KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM ANALİZİ! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

e
sv

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM ANALİZİ!

485 okunma — 24 Kasım 2019 17:50

Kuzey Yıldızı ilk aşk yeni bölüm romantizm rüzgarları estirdi. Kuzey öküzümüzün romantik olacağı tuttu. Yıldız’ı etkilemek için elinden geleni yaptı. Elleriyle yemek yaptı ona. Lezzetli de oldu gibi geldi ekrandan bize 🙂 . Yıldız parmaklarını yedi. Sirke limon atışmaları bize Adile Naşit ve Münir Özkul’u hatırlattı.kuzey-yildizi-ilk-ask-yeni-bolum-izle

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzey yıldızı ilk aşk yeni bölüm bizimkilerin de inat konusunda onlardan aşağı kalır yanları yok. Diklendiler yine birbirlerine. Sonunda çok güzel güldüler ama hâllerine. Gülmek onlara çok yakışıyor. Şule ve Gökçe olmasa daha çok gülecekler ama neyse. Bu kadarıyla idare edeceğiz artık. Yıldız Kuzey tarafından kaçırıldığına hiç te üzgün gibi değildi. Hatta keyfi yerindeydi bile diyebiliriz. Bir daha ki sefere artık daha hazırlıklı giderler. Nasılsa daha çok yaparlar böyle organizasyonları.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK REYTİNGLERİ NASIL?

Bu bölümde bir tuhaflık vardı. Kuzey Yıldızı dizisi reytingleri iyi geldi evet ama aksayan tarafları da söylemek zorundayım. Mekân değişikliğinden kaynaklı sarkan sahneler vardı bence. Mekânlara ayak uydurmak ve ayarlamak için dış mekân çekimleri çok fazla yapıldı. Mesela Kuzey ve Yıldız’ın kaçtıkları sahne, Pembe’nin doktoru kaçırdığı sahne, Şule’nin dış çekimleri hep fazladan yapılmış aksamıştı.Birkaç bölüme gözümüz alışır ve sahneler düzelir diye düşünüyorum. Ayrıca Kuzey’in Gökçe’den bu kadar korkması anlamsızdı bence. Dediğin gibi Kuzey ‘ergen’ sonuçta o. Elbette zıt gidecek. Emine de ergen ama o Gökçe’den daha makul daha olgun bir kız. Emine’yi her geçen bölüm daha çok seviyorum. O ‘na gızıma’ demesi yok mu beni benden alıyor. Ne güldüm ya 🙂 Ajan bir Feride ve Emine fazla abartılmıştı bence. Kuzey daha net olabilir Gökçe’ye karşı. Elini masaya vurmasına izin vermesin en azından. Şule’nin ayrılmak istememesini anlayışla karşılıyorum. Zaten hemen boşanacağını düşünmüyordum. Bu işin arkasından daha doğrusu Şule’nin arkasından Çetin çıkacak bence.

10. bölüm yorumumda dediğim gibi Şule en fazla bir iki bölüm daha durmalı. Sonra gitmeli. Belki sonra tekrar gelir ama en azından şimdilik en fazla 2-3 bölüm yeter ilk tur için. Nedesi ise bu dizinin henüz 11. bölümünde olması. Zaten çok eski bir dizi değil. İzleyiciyi 2. sezona da bağlayabilmek için bu yapılmalı. Bence 13. bölümde Kuzey ve Şule ayrılmalı. 2 bölüm yeni karaktersiz geçmeli. Daha sonra 16. bölümde Kuzey’e tehdit oluşturabilecek yeni bir karakter girmeli. Halil İbrahim KURUM benim önerim. Daha önce de söylemiştim zaten. Ersoy GÜLER  duyar beni umarım. Yeni Gelin dizisinin Baran’ı bu diziye çok yakışır. Bu bölümler çok iyi kurgulanmalı yoksa seyirci tuttuğu diziyi bırakır. Bu komedi bir dizi olduğu için süreklilik ve aktiflik gerektiriyor.kuzey-yildizi-ilk-ask-yeni-bolum-izle

KUZEY YILDIZI İLK AŞK İZLE

Kuzey yıldızı ilk aşk yeni bölüm izlemek için burayı tılayabilirsiniz. Yeni bölümde Poyraz’a cidden üzüldüm ben. Kıyın nikahı gitsin. Kendileri kaşındılar. Evlenip mutlu olsunlar artık. Hak ediyorlar. Doktor beyimiz de Pembe dula alışsa iyi olacak.Pembe’miz doktoru pek bırakacağa benzemiyor çünkü. Bu bölüm yine 8 küsür reytingle totalde birinci olduk. Total seyirciyi yakaladık. Bu riskli bölümleri de atlatırsak Yeni Gelin gibi 60. bölümleri görebiliriz gibi geliyor. Yeni Gelin seyircisi de totaldi çünkü. Şeref baba ve Yaşar babaya barışmak çok yakıştı. Haftaya görüşelim mutlaka. İzlemeyü unutmayun. Nahide’ye de selamlar olsun bu arada. Yine iş peşindeydi ve taktikler verdi Yıldız’a. Seğğfer reis her zaman ki formundaydı. Toygan AVANOĞLU bir harika. Sahneleri artmalı.

Kuzey yıldızı ilk aşk dizisi hakkında bilmediklerinizi öğrenmek ve bildiklerinizi yazabilmek için Kuzey yıldızı ilk aşk forumu‘na üye olmayı unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.