Sıradaki içerik:

1 Şubat cumartesi reyting sonuçları

e
sv

Kuzey yıldızı ilk aşk son bölüm özeti, analizi, fragmanı

BCm5T.jpg
kuzey-yildizi-ilk-ask-19

Bu yazıda neler var?

Kuzey yıldızı ilk aşk son bölüm ! Hatta ağır kan kaybı bile oldu diyebiliriz. Hem gönlü hem fiziği yaralı olanların hikâyesi bizi derinden etkiledi. Kuzey Yaşar tarafından vurulunca önce yaralandığını anlamadı. Daha sonra fark edince de Sefer’i aradı ve doğru Kadıoğlu evine gittiler. Yıldız ona o kadar güzel baktı ki Kuzey bir kere daha yaralanmaya razıydı. Çok acı çekti. Bunu kendi ailesine yansıtmamaya çalıştı. Poyraz yüzünden kıyamet koptu. Poyraz Kamer’e ağabeyinin vurulduğunu söylemeyince Kamer anladığında verdiği tepkiyi kontrol edemedi. Yıldız da henüz yeni iyileşmiş olan yaralı fiziğinin nazını da yaptı. Gönlü yaralı olanlarda ise bu hafta Şule, Poyraz, Sefer ve Kamer vardı. Şule kızlarını görmek için fırına gitti. Kızlarından işittiği ağır sözler çok dokundu. Bunun üzerine ağlama krizine girmişti ki Feride imdadına yetişti. Poyraz ve Kamer ise kavuşamamanın acısını yaşıyor. Aileler yine küsünce düğün işi iptal oldu. Sefer hapiste olan karısını çok özleyince onu kimse susturamadı. Onun yarası da karısından. Kuzey Yıldızı

KAÇAK

Kuzey ve Yıldız aileler bozuşunca zor durumda kaldılar. Kaçak göçek görüşmekten başka yapacak bir şeyleri kalmadı. Çaresiz bıraktılar güzelim çiftimizi. Bir yerde oturup çay içmelerine bile izin yok. Bir rahat vermediler. Her yerde buldular YılKuz’u. Onlar da kaçtılar. Yıldız’ın Merve yalanı ve Ruhi’ye kaçması da oldukça komik sahnelere sebep oldu.  Kuzey de bu durumu çözmek için kızlarına danışmaya karar verdi çünkü kızları çok rahat kendisinden kaçıp Osman ve Emin’le görüşebiliyor. Kızlar da babalarına Çambaşı Kayak Merkezi’ni tavsiye etti. Çok romantik ve güzel bir ortam olduğundan dolayı da Kuzey hemen ikna oldu ve Yıldız’ı alıp oraya götürdü. Sefer ve Nahide sağ olsun orada da rahat bırakmadılar YılKuz’u. Hemen yakalandılar. Yıldız’ın Kuzey’e yemek yapması, birlikte kaymaları, Kuzey’in Yıldız’a iltifatları çok güzeldi. Keyifle izlenebilecek sahneler içimizi açtı. Kuzey öküzünden romantik bir karlar kralı çıktı. Tabi onun karlar kraliçesi de Yıldız oluyor bu durumda.

Kuzey Yıldızı

DÜNÜRCÜLÜK

Bu dünürcülük olayını Kadıoğlu ailesi de Mollaoğlu ailesi de çok sevmişti. Yaşar Kuzey’i vurunca işler değişti. Şeref ve karısı Emine buna tahammül edemedi. Kendileri Yıldız hastayken el üstünde tutmuşlardı. Bunun üzerine sırf Kuzey Yıldız’ı görmek istedi diye kurşun yemesi sıyırsa da ağırlarına gitti. Bu durum en çok Kamer ve Poyraz’a dokundu. Çeyizleri alıp Kadıoğlu evinin kapısına dayanan Emine bu sefer ciddi bir tepki verdi. Şeref ise kızgınlıktan çok üzüntüden kendini yedi bitirdi. Henüz yeni kavuştuğu arkadaşı Yaşar’ın yaptıklarını kaldıramadı. Ne tepki vereceğini de bilemedi. Umarım barışırlar. Tek temennimiz o. Yoksa Poyraz daha çok ablasının dizinde ağlayacak. Yıldız ablalığını gösterip Poyraz’la o kadar güzel konuştu ki bizim bile izlerken içimiz ısındı. Yıldız gerçekten güzel bir abla. Tabi Poyraz işleri batırmadığı sürece. Kamer ise çeyizleri vermeme konusunda annesine çok fazla direnemedi. Yüzük te gitti çeyiz de.

Kuzey Yıldızı

BONUS

Kuzey Yıldızı ilk aşk 19. bölümün en güzel bonusu yine Sare ve Civan. Sare bu hafta araya fitne sokmadan kızların yanında çok güzel durdu. Onlara poğaça yapmayı bile öğretti. Üstelik hiçbir art niyet beslemeden. Öğretici bir insan olduğu kesin. Civan ise Pembe’yi almaya gittiğinde oldukça mahçup ve tatlıydı. Peşini bırakmaması lazım Pembe’nin. Pembe ne derse desin sürekli yanında olsun. Gerekirse arsızlaşsın. Ben ondan onu bekliyorum aslında. Bu hafta hemen pes etti ve Pembe’yi evine bırakmadı. Oysa ben ısrar etmesini beklerdim. Her şeye rağmen gelip almayı düşünmesi bile çok zarifti.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK REYTİNG VE FRAGMAN

Kuzey Yıldızı ilk aşk son bölüm 9 küsür reytingle yine zirvede. Açıkçası 11’i bile zorlamış olan dizimizin daha fazla reyting alma şansı var. Zümrüdüanka dizisi tabi ki bir rakip olaran reytingi etkiliyor. Ersoy Güler’in buna izin vermemesi ve acil durum planı yapıp toparlaması lazım. Ben hâlâ Halil İbrahim Kurum’un yani Yeni Gelin’in Baran’ının gelmesi gerektiği kanısındayım. Hatta Eser Eyüboğlu bile diziye katılabilir. Çok eğlenceli karakterler gelmeli ve Şule acil diziden çıkmalı. Artık fazla oldu. Kuzey Yıldızı 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Birbirlerine silah çeken aileler kız istemeye gidiyorlar. Bakalım neler olacak? Uheeeeeey! Haftaya izlemeyi unutmayın ha haydi 🙂

 


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.