Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor? Yıldız’a Ne Oldu? Kuzey Yıldızı Bitiyor mu? Yıldız Öldü mü? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Hande Ünsal:”Babamla hiç görüşmedim”

e
sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor? Yıldız’a Ne Oldu? Kuzey Yıldızı Bitiyor mu? Yıldız Öldü mü?

909 okunma — 07 Nisan 2021 13:22
Kuzey Yıldızı İlk Aşk final mi yapıyor? Yıldıza ne oldu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm özeti ve analizi
kuzey-yıldızı-ilk-ask-finalmi-yapiyor
malatya oto kiralama

Oldukça olaylı bir hafta geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölümünde yaşattığı dramla damga vurdu.Yıldıza ne oldu? Yıldız öldü mü?  Kuzey Yıldızı İlk Aşk final mi yapıyor? Son zamanlarda üst üste gelen dram sahnelerinin ardından rahata kavuşacağını sandığımız çiftimiz yine mutlu olamadı. Bebek için alışverişe çıkan Yıldız ve Kuzey bebeğin ismi üzerine ufak bir tartışma yaşadılar. Bu tartışmanın ardından bayılan Yıldız hem ailesine hem de kocasına büyük bir panik yaşattı. Yaşadığı beyin kanamasından ötürü zaten riskli durumu olan Yıldız bu tartışmanın etkisiyle bayılınca hem bebeğin hem de Yıldız’ın hayatı tehlikeye girdi. Yıldız  Yıldız ve Kuzey‘in bebeği erken doğmak zorunda kaldı. Asıl olay Yıldız uyandıktan sonra gelişti. Yıldız’ın kısmi bir felç geçirdiğini uyandıktan sonra öğrendik. Hem ailesi hem kendisi bu durum karşısında oldukça büyük bir yıkım yaşadı.

kuzey yıldızı ilk aşk final mi yapıyor

kuzey yıldızı ilk aşk final mi yapıyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor? Yıldız’a Ne Oldu?

Can çekişen Yıldız ve bebeğinin yaşaması ne kadar mutlu ettiyse de Yıldız’ın felç geçirmesi de bir o kadar üzdü. Yıldız ve ailesi yani Kadıoğlu ailesi olan biten her şeyden Kuzey’i sorumlu tuttu. Akıllardaki soru! Kuzey yıldızı final mi yapıyor? Yıldız’a ne oldu? Özellikle Hanife elinden gelse Kuzey’i bir kaşık suda boğacaktı. Yıldız’ın da her şeyden Kuzey’i sorumlu tutması ve onu bir daha görmek istememesi fazlasıyla üzdü. Evladını zamanında kucağına alamamasının verdiği acıyla kendini kaybeden Yıldız bir süre baba evinde kalacak gibi görünüyor. Bölüm boyunca ben de dahil tüm seyircilerin anlamadığı şey neden birden Kuzey’in her şeyin sorumlusu ilan edildi. Basit bir isim şakası sonucu istenmeyen bir durum gelişti. Daha önce Kuzey patlamanın ortasında kaldığında da kızlar Yıldız’ı suçlamıştı. O zaman da anlam verememiştim. Kuzey’e bir şey olduğunda kızlar istisnasız Yıldız’ı, Yıldız’a bir şey olduğunda da Hanife ve Yaşar istisnasız Kuzey’i suçlu buluyor. Durum ne olursa olsun ve kim neden olursa olsun. Kuzey de evlat acısı yaşadı. O da kendini her şeyini kaybetmiş gibi hissetti. Evet Yıldız’ın içinden bebeğini koparıp aldılar ve hala risk var ama Kuzey’in de canından can gitti. Hatta sadece Kuzey’in değil Gökçe, Mine ve Feride’nin de. Fragmanı ilk izlediğimde daha yeni Kuzey bir yaşam tehlikesi atlatmışken 1 bölüm arayla sıranın Yıldız’a gelmesi hem seyirciyi itti hem de senaryoyu duraklattı. Seyirciyi çeksin diye yapılan dram hiçbir işe yaramadığı gibi aksine ailelerin arasına giren düşmanlık itici bulundu. Bunun sebebi de daha öce dediğim gibi ilk bölümlerden sonraki gelişmenin yok sayılması. Bu yaşatılan yoğun dramın sebebi yüksek reyting alan ve bolca dram kullanan rakipler Gönül Dağı ve Kardeşlerim olabilir.

kuzey yıldızı ilk aşk yıldıza ne oldu?

