KUZEY YILDIZI YENİ SEZON - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bay Yanlış Oyuncuları! Can Yaman, Özge Gürel Kimdir?

e
sv

KUZEY YILDIZI YENİ SEZON

18 Ağustos 2020 18:15
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. sezon fragmanını yayınladı. Kuzey ve Yıldız kavuşacaklar ama bu biraz daha zaman gerektiriyor. Diziye yeni bir karakter giriyor. Bu karakter dengeleri değiştirecek mi göreceğiz. Kuzey Yıldızı Eylül ayında Show Tv'de.

MEKANIN SAHİBİ GERİ GELDİ!

Ordu’nun güzel dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezon fragmanı yayınlandı. Tüm ekip Ordu’da. Ersoy Güler ve ekibi yeniden iş başında. Bu sezon fragmandan anladığımız kadarıyla yine bir süre yayladayız. Şule Mollaoğlu, Kuzey ve Yıldız’ın başında olmaya devam edecek. En son bildiğiniz gibi 30. bölüm fragmanında Şule’nin hasta olduğunu duymuştuk. Bakalım bu plan devam edecek mi? Bir süre en azından bu mevzu devam edecek gibi duruyor.

Eylül ayının ikinci haftası muhtemelen yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek olan dizi bakalım ilk sezondaki kadar başarı gösterebilecek mi? Eğer karakterler hikayesini bozmadan zenginlik katarak devam ederse reyting artabilir. Kuzey ve Yıldız’ın ekseninden çıkılırsa, Şule ve Çetin başa bela olmaya devam ederse reyting düşer. Ana karakterler ön planda tutulursa başarı korunur. Bunun için karakterlerin dengesi çok önemli.

KUZEY YILDIZI

MELİS SABAH

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonda farklı karakterle karşımıza çıkacak. Yeni hikayeler bizi bekliyor. Umarım yeni karakterler dizinin tadını kaçırmadan zenginleştirir. Melis Sabah dizimize katıldı. Senaryo gereği Yıldız bir lokantada işe başlayacak ve Melis SABAH da bu lokantanın sahibinin kızını oynayacak. Ayrıca yeni bir erkek karakterin de katılacağı konuşuluyor. Her zaman dediğim gibi umarım Halil İbrahim Kurum diziye katılır. Yeni Gelin’in Baran’ı dizimize tat katacaktır. Hoş geldin Melis SABAH.

MELİS SABAH

UHEEEYYYYY!

Yeni sezon fragmanının daha derli toplu olması gerektiğini düşünüyorum. Şahsen eğlenceli ve ilgi çekici bir fragman olarak görsem de 2. sezonun hikayesi daha net belli edilmeliydi. Fragmanın bir derdi var, derdi güzel. Derdi güzel ama anlatış biçimi ve kurgusu yanlış.  Yasak Elma yeni sezon fragmanını örnek göstermek istiyorum. Herkes Şahika, Yıldız ve Ender üçgenini net gördü. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezon fragmanında ise eski sezondan bile kareler ve sahneler vardı. En azından bana öyle geldi. Belli ki Osman, Emin ve Ömer kızların kalbini çalmaya ama Kuzey’den de korkmaya devam edecekler. Kuzey tekrar Yıldız’ını da tam anlamıyla kavuşamayacak. Canını dişine takarak mücadele etmeye devam ediyor. Fragmandan bunu anlıyoruz.  Hayırlı uğurlu bereketli olsun yeni sezon. Umarım rekor üzerine rekor kırar. Umarım hikaye kendini katlayarak devam eder. Romantik komedilerin sıkıntısı ne yazık ki burada da kendini gösterdi. Romantik komedilerde 2. sezonlar, devam bölümleri başarı için çok önemli. Kendi ayağına sıkmadan başarılı bir sezon diliyorum Ordu’nun güzel ekibine. Ayrıca 2. sezonda Nahide, Sefer ve bebeklerini ayrıca merak ediyoruz bunu da belirtelim. Kısa zamanda da yeni karakterleri görmeliyiz. BAŞARILAR KUZEY YILDIZI İLK AŞK.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ SEZON FRAGMANI İZLE

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.