Mine ve Gökçe kendilerini sorumlu tutarak Emin ve Osman yardımıyla kardeşlerine ulaşmaya çalıştılar. Polise giden Gökçe ve Mine babalarına haber vermek zorunda kaldılar. Kuzey özellikle Mine’ye çok kızsa da sonuçta kızlarına kıyamadı ve onların derslerini aldığını düşünerek onları affetti. Sonuç olarak Güney bebek Perşembe karakoluna Leyla’nın kocası tarafından teslim edilmiş şekilde bulundu. Leyla’nın kocasından öğrendik ki Leyla’nın bebeği Ali ölmüş ve gördüğü her bebeği Ali zannediyormuş. Yani anlaşılan Güney bebeği kaçıran Leyla’nın ruhsal problemleri varmış. Kuzey, kızlar ve orta dünya dingilleri Osman’la Mine Güney’e kavuştular. Yıldız’ın üzülmemesi ve olayın büyümemesi için olayın üstü kapatıldı ve Yıldız’a bir şey hissettirilmedi.

Feride başına geleceklerden habersiz çarşıya alışveriş yapıp gezmeye gitti. Keyfi yerinde bir şekildeyken birden kapkaça uğradı ve çantası çalındı. Feride’ye bıçak çeken kapkaççı çantayı aldı kaçtı ve Feride bir şey yapamadı. Tam da o sırada Feride’yi takip etmekte olan Mete ve Halil Feride’nin yanına koştular. Halil hırsızın peşinden koştu ama yakalayamadı. Birbirlerini Feride’yi takip ederken yakalayan Halil İbo ve Mete her zamanki gibi bir tartışma içine girdiler. Sesleri yükseldi. Feride yükselen sesten Halil ve Mete’nin yanında olduğunu anladı ve tartışmalarına sinirlendi. Feride tartıştıkları için Halil ve Mete’nin çocuk gibi olduğunu dile getirdi. Feride bunu söylerken kendisinin “İkisinin benim için mücadele etmesi hoşuma gidiyor.” dediğini ve kendisinin de bunu söylerken çocuk hatta çocuk bile değil ergen gibi göründüğünü unutmuştu. Bence Halil ve Mete’yi çocuklukla itham etmeden önce kendi davranışlarına ve geçmişine bir bakmalı. 64. bölümünde final yapacak olan dizide Halil de Mete de Feride de ziyan oldu. Halil İbrahim Kurum diziye girdi fakat ne yazık ki çok güzel, romantik, komik sahnelerle arşa çıkacakken yazılan senaryo sebebiyle saçma bir aşk üçgeninden çıkamadı. Mete de Halil de çırpındıklarıyla kaldı. Dizi finalinde bakalım Feride seçimini yapmış olacak mı. Bu aşk üçgeninde bu hafta dikkatimi çeken bir başka nokta da Mete’nin verdiği iftara Halil’i çağırmamasyıdı. Hayır çağırmak zorunda değil ama bari gözüne sokmasaydı Halil’in. Sonuçta Halil’den aldığı maaşla kurdu o iftar sofrasını. Lafı evirdi çevirdi ağzının ucuyla çağırdı ama Halil tabiki gücendi ve masadan kalktı. İftara da gitmedi. Şükrü, Feride ve Hikmet de ayıp ettiini zaten belirttiler.

KUZEY YILDIZI 62. BÖLÜM ÖZETİ

Feride yaşadığı kapkaçtan fazlasıyla etkilendi. Ruhi de olanları duyunca dövüş teknikleri konusunda Feride’ye yardımcı olmak istedi. Tüm gençler Ruhi önderliğinde dövüş teknikleriyle sahilde çalışmalar yaptılar. Olan Poyraz’a oldu ve çok fazla darbe aldı. Biz güldük ama Poyraz ve Kamer bu dövüş tekniklerinde pek gülemedi. Halil de Mete de kırdıkları mermerlerle şaşırttı fakat sonra hile yaptıkları ortaya çıktı. Bu sırada Nahide ve Yıldız estetik doktoruna gittiler ve doğum sonrası deformasyonlarıyla ilgili muayene oldular. Yapılacak fazla işlemlerden ve değişimden korkan ikilimiz bir çırpıda doktordan çıktılar. Oğluna ordu turu attıran Kuzey Güney bebekle oldukça dikkat çekti ve kadınlar etrafına toplandı. Bu sırada Yıldız ve Nahide’ye yakalandılar. Kuzey’i kıskanan Yıldız yine pençelerini çıkardı.

Yönetmenimiz Ersoy Güler tarafından yapılan açıklamadan 64. bölümde final yapacağımız ortaya çıktı. Yani 2 bölüm kaldı. Yaylada final yapılacak mı? Kuzey Yıldızı gemisi bitecek mi? Zaman atlaması mı yapılacak? Feride’nin 1. bölümde başladığı hikaye bitecek mi? Hepsini göreceğiz. Kuzey Yıldızı 62. bölüm finalinde Feride’nin ölüm haberi geldi. Çok yüksek ihtimalle Feride ölmedi ve çalınan çantadan kimlikten dolayı böyle bir yanlış anlaşılma yaşandı. Önümüzdeki kalan 2 bölümde böyle bir cenaze olayının işleneceğine hiç ihtimal vermiyorum. Hatta hiç kaza bile olmamış olabilir. Haftaya görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.