kuzey yıldızı ilk aşk yıldıza ne oldu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final mi? 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölümün başında uzun bir süre YılKuz göremedik Yoksa Kuzey yıldızı ilk aşk final mi yapıyor?  Bunun sebebiyse sonradan gelişen olayların tamamen Yıldız ve Kuzey üzerine olacak olmasıymış. İzlerken öğrenmiş olduk. Bölümün başında Osman kaza yaptı ve büyük bir tehlike atlattı. Daha sonra Feride-Halil-Mete üçgenine döndük. Kiliseye Kibele’yi bulmaya giden Halil ve Mete yine eğlenceli sahnelere imza attı. Parası yetişmeyen Halil’e bu sefer de Mete yardım etti. Geçen bölüm nasıl Halil bir delikanlılık örneği sergilediyse bu sefer de Mete delikanlılık yaptı ve Halil’i ortada bırakmadı. İkisinin de ne kadar mert ve doğru insanlar olduğunu görmüş olduk. Bu mertlik ne yazık ki Feride’nin kalbini çalmaya yetmedi.

Kilisede Halil ve Mete’nin karşısına çıkan Feride ikisini de sevmediğini söyledi. Sevmek ve seçim yapmak zorunda bırakılmak istenmeyen Feride’ye bu noktada hak versem de kızdığım ve haksız gördüğüm noktalar da oldu. Eksik yanı sevmek olan Feride’nin neden sadece hoşuna gittiği için Halil ve Mete’yi yarıştırdığını, neden o karda soğukta 1001 merdiven çıkardığını, neden gecesinde Mete’yle dans ettikten sonra sabahına Halil’e kahvaltı hazırladığını, neden bilmece sorarak onların zekasını sınadığını sorguladık durduk. Daha ilk bölümlerde olsaydık bu tartışma uzar gider ve mutlaka bir kazanan olurdu fakat 58 bölüm olduğu için bu tartışmaya zaman kalmadı. Haliyle birden Feride’yi de aşık edemeyecekleri için 2 karakter de kaybetmiş oldu. Senaryo olarak mantıklı olması için şu aşamada ve bölümde ya en baştan Feride Mete’yle sevgili olacaktı ve Halil gelse bile Feride’ye bir ilgi duymayacaktı ya da oteldeki büyük karmaşanın olduğu bölümden sonra tamamen Halil’le kendine bir yol çizecekti. Şu anda yapılan bütün tartışmalar da, yarışlar da boşa çıkmış oldu. Üstelik hem Mete karakteri hem de Halil karakteri harcandı. İzleyici de Halil’in gelişi sorgulanır hale geldi çünkü ortaklıktan başka hiçbir şey elde edemedi. Bu saatten sonra Feride’nin artık Mete’yi seçmesi çok zor. Halil’in ise anca Halil’in eski sevgilisi gelir ve Feride’de bir merak uyandırırsa şansı olabilir. O da bu olaya girmeye vaktimiz varsa.

Hafta içinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk hakkında çok büyük bir iddia ortaya atıldı. 58. bölümde olan dizinin 60. bölümde final yapacağı konuşuluyor

Bu dizinin sevenleri tarafından büyük bir üzüntüyle karşılanırken dizinin zaten ömrünü doldurduğunu ve tekrara girmeye başladığını düşünenler de var. Şahsen ben 60. bölümün çok erken olduğunu düşünüyorum. En azından bir 8 bölüm kadar daha şans verilip güzel bir final sezon sonunda yapılabilir. Show Tv sadece Kuzey Yıldızı değil Ramo, Arıza, Çukur, Alev Alev gibi diğer dizilerini de final yapmaya karar verdi. Elinde sadece Güldür Güldür ve Kırmızı Kamyon kalan kanalın ne yapmak istediği hala anlaşılmış değil. 5 bandını mutlaka aşan Kuzey Yıldızı’na sezon sonuna kadar mutlaka şans verilmeli. Günlerdir dizinin sevenleri Twitter üzerinden yapılan etkinliklerle kendini göstererek bu duruma itiraz ediyor. Umarım güzel haber gelir. En azından mutlu bir sonu, Feride’nin 1. bölümde başladığı kitabın bittiğini, Kuzey Yıldızı gemisinin tamamlandığını görmek isteriz. Bu arada en büyük isteklerden biri de yaylaya çıkılması. En güzel ve en eğlenceli, en reytingli bölümler yayladaydı. Yayla diziye olumlu bir etki sağlayacaktır. Kuzey Yıldızı 59. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kuzey’in evi yaktığını, Yıldız’ın da annesinin yanına döndüğünü görüyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.