Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Babil 2. Bölüm Analizi!

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. Bölüm Analizi

492 okunma — 26 Ocak 2020 12:29
malatya oto kiralama

Ağladık… Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. bölüm de güldüğümüz kadar ağladık ta. Talihsiz bir kaza geçiren Yıldız hepimizi çok korkuttu. Özellikle de ailesini. Akıllara gelen hafıza kaybı olasılığı gerçekleşmedi. Hepimiz teselli eden de öncelikle Yıldız’ın yaşaması sonra da kalıcı veya geçici bir hasarın olmamasıydı. Kuzey vicdan azabından kendine ne yapacağını, ne düşüneceğini şaşırttı. Özellikle Sefer bu sefer gerçekten içimizi acıttı. Poyraz ise ağabeyine destek oldu. Baba Yaşar Kadıoğlu’na ve annemize bir şey olacak üzüntüden diye aklımız çıktı. Sonradan babalarına desteğe koşan Gökçe, Emine ve Feride aynı zamanda Osman, Emin hepimizi mutlu etti. Ciddi anlamda bir saniye bile Kuzey’i yalnız bırakmadılar. Eli kitlenen Yıldız elini anca uyanınca Kuzey’e açtı. Kuzey gelmeden uyanmayan Yıldız, kitlenen elindeki yüzükle bizi güldürdü. Sınavı geçtin gırmızı gafa. Haydi geçmiş olsun.
TRAVMA SONRASI ! ANNE OLUNCA ANLARSIN!

Kuzey’e karşı tam bir cephe alan Kadıoğlu ailesi Yıldız’ı çok üzdü. Kesinlikle Yıldız’la Kuzey’in ayrılmasını istiyorlardı. Değil sevgili olmalarına, iletişime geçmelerine bile izin verilmedi. Hatta ağabeylikten el çektirilen Sefer yerine Poyraz tayin edildi. O da ağabey vasfına geçince karşısındakinin ablası olduğunu unuttu ve dozu epey kaçırıp ablasını sinirlendirdi. Kamer’in anında Nahide ve Yıldız’ı satması da cabası. Uyutup kaçmayı deneyen Yıldız anca kısmen başarılı olabildi. Tam Kuzey’i öpecekken Poyraz ve Kamer’e yakalandılar. Kamer’in bahanesi ise gözde gelin olmasıydı. Nahide varken senin gözdelik biraz zor be Kamer! Nahüde o Nahüde 🙂 Kuzey Yıldız kurtulunca bir rahat nefes aldı fakat bu sefer de görüşmeleri engellendi. Tekrar sıkıntıya düştü. En azından barıştılar. O da bir şey. Ben eminim Kuzey Yıldız’ın peşini bırakmayacaktır. Vurulsa bile.. Bildiğiniz gibi Yaşar baba Kuzey’i vurdu. En başta vurulduğunu anlamayan Kuzey’in acısı sonradan çıktı. Hemen Sefer’i aradı. Sefer bile inanamadı. Bölüm sonu canavarımız bu sefer ne yazık ki Yaşar Kadıoğlu’ydu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’a Bonus Karakterler

Bu haftanın bonus karakterleri olarak Sare ve Civan’ı seçiyorum. Sare Osman’ın üzerine oynamaya devam ediyor. Üstelik Gökçe ve Mine’nin sürekli yanında. Onlara bir şeyler ispat etmeye çalışıyor. Sürekli söyledikleriyle Osman’a laf sokuyor. İlerleyen bölümlerde bu Sare kızımız başımıza çok iş açacak gibi. Sare’nin Osman’nın eski sevgilisi olduğu ortaya çıkınca Gökçe’nin vereceği tepki çok önemli. Çok sakin karşılayacağını düşünmüyorum. Ne kadar saklayabilirler ki? Bir yerde patlak verecek ama bakalım ne zaman? Bu bölümde de sinemada çiftlerimizi yalnız bırakmayan Sare eski sevgilisinden bahsederek yürekleri hoplattı. Özellikle de Osman’ın yüreğini. Onu sakinleştirmeye çalışan Emin’in düştüğü durum ise pek komikti. Diğer bonus karakterimiz Civan doktorumuz ise bu bölümde adeta romantik bir prensti. Pembe’nin yaşadığı her şeyi anlamış, sindirmişti. Hatta ona o kadar güzel destek oldu ki. Onun gibi görmüş gerçirmiş bir doktordan da aksi bir davranış zaten beklenemezdi. Arayan giren anne ise yemekte hem Pembe’nin hem Civan’nın tadını kaçırdı. Ben eminim bundan sonra Civan Pembe’yi bir başına bırakmaz. Hem de annesine rağmen.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm 10.51 reytingle yine zirveye oturdu. Hem de Fox’un yeni başlayan dizisi Zümdürü Anka’ya rağmen. Reytinglerini her hafta arttıran Kuzey Yıldızı bu hafta ufacık bir kayıp yaşasa da eskisinden daha iyi dönecektir.  da yayınlandı. Kuzey yaralanınca Yıldız onu hemen Kadıoğlu evine götürüyor fakat Yaşar babaya yakalanıyorlar. Poyraz ise ablasından bu sefer tokatı yiyor. Kuzey atlatma konusunda kızlarından akıl alıyor. Ayrıca Kuzey ve Yıldız Kuzey Yıldızı 19. bölümde kayak keyfi yapmaya kaçıyorlar. Haftaya izlemeyü unutmayun 🙂 Peki Kuzey Yıldızı nerede oynanıyor? Karadeniz harikası Ordu’da. Dün akşam televizyonun dışında Show Tv canlı yayın izle bağlantılarından da Kuzey Yıldızı izlendi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.