Sıradaki içerik:

Arıza 9. Bölüm özeti! Arıza Cabir’in kardeşini vurur!

e
sv

Kuzey Yıldızı ilk Aşk Yeni Bölüm Özeti! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm!

Kuzey Yıldızı ilk Aşk yeni bölüm özeti, 38. bölümde neler oldu? 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytingleri nasıl? Sizler için hazırladık.
BCm5T.jpg
kuzey-yıldızı-ilk-aşk-yeni-bolum-ozeti

Kuzey Yıldızı ilk Aşk yeni bölüm özeti, gelişmeleriyle sezonuna devam ediyor. Yıldız Bulut’un gerçeğini öğrenince ona ağzının payını verdi. Duvardaki fotoğraflarından dolayı oldukça endişelenen Yıldız önce o fotoğrafları söktü sonra da Bulut’u bir güzel sözleriyle dövdü. Bulut Yıldız her şeyi öğrenince işinden istifade edip, evini boşaltıp gitmek zorunda kaldı. Bölümün aksiyonu ise Nahide’nin kaçırılma olayına karışan Pembe ve onlara sonradan dahil olan Sefer’di. Pek te deneyimli olmayan hırsızlarımız Sefer’le epey korkuttu. La Casa De Papel kostümleriyle evden çıkan hırsızlarla birlikte Nahide, Sefer ve Pembe de çıktı. Ormanda hırsızlar kaçıp kendi yollarına gidince kahramanlarımız da kurtulmuş oldu. En az korkanın Nahide olduğunu söyleyebilirim. Hırsızlar Nahide hamile olduğu için ona dokunmaya pek cesaret edemediler.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzey Yıldız’la yeni aşk yuvasını kurmaya devam ediyor. Kampçı kızımızın şantiyede yaptığı sütlü çay servisi çok güldürdü. En azından şu an kızların hem babalarıyla, hem anneleriyle hem de Yıldız’la araları iyi. Yıldız Mom onlara çok güzel bakıyor. Bölümün duygusal sahnelerinden biri de Şule’nin Kuzey ve Yıldız’la vedasıydı. Şule İstanbul’a ameliyat olmaya geleceği için durumu Kuzey’e açıklayıp kızlarını Kuzey’e ve Yıldız’a emanet etti. Ne yalan söyleyeyim Şule’nin hasta olduğuna hiç inanmamıştım. Her an bir sürpriz yapıp başımıza iş açabilir diye düşünüyorum. Şimdilik Şule karakterine nihayet veda etmiş görünüyoruz. Sahnede Kuzey Yıldızı şarkılarından Birden Geldin Aklıma söylenmesi de güzel oldu. Kuzey ve Yıldız düeti olması çok çok daha güzel oldu. Şule İstanbul’a işinin başına döndü. Ameliyattan da sağ sağlim kurtuldu. Her şey olması gerektiği gibi. Ameliyatta Şule’nin yanında olan Nahide ve Pembe’yi de unutmayalım. Kısa bir İstanbul turu yaptılar. Nahide Şule’nin hasta olduğuna nihayet inandı. Hoşça kal Zeynep Koltuk. Seni sevdik ama Şule’yi asla. Umarım bir daha dönersen de sadece kızların tatlı anneleri olarak gelirsin. Anne olarak şimdilik durumu toparladın gibi ama eş olarak mümkün değil.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Ersoy Güler bildiğiniz gibi Yeni Gelin dizisinin de yönetmeniydi. Orada Baran karakterine uygulanan damat sınavlarının farklı bir versiyonu Kuzey Yıldızı’nda da uygulandı. Zordur almak bizden kızı mantığıyla yapılan sınavlar yürekleri ağızlara getirdi. Önce tarla süren Kuzey arkasından Kadıoğlu ailesinin tüm yükünü ciddi anlamda omuzlarında taşıdı. Asla pes etmemesi herkesin takdirini kazandı. Yaşar baba hariç herkes YılKuz tarafındaydı yani Kuzey’in tüm sınavlarını geçmesini istiyordu. Bir de araya kaynak yapıp duran Poyraz’ı unutmayalım tabi. En çok destek verense kızlardı. Kızlar bu bölümde ciddi anlamda babalarının mutluluğu için destek verdiler. Yaşar babanın en sondaki sınavı çok can alıcıydı. Kuzey yüksek bir platformda yürümeye çalıştı. Yükseklik korkusu olan Kuzey son adımına kadar çok iyiydi. Ufacık ayağı kaydı ve tüm çabalar boşa gitti. Tam Yaşar Yıldız’ı vermeyecek derken son anda insafa geldi. Bu da çok güzeldi.

KUZEY KILDIZI İLK AŞK REYTİNGLERİ

Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytingleri; 38. bölümü totalde birinci oldu. Reyting olarak çok güzel bir yükseliş yaşayan bu dizi başarısını Kuzey ve Yıldız’ın barışmasına borçlu. Ayrıca Bulut ve Şule’nin gideceğinin sinyalinin çok açık verilmesi de bunda etkili oldu. Miadı dolan karakterler gitti. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm fragmanı da yayınlandı. Cengiz Bozkurt tam kız isteme merasiminin ortasına düşecek. Haftaya kız isteme var. Cengiz Bozkurt’un karakteri Cevher bomba etkisi yaratacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al