Kuzey Yıldızının yönü şaştı! - Reyting TV evden eve nakliyat -evden eve nakliyat - eşya depolama - ofis taşıma - pendik nakliye -ataşehir nakliye - çekmeköy nakliye - kartal nakliye -kadıköy nakliye -üsküdar nakliye - ümraniye nakliye - göztepe nakliyat -
SON DAKİKA

Kuzey Yıldızının yönü şaştı!

Kuzey Yıldızı ilk Aşk ile yine bir karadeniz dizisi klasiği ile mi karşı karşıyayız derken, biraz ‘Bodrum Masalı’ tadı biraz töre dizisi kokusu aldık.

Bu haber 22 Eylül 2019 - 17:36 'de eklendi ve 391 kez görüntülendi.

Yine bir karadeniz dizisi klasiği ile mi karşı karşıyayız derken, biraz ‘Bodrum Masalı’ tadı biraz töre dizisi kokusu aldık. İlk bölüm ilk sahne ‘Bodrum Masalı’ ikinci bölüm ilk sahne adeta töre dizisi. Evet, yine bir ilk aşk döngüsü. Ama bu kez bir değişiklik yapılmış (!) sadece esas kızın ilk aşkı, esas oğlanın değil… Dizinin adı Kuzey Yıldızı İlk Aşk, peki bu ilk aşk sadece esas kızın yaşadığı mı? Esas oğlan’ın ilk aşıklığı nerde kaldı?
Bunda bir iş var… Yakında çıkar kokusu 🙂
Karadeniz’in eşsiz güzelliğinden sonuna kadar yararlanılmış görsel sahneler etkileyici gerçekten ben çok takdir ediyorum, güzel ülkemin muhteşem manzaralı mekanlarını kullanan yapımcıları. Aferin yani, gidip elin oğlunun sırf bir iki güzel manzaralı yeri var diye orda film çekmemişler.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Reytingleri Nasıl Oldu ?

Karadeniz insanının sıcak ve espirili yanlarını ön plana çıkarmaları da çok güzel ama Allah aşkına ya o kostümler ne?!!! Siz hiç yüzü makyajla kaplı, omuz dekolteli, dar etekli koyun otlatan bir karadeniz kadını gördünüz mü? Ben görmedim de?
Bir filmin başarılı olması insanları gerçekliğine inandırmasıyla doğru orantılıdır. Bizi inandırmak istiyorsanız, gerçeği yansıtmaya çalışmalısınız, ey yapımcılar!
Çekilen yer çok güzel, oyuncular çok iyi,konu eh (!)işte, kostümler çok komik… Bu kadar güzelliği bir araya getirerek bakalım ne kadar yol katedecek bu dizi. Haydi hayırlısı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. bölümü izlemek için tıklayabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 3. Bölümünde Neler Olacak ?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 3. Bölüm 1. Fragman