Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Özeti! Güney Bebek Ölecek mi? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Tosla Gönüllüleri ile Çocuktan Çocuğa Akademi 23 Nisan’da başlıyor!

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Özeti! Güney Bebek Ölecek mi?

715 okunma — 15 Nisan 2021 17:42

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm büyük bir dramla başlayıp kocaman bir sevinçle bitti. Gözü yaşlı Yıldız’ın evladına hasret yeğenine tutunmaya çalışması hepimizi etkiledi. Evini, hayallerini yakmaya karar veren Kuzey’i kızlar durdurdu daha doğrusu engelledi. Yason’a giden Kuzey’i Mine, Gökçe ve Feride evine döndürdü. Nahide’nin de el atmasıyla Kuzey kendine geldi ve soluğu karısının yanında aldı. Yıldız Kuzey’le oldukça sakin ama öfkesini net bir şekilde göstererek konuştu. Onun ardından hayallerinden bile gerçek olduğunu söylemesi üzerine girilen şarkının etkisiyle gözyaşlarımız sel oldu. Oğlunu görmek isteyen Yıldız hastaneye gittiğinde Kuzey’le karşılaştı. Kuzey Yıldız’ı oğluna o kadar güzel anlattı ki Yıldız bile etkilendi. Kendisi onu bıraksa bile Kuzey’in kendisini bırakmasını istemeyen Yıldız sonunda kalkanlarını indirdi. Öfkesini yatıştırdı ve barıştılar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölümde, Yıldız ve Kuzey barışsa da sorunlar bitmek bilmedi. Yıldız’ın Güney bebeği beslemesi için anne sütünün gelmesi lazımdı fakat gelmiyordu. Burada devreye Nahide yengesi girdi fakat bu geçici bir çözüm olduğundan Yıldız için çareler aranmaya çalışıldı. Yine Nahide yengemiz olağanüstü bir doğal çay formülüyle Yıldız’ın sütünü getirmeyi başardı. Kuzey ve Sefer aktar Deva olmak üzere dağ tepe dolaşarak ot, bitki bulmaya çalıştılar. Hanımotu, Kedi püskülü otu ve daha bulunması zor olan pek çok ot uğruna uçurumlardan dönen Sefer ve Kuzey’i izledik. Sefer’in ebesi ve bedduaları da bölümün en keyifli dakikalarıydı. Sefer’in beddualarını kimden aldığını görmüş olduk. Sadece SefKuz değil Halil, Mete, Gökçe, Osman, Mine ve Emin hatta tüm yayla otları bulmak için seferber oldu. Tüm bölüm ot aramayla geçti diyebiliriz ama uzun süredir görmediğimiz Yıldız-Nahide ve Sefer-Kuzey’in eğlenceli sahnelerini görmüş olduk. Uzun süredir birbirinden ayrı olan ve sahne yazılmayan Nahide ve Yıldız’ı birlikte izlemeyi özlemişiz.

Halil, Mete, Emin ve Osman eniştelik, damatlık apoletini Kuzey’den almak için otları ilk kendilerinin bulması gerektiğini biliyorlardı. Bu arada Feride’yi dağa götürmek isteyen Halil ve sahile götürmek isteyen Mete’nin tartışması izleyicide negatif bir duygu uyandırdı. Yazılan yorumlara bakıldığında Feride’nin olgun olmayan davranışları, bitmek bilmeyen gereksiz bir aşk üçgen izleyiciyi bıktırmış durumda. Daha fazla kararsız bir Feride ve gereksiz bir aşk üçgeni izlemek izleyicinin tercih edeceği bir durum değil. Feride bölümlerdir yapması gereken yüksek çıkışı ve azarı nihayet Halil ve Mete’ye karşı yaptı. Geç olsa da yakışan ve olması gereken bir hareketti. Bilindiği gibi dizinin 60. bölümde final yapacağı planlandığından kilisedeki sahneyle bu üçgen kapanmıştı ama sezon sonuna kadar devam kararı geldiği için bu konu kapanmayacak. Muhtemelen Feride’nin seçimini görebileceğiz. Israrla Mete-Feride olmasını isteyen ve çok yakıştıran bir kitle var. Ben 2-3 bölüme kadar işin rengi belli olur diye düşünüyorum. Umarım Halil’i seçer.

Güney Bebek Ölecek mi?

Kuzey ve Yıldız aşkının meyvesi Güney iyileşerek verdiği güzel haberlerle Mollaoğlu ve Kadıoğlu ailelerinde bayram havası yarattı. Hastane odasında dört gözle oğlunu kucaklamayı bekleyen Yıldız tatlılığı ve güzelliğiyle ekranı doldurdu. Bebeği gururla ve mutlulukla getiren Kuzey bebeği tam Yıldız’a verecekken Yıldız’ın eli açıldı ve felci düzeldi. Hissetmeye başladı. Güney bebek annesine gerçek bir mucize getirdi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı da yayınlandı. Ramazan ayının gelmesiyle biz de Kuzey Yıldızı’nda ramazan bölümleri izleyeceğiz. Açlıkla savaşan Sefer, yardım kolisi hazırlamaya öncülük eden Yıldız, türkülerle gönderme yapmaya devam eden Halil fragmanın en keyifli kısımlarıydı. Bu arada itiraf edelim bu keyifli ramazan bölümlerinde tatlı karakterimiz Pembe’yi de görmeyi çok isterdik ama ne yazık ki yaylaya gitti bir daha da geri dönmedi. Fragmanın sonundaysa bebeğin kaçırılmak üzere olduğunu ve eve giren hırsızı görüyoruz. Siyah bereli adam bizlere Bulut karakterini hatırlattı ama bakalım bu işin altından kim çıkacak?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.