Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm özeti ve analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

16 Kasım 2020 Pazartesi Reyting sonuçları! En çok izlenen diziler!

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm özeti ve analizi

879 okunma — 17 Kasım 2020 20:25
Cumartesi günü yeni bölümüyle Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kuzey yıldızı ilk aşk özeti analiz ve reytingleri
kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM ANALİZİ! 

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölümü bu sezonun en güzel bölümüydü. Uzun süredir izlerken en eğlendiğim bölümdü diyebilirim. Sıkıntısız, net, pürüzsüz bir bölümle bizlerleydiler. Bunda Şule ve Bulut meselelerinin tamamen kapanması ve Cengiz Bozkurt’un gelişi etkili oldu. Bahar babasının borçlarından dolayı restoranı devretmek zorunda kalınca Yıldız buna epey üzüldü. Ben tam Bahar karakterinin diziden ayrılacağını düşünürken Yıldız ortak oldu. Zaten uzun süredir içinde bulunduğu ortamın zor durumda kalmasına gönlü razı olmayan Yıldız artık Çamburnu’nun ortağı. Kuzey başta itiraz etse de Yıldız’ın bir yüzük oyunuyla yapacağı bir şey kalmadı.

Yıldız ortak olunca ortamdaki eğlencenin dozunun arttırılmasına karar verildi. Artık daha müzikli, daha aktif bir mekan işletmek istiyorlardı. Kalabalık gelen kadın grubunun eğlendirilmesiyle işe başlandı. Bu eğlendirme işi Sefer’e düşünce ve Sefer biraz fazla dikkat çekince Nahide bundan oldukça rahatsız oldu. Biraz fazla derecede hasar gören mekanın toparlanması için ve dikkat çekmesi için canlı müzik yapmaya karar verildi. Canlı müziği yapacak olan kişiyse Yıldız’dı. O güzel sesinden faydalanılacaktı. Akşam mekanın tanımadığı bir sürü insanla dolu olduğunu düşünen Yıldız içeri girip sadece sevdiği insanların olduğunu görünce çok mutlu oldu. ‘Kapındaki Nar midur‘ türküsünü söylemeye başlayan Yıldız herkesi mest etti. Hatta ona sürpriz bir isim bile eşlik etti. Birden içeri Resul Dindar’ın girdiğini gören Yıldız şok oldu. Resul Dindar Yıldız’a bu güzel türküde eşlik etti. Resul Dindar 39. bölümde konuk oldu. Kuzey biraz Resul Bey’i kıskansa da Yıldız’ın sempatikliği Kuzey’iny de kalbini çaldı.

KUZEY YILDIZI 39. BÖLÜM İZLE!

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜM ÖZETİ! KUZEY YILDIZI İZLE!

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

Uheeeeeeeyyyy! Yıldız’ı istemeye geliyorlar. Yıldız ilk istemenin negatif enerjisini çekmek istemediği için hiçbir şeyin ilk istemeyle aynı olmamasını istedi. Durum böyle olunca saç, makyaj, kıyafet, yemek hep bir problem oldu. Bir aksilik çıkacak diye Yıldız’ın aklı çıktı. Önce Kuzey ilk takımıyla hiç alakası olmayan yeni bir takım giydi. Yeni, farklı yemekler yapıldı. Yıldız’ın ve isteme timinin kız kuaförde yaşadığı gerilim bizleri çok güldürdü. Yıldız’ı kuaförden kovmak isteyen kadın ve kızlarına ince bir ayar verildi. Dönüşte de Yıldız çorap almayı unutunca kriz çıktı. Nahide çorap almaya giderken Yıldız ve kız isteme timi Kuzey’in yanına kuyumcuya yüzük bakmaya gittiler. O kadar kalabalık içinde ve o kadar baskı gelince Yıldız herkesi başından kovdu. Güzel bir yüzük seçildi. Erkek kuaföründe Kuzey’in Sefer’e yaptığı sarı saç şakasıysa bizleri çok güldürdü. Şaka maka sarı saç fena durmadı Sefer’de. Kısa süreliğine kullanılabilir. 🙂

Kuzey yıldızı hamam sefası

Asıl olay olan kız isteme töreniydi. Kız isteme de vermemek için bin kişiye soran Yaşar baba YılKuz’un yüreğini ağzına getirdi. Herkes bir yandan konuşup baskı uygulayınca Yaşar baba kızı verdi. Daha doğrusu tam verecekken Cevher Kadıoğlu çıktı geldi. Yıldız’ı vermediğini söyleyen amcası kız isteme töreninin bombasıydı. Amcamızın şakaları bizleri hem şaşırttı hem güldürdü. Bu arada Cengiz Bozkurt’un müthiş bir enerji kattığını söylemek istiyorum. Gerçekten bomba gibi ve büyük bir enerjiyle, dolu dolu geldi ve geldiğini hissettirdi. Kız tarafı ve erkek tarafı Yıldız’a gelin hamamı yapmak isteyince olaylar daha da karıştı. Hamam sefası olur da kavga olmaz mı! Kuaförde küçük bir gerginlik yaşanılan kız ve ailesi hamama da gelince kavga kaçınılmaz oldu. Elbette ki sonları karakoldu. Yıldız’ı ve kızlarını, kardeşini kurtarmak ta Kuzey’e düştü. Bölüm tam karakolda bitti. Biraz geçiştirilmiş ve askıda kalan bir final olsa da güldürdü.

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

kuzey-yildizi-ilk-ask-39-bolum-ozeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm iyi reyting aldı. kuzey yıldızı ilk aşk reyting sıralaması için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Uzun süredir aldığı en büyük reyting olduğunu söyleyebilirim. En yüksek ama en tehlikeli reyting. Reytingler yüksek ama kritik bir dönemdeyiz. Bundan sonra ya yükseliriz ya çıkarız. Dizilerin günleri vızır vızır değişiyor. Yeni programlar, diziler gırla gidiyor. Bu hafta İbo Show oldukça iyi bir reyting aldı. Haftaya Kanal D’de cumartesi günü Bir Annenin Günahı dizisi başlıyor. Ayrıca Fox‘un reytingini kaybetmeye başlasa da iddialı dizisi Sen Çal Kapımı da artık cumartesi günleri yayınlanacak. Yani cumartesi dengeleri değişebilir. Durum böyle olunca oldukça kusursuz görünen dizimize elbette ki yeni çatışmalar ve yeni kötü karakterler gerekiyor. Bu hamleler dizimizi geri dönüşü olmayan bir yola sürüklemez umarım. Umarım YılKuz evlenir ve bir sıkıntı çıkmaz. Dileğimiz bu yönde ama dizinin devamı için mecburen birtakım olumsuzluklar olmak zorunda. Ondan dolayı yüreğimiz ağzımızda nasıl bir aksilik çıkacak diye bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.