KUZEY YILDIZI İLK AŞK 35. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Ücretsiz ilan vermek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz.!

e
sv

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 35. BÖLÜM

1179 okunma — 11 Ekim 2020 17:14
Yıldız büyük bir öfkeyle Şule'yi boğmaya kalktığı için çok pişman. Kuzey ne olursa olsun onun yanında olmak istediği için dibinde bir şantiye alanı kurdu. Bulut telkinlerine devam etti ve ve artık iyice tehlikeli olmaya başladı. Feride ve Ömer de ayrılık acısı çekmeye devam etti. Selçuklu altınları da yerini buldu.

 CİNNET ANINDA UZAKLAŞTIRMA KARARI

34. bölüm finalinde Şule Yıldız’ı ağza alınmayacak sözlerle tahrik edip onu metreslikle suçlamıştı. 35. bölümde kaldığımız cinnet sahnesinden devam ettik. Yıldız Şule’nin dediklerini kaldıramadı ve onu Ordu’nun sularına atıp boğmaya çalıştı. İkiliye hemen yetişen Kuzey ve diğer arkadaşları Yıldız’a müdahale etmeseydi Şule çok daha kötü şeyler yaşayabilirdi. Şule bunun üzerine sinirle Yıldız’dan şikayetçi oldu. Nasıl cinnet ve sinir harbiyle ölmek üzere olan bir kadına bunu yaptığını anlayamayan Yıldız durumun etkisinden bir süre çıkamadı. Çıktığında da kendini savcının karşısında buldu. Savcı Yıldız’a uzaklaştırma kararı çıkardı ve güzel bir nasihat verdi. Yıldız’ın normalde böyle şeyler yapabilecek biri olmadığını anlayan savcı bir anlık sinirle neler olabileceğini ince ince Yıldız’a anlattı. Kızlarının yanına dönen Şule yarı gerçek yarı yalan olan biteni kızlarına anlattı. Kızlarına hem şaşırdı hem de üzüldü. Yıldız’a sinirle saldırmayı değil onu dinlemeyi seçen kızlar bizleri mutlu etti.  Annelerinin neler yapabileceğini bilen kızlar Yıldız gitmekten vazgeçirmeye çalıştı ve babalarını Yıldız’dan uzak tutacaklarına söz verdiler.

ŞANTİYE ALANI GİRİLMEZ! MAVİŞLER HARİÇ 🙂

Kuzey Çamburnu’ndaki lokantada çalışan Yıldız’dan ayrı kalmamak için bir süredir sahilde kamp yapıyordu. Artık bu süreci kalıcılaştırmaya karar veren Kuzey Yıldız’ın patronu Bahar’dan lokantanın yanındaki araziyi aldı ve oraya ev inşaa ettirmeye başladı. Yıldız’a güzel bir aşk yuvası kurmayı isteyen Kuzey Yıldız’dan hiç te romantik ve güleç bir karşılık alamadı. Üstelik Bahar da Yıldız’ın gazabından alacağını aldı. Kızları ve annesiyle şantiyede barışması bölümün en güzel sahnelerinden biriydi. Kuzey annesiyle barıştı ama Yıldız ne yazık ki barışamadı. Hanife evlilik yıl dönümü bahanesiyle kocasını da alıp kızlarının çalıştığı yere geldi. Kızını gören Yaşar baba söylenip söylenip masadan kalktı. Hanife kızıyla dertleşmeye devam etti ama Yıldız’ı geri dönmeye ikna edemedi.

SELÇUK BEY!

Sefer’in altınların gerçek sahibi Selçuklu sultanı olarak kabul ettiği  Selçuk Bey bu bölüm de Sefer’i rahatsız etmeye devam etti. Altınların peşinde olan Poyraz, Kamer, Sefer, Pembe, Nahide, Yaşar ve Şeref evin annelerinin yani Emine ve Hanife’nin baskınına uğradılar. Emine ve Hanife altınları ve dönen oyunları öğrendiler. Hemen alıp devlete vermek konusunda baskı yaptılar. Sonucunda altınlar devlete verildi. Devlet de altınların yarısını aileye geri verdi. O altınların yarısı da kimsesiz çocuklar yararına harcandı. Çok şükür artık uzamaya başlayan bu altın mevzusu bitti.

KIRIK KALPLER DURAĞI

Ömer ve Feride arasında sular durulmuyor. İpler hala gergin. Baby face küçük ağamız Feride’ye kılıcı çekti. Feride de ondan aşağı kalmadı. Bacanaklar durumu kurtarmak ve barışmak için bir plan yapıp yaylaya ve kano sürmeye gittiler ama olmadı. Temelli durum karıştı. Durmadan birbirine laf sokan çiftimiz Feride’nin “Defol git!” demesiyle ayrıldı. Bakalım Ömer gerçekten Gaziantep’e dönüp Feride’yi bırakabilecek mi?

‘BULUT’LU HAVA

Bulut boş durmuyor. Şimdi de Kuzey’in kızlarına sardı. Onların gece uykudayken yanlarına gidip fotoğraf çekerek  Kuzey’i korkutmaya çalışacak. Bir yandan Kuzey’den tamamen uzaklaşması için Yıldız’a telkinler vermeye de devam ediyor. Üstelik şantiyeye Kuzey’in yanına gidip barışma adımları atıyormuş gibi de yaptı. Yani şüpheyi üzerine çekmemeye çalışıyor. Bana kalırsa zaten kaliteli bulmadığım bir karakter olan Bulut’un bir an önce ya yön değiştirmesi ya da gitmesi lazım. Çetin’in devamı olan bu karakter acaba Çetin Bulut’un içine mi kaçtı dedirtiyor. Senaryoda tıkanıklık yapan da Yıldız’ın olaylara verdiği benzer tepkiler. Hep usanmış, kahır çeken, söylenen tavrı güçlenmesi lazım. Daha dik duran, zeki ve oyuna gelmeyen bir kadın olmalı. Şule karakterininse zaten ömrü bitti. Gitti gidecek. Hemen gitmesi lazım. Yapacakları ve yaşadıkları benzer şeyler olan Şule artık uzattı. Zaten hasta olduğuna da inanmadığım o karakter gitmeli.

REYTİNG VE FRAGMAN

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. bölümü 5,28 reytingle genel izleyici kategorisinde 2. sırada. Genel anlamda reyting olarak düşüş yaşayan dizi – muhtemelen Şule ve Bulut yüzünden- yine de günün en çok izlenen dizisi olmayı başarıyor. Zümrüdüanka, Kalk Gidelim, Master Cheff, İyi Günde Kötü Günde, Çatı Katı Aşk gibi bir sürü rakibi olan dizi ne olursa olsun günün zirvesinde sayılır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kuzey Yıldız’ı Bulut konusunda uyarmaya devam edecek. Tehlike çanları çalacak. Yıldız şantiyeye girecek ve Kuzey’le olacak olan müstakbel yuvasını görecek. Haftaya izlemeyü unutmayun. İsmail Demirci’nin güzel sesini de dinleyeceğük. 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.