KUZEY YILDIZI İLK AŞK 36. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova’nın 68. Bölümü Adrenalin Ve Reyting Doluydu

e
sv

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 36. BÖLÜM

1551 okunma — 18 Ekim 2020 19:37

KORKUTAN KARE

Bulut 35. bölüm sonunda Şule ve kızların kaldığı eve girip kızlar uyurken onlarla beraber fotoğrafını çekmişti. 36. bölüm de Kuzey’in sabah gözünü o fotoğrafla açmasıyla başladı. Haliyle panik olan Kuzey hemen kızlarına ulaşmaya çalıştı. Feride’yi aradı ve hemen Çamburnu’na gelmelerini söyledi. Kızlar ne olduğunu anlamayıp babalarının yanlarına gittiklerinde önce büyük bir gizemi çözmeye çalıştılar. Kızlar kendileriyle fotoğraf çektiren psikopattan oldukça korktular. Şule de kızlarını merak etti ve Kuzey’in yanında soluğu aldı. Kuzey’e demediğini bırakmadı. Bir anne olarak endişe etmesi çok normal. Kuzey de bir parça kendini suçlu hissetti ve çok öfkelendi. Bu öfkesini durdurmak onun için hiç kolay olmadı.

KUZEY YILDIZI

KIRMIZI ALARM

Kuzey durumu anlayınca önce kızlarını korumaya aldı. Ondan sonra da Sefer ve Ruhi’yi yardıma çağırdı. Sefer’in gelmesi biraz zaman aldı. Denizden bir komando gibi gelmesi bizleri güldürürken Kuzey’i ve kızları düşündürdü. Kuzey Ruhi ve Sefer’in panik halleri ve acemiliklerinden dolayı onlarla bu belayı başlarından savıp savamayacağını düşünmek zorunda kaldı. Sefer kızlara dövüş, saha vs çalışmaları yaptırırken hepimiz çok güldük. Orta Çağ dingillerimiz yani bacanak timimiz de iş başındaydı. Kuzey bu durumdan memnun olmasalar da kalabalık olmaları kızların rahat hissetmelerini sağladı. Kuzey durumu Yıldız’a da anlatmayı ve uyarmayı ihmal etmedi. Aynı zamanda kendini Yıldız’ı da korumak zorunda hissediyordu. Yıldız durumu öğrenince Şükrü’yü harekete geçirdi. Gerekli cephaneyi ondan aldı. Kuzey kendini sağlama almak için babasına da haber verme ihtiyacı duydu. Şeref baba hemen kızları babaanneleri Emine’nin yanına yerleştirdi. Kadıoğulları ve Mollaoğulları seferberlik ilan etti ve birlik oldular.

KUZEY YILDIZI

KİM VURDUYA GİTTİ 🙂

Tehlike çanları çalınca  koruma ihtiyacı da had safhaya çıktı. Yaşar baba Poyraz’ın siyah kapüşonlusunu takınca Sefer tarafından kafasına darbeyi yedi. Psikopatın yakalandığını sanmıştı ama maalesef. Bir başka vurulan kapüşonlumuz da Ömer’di. Ömer bacanakları tarafından yine psikopat zannedilip vuruldu fakat yine yanlış kişiydi vurulan. Tam da Ömer’in vurulduğu anda eve giren siyah kapüşonluyu görünce Osman ve Emin hemen korumakta oldukları eve koştular. Tabi bu sırada vurulan Ömer de öylece orada bırakıldı. Kızlar eve psikopatın girdiğini öğrenince odalarının kapılarını kilitlediler. Kapının kolunun oynadığını görünce Feride silahıyla ateş etti. Vurulan ve kurşunu bu sefer yiyen doktor Cihan’dı. Cihan doktor Pembe’yi görmeye gelmişken vurulmuş oldu. Bu arada Pembe ve Cihan’ın barıştığını da söyleyelim. Hala işleri çok zor. Aileler henüz kabullenebilmiş değil.

KUZEY YILDIZI

GİZLİ NUMARA

Yıldız ve Bulut üniversiteden arkadaşlarıyla çok uzun süre görüştüler. Bulut Kuzey’i Erdinç konusunda uyardı ve onu dolduruşa getirdi. Güya Erdinç’in Yıldız’a saplantılı âşık olduğunu söyledi. Durum böyle olunca Kuzey Erdinç’e kafayı geçirdi. Yıldız haliyle Kuzey’e çok kızdı ve rezil olduğunu düşünerek onu yanından uzaklaştırdı. Bir de üstüne Bulut Erdinç’in çok kötü dövüldüğünü söyleyince oklar Kuzey’e çevrildi. Kuzey kendini savundu ve kimseyi dövmediğini söyledi. Yıldız’ı Bulut konusunda uyardı. Bulut’un tehlikeli bir adam olduğunu ve ondan şüphelendiğini söyledi. Bulut bunu duyunca kendini aklamak için kendi kendine zarar verdi ve kendi de mağdurmuş gibi yaptı. Kuzey’e ve Yıldız’a siyah kapüşonlu psikopatın bir mesajı olduğunu ve Yıldız’ı bırakması gerektiğini söylediğini söyledi. İşler iyice karıştı. O gece hiç olmayacak bir şey oldu ve Yıldız gizli numaradan alınıp tehdit edildi. Tabi bu psikopat Bulut’tu. Yıldız ilk defa sevdikleriyle tehdit edildi. O gece ağabeyi ve Kuzey’le arandığını paylaşmak için onları fenere çağırdı. Sefer orada Kuzey ve Yıldız’ı barıştırdı. Korkmamak için birbirlerine destek olmaları gerekiyordu. Asla ayrılmamak için sarıldılar ve Sefer ikisini birbirine emanet etti. Daha sonra da Sefer vuruldu ve 36. bölüm sonlanmış oldu.

ŞULE MOLLAOĞLU VE DİĞERLERİ

Şule karakterinin ağırlığında gözle görünür bir azalma var. Zaten Şule karakterinin ömrünün bittiğini söylemiştik. Şule’nin hikayesi bitti. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. bölümde de sadece 1 sahnesi vardı. Artık Bulut’un devri. Yapacağını o yapacak. Şule yapabileceği her şeyi yaptı. Hasta olmadığını düşünüyorum. Bu da ortaya çıkmalı. Bulut da en uç noktaya geldi gelecek. 5-6 bölüm sonra onun da ömrü biter.

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5,67 reytingle totalde 2. oldu. Zorlu rakiplerine rağmen en çok izlenen dizi olmayı başardı. Yeni başlayan Gönül Dağı dizisi Kuzey Yıldızı’nı ne kadar etkileyecek? Göreceğiz.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.