Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finali yaptı! İnanılmaz hata, 30. Bölüm iptal edildi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Yaza damar parçalarla, yeni arkadaşlarınızla Damar Tv’de girin

e
sv

Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finali yaptı! İnanılmaz hata, 30. Bölüm iptal edildi

1813 okunma — 15 Haziran 2020 20:25
kuzey-yildizi-ilk-ask-sezon finali

Bu hafta enerjisi yüksek bir bölümle bizimle oldu. Gerek korku, gerek aşk, gerek hüzün, gerek eğlence ve mutluluk bizleri bırakmadı. Her duyguyu içinde barındıran bir bölümdü. Kuzey yıldızı İlk aşk sezon finali 29. bölüm! Duygudan duyguya geçtik. Mekan değişikliği iyi geldi diyebiliriz.

Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finali 29. bölüm, Yaylada bir gırmızı kafalı geçi ve bir öküz!

Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finali. Bu hafta yayınlanan yeni bölümde , Yıldız artık canına tak edince denizleri ağabeyine bırakıp evine, yuvasına yani her şeyin başladığı yere yaylaya döndü. Yıldız gidince Kuzey de haliyle peşinden gitti. Zaten kızlarımız Gökçe, Mine ve Feride gitmek için epey heveslilerdi. Bu yüzden koşarak giden gençler gördük. Sadece gençler değil tüm Kadıoğlu ve Mollaoğlular yaylaya çıktılar.  Pembe yaylaya çıkınca kız isteme telaşı başladı. Köyde yapılacak olan kız isteme töreni yaylaya taşındı.

Kara Cazu

28. bölümde korku salan Hubilik bu hafta yerini Kara Cazu’ya bıraktı. İki hafta boyunca yeterli korku dozumuzu aldık diye düşünüyorum. Gençler özellikle çok korktu. Hatta Osman fiziksel olarak bile etkilendi. Kızlar da beylerimiz de korkularını kontrol edemedi. Hanife teyzemiz bu hafta gençlerin dolaşmasını bu Kara Cazu hikayesiyle engellemiş oldu. Kızlarımız Fadik’in evinde kalırken beyler ziyaret etmese olur mu hiç? Olmaz. O da ayrı bir maceraya sebep oldu. Evden kovulan ve kovalanan Osman, Emin ve Ömer doğruca Yıldız’ın evine gitti fakat orada da bulundular. Yaşar baba arka çıkmasa orada da işleri zordu. Kuzey’in gazabı Hubilik’ten de Kara Cazu’dan da tehlikeli.

Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finalinde devam eden terapi!

Bu seanstan ruhsal temizlik kararı çıktı. Doktorumuzun da dediği gibi YılKuz’a huzur ve arınma lazım. Yaylada yoga bunun için iyi fikirdi. Bakalım ne kadar işe yarayacak.  İkisi de bunun zor olduğunun farkında. Olmak zorunda olduğunun da farkında. Hocamız yogada ailelerden dolayı özellikle de Sefer’den dolayı yoga yaptırırken biraz zorlandı.

SENİ SEVİYORUM

Yoga ve huzurun etkisiyle Yıldız kendini aştı. Kuzey’in lafına karşılık verirken aşkını da karşılık olarak vermiş oldu. Kuzey coştu da coştu. Yıldız her zaman olduğu gibi utandı. Özellikle utanmaların en güzeli bölüm sonuydu. Yıldız Kuzey’i öptü. Yaşanan arı alerjisi facisası iyi bir şeye sebep oldu. Tek ilaç kalınca ve Kuzey kendini feda edinde çok korktuk.

SON

Bu hafta Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5 küsür reyting alarak totalde 2. oldu. Survivor’ı geçemedi. Kısa süreli olduğunu umduğunuz ufak sarsılma ekranda soru işeretleri yarattı. Önce verilen 30. bölüm fragmanı ve 20 Haziran tarihi iptal edildi. Son karara göre Kuzey Yıldızı İlk Aşk sezon finali yaptı. 2 bölümlük bir mutluluk yaşadıktan sonra tekrar hasret çekeceğiz. Tez gel Eylül.

Kuzey yıldızı ilk aşk yayınlanan son bölüm izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yaz boyunca yayınlanacağı söyleniyordu. Fanları tarafından sevinçle karşılanan bu söylentilerin ardından 13 haziranda yayınlanan 29 bölümüyle bu sevinç üzüntüye dönüştü.

Muhtemelen reytinglerin düşüşüyle alakalı olarak, 31. bölüm itibariyle sezon finali yapacağı bilgisi geldi. Son olarak fragmanı bile yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. bölümü 20 Haziran Cumartesi yayın akışından kaldırıldı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.