Sıradaki içerik:

8 Kasım Cuma Reyting sonuçları belli oldu!

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. Bölüm Analizi

BCm5T.jpg

” 20 yıllık aşkını çöpe atan kadın! 2 günlük aşkımla sana meydan okuyorum ulen!”  isyanıyla başladı bu bölüm. Uyandığında yanında Yıldız’ı göremeyen Kuzey öküzü öküzlüğünü bırakıp Yıldız’ın peşine düştü. Yana yakıla aradı gırmızı gafasını. Ne güzel anlatmaya çalıştı kendini. Yıldız Kuzey’in bilincinde daha doğrusu bilincinin altında Şule olmasına oldukça üzüldü. Neler olup bittiğini ise Yıldız’ın kolayca Kuzey’e anlatması ise beni çok şaşırttı. Kuzey ise “Ne oldu bizim iş?” diyerek hepimizi gülümsetti. Haklı ama elbet bir cevap isteyecek gırmızıdan. Eşeği olmayı bile kabul etti sonuçta. Hem de yüzünde güller açarak. Gökçe biraz rahatsız oldu bundan ama olsun. O da elbet alışacak Yıldız’a. Feride ve Emine alıştı bile.

Kızlar bu bölüm partileme havasındaydı. Güzel organizasyonlara gittiler. Emin ve Osman ise bizi çok şaşırttı. Aleni Aleni ile gönlümüzü ve kulaklarımızı şenlendirdiler. Ben bile ekran karşısında eğlendim ki kızlar kim bilir nasıl eğlenmişlerdir? Pop yıldızları çıktı içlerinden kuzenlerin. Baby face Ömer ise sırılsıklam âşıktı kelimenin tam anlamıyla. Feride kolay kolay affetmeyecek belli ki. Affetmesi zor zaten ortada başka bir genç kız daha var. Emin kendini bir türlü affedemedi ve Emine çileden çıktı. Havuza atarak iyi yaptın kız aferin sana. Bölümün en şoke olanını Gökçe ilan ediyorum 🙂 . Babası onu everecek diye pek korkuyor 🙂 . Allah’tan korktuğu gibi olmadı ve Gökçe’yi vermedi Kuzey. Görücüler biraz bozuldu bu duruma ama ne yapalım.

Şule’nin gelmesi hiç sürpriz olmadı bana. Tam da tahmin ettiğim anda geldi. Gökçe’nin bu işte parmağı var gibi ama bakalım. Babasını tehdit ettiğini fragmanda gördük. Feride ve Emine ise destek oldu YılKuz’a. Kuzey ve Yıldız sınanacaklar belli ki. Bu bir sınav. Ben başarıyla verecekler bu sınavı inanıyorum onlara. Hem de her şeye rağmen. Kuzey Yıldız’ın elini tuttu bir kere. Kamer ve Poyraz ise çok yanlış davrandılar bu bölüm. Ailenin önünde olacak şeyler değil bunlar. Dilerim mutlu oldular yine de. Bölüm sonunda güzel bir ışık verdiler. Haftaya izlemeyü unutmayun sevgili izleyenler. Her şey daha yeni başlıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytingleri için burayı, Kuzey Yıldızı ilk Aşk forumları için burayı tıklayınız


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.