Kuzey Yıldızı Son Bölüm Özeti! Kuzey Yıldızı 42. Bölüm! Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Evde Sağlık Hizmeti nedir? Evde Sağlık Hizmeti Nereden Alınır?

e
sv

Kuzey Yıldızı Son Bölüm Özeti! Kuzey Yıldızı 42. Bölüm! Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm!

854 okunma — 06 Aralık 2020 22:00
kuzey-yildizi-son-bolum

Kuzey Yıldızı son bölüm büyük bir eşik atladı. Yıldız artık Yıldız Mollaoğlu. YılKuz aşkında mutlu sona ulaştık. Ulaştık ama öyle bir değişim oldu ki… Gelenler gidenler diziyi çok değiştirdi. Sanki dizi yeni sezona başlamış gibi bir hava var. Bu tabi iyi bir durum. Haliyle mutlu son olunca birçok değişiklik ve yeni karakterler, yeni hikayeler girdi diziye. Kuzey ve Yıldız’ın düğünü Resul Dindar‘ın da katkılarıyla büyük ve gösterişli geçti. Ufak tefek aksaklıklar da olmadı değil. Öncelikle bildiğiniz gibi Nilsu Berfin Aktaş corona virüs olduğundan dolayı düğün sahnesindeki çekimlere katılamadı. Yine Pembe karakterinin de olmadığını gördük. En son yüzüne karalar çalınan ve siyah boyayla boyanan Pembe yaylaya kapattı kendini. Dedikodulara göre Pembe karakteri diziden ayrıldı. Yani Zeynep Kankonde diziden çıktı.

Kuzey Yıldızı Son Bölüm Özeti!

kuzey-yildizi-ilk-ask-son-bolum

kuzey-yildizi-ilk-ask-son-bolum

Düğün çiftimize yaradı. Sakinleşip ehlileştiler. Adeta olgunlaştılar. Bu ikisi için de ikisinin ailesi için de çok iyi. Düğünde yürekleri ağıza getiren ve Yıldız’ı çok ağlatan Yaşar Baba kızının mutluluğunu görüp rahatlar böylece. Babasının yanında olmadığını düşünmesi düğününde Yıldız için çok kötü oldu. Yıldız babası olmadan kendini çok eksik hissetti. Evli olan Yıldız hala duruma inanamıyor. Kuzey’in yanında utandığı hâlleri oldukça komikti. Sefer onları vıcık vıcık diye tabir etse de birbirlerinden ayrılamamaları ve mutlulukları bizleri izlerken çok sevindirdi. E artık aileler de torun bekliyor. Karga burunlu mavi gözlü bebekler gelecek dünyaya. En azından Kuzey’in hayali böyle. Yıldız’ın akıllılığını ne yapacağız peki? Evleri henüz bitmemiş olduğu için Yıldız ve Kuzey balayına çıkmayı ertelediler. Şimdilik Şeref ve Emine’nin Mollaoğlu evindeler.

Kuzey Yıldızı 42. Bölüm!

kuzey-yildizi-ilk-ask-son-bolum

kuzey-yildizi-ilk-ask-son-bolum

Bahar babasıyla işlerini bitirmek için gitti. Yani Melis Sabah da diziden ayrıldı. Çamburnu artık sadece Yıldız’ın elinde. Şükrü ve garsonla birlikte ellerinden geleni yapacaklar. Büyük bir gelişme de Ömer ve Feride cephesinden geldi. Ömer Gaziantep’e döndü. Dönünce de ailesini bırakmak istediğini anladı. En azından onlara cephe alıp bir şey yapmak istemediğini fark etti. Bunu da bir mektupla Feride’ye anlattı. Feride de büyük bir aşk ve umutla mektubu açınca hayal kırıklığına uğradı ve ayrıldıklarını anladı. Feride’nin içinden adeta yeni bir Yıldız çıktı. Her şeye sıfırdan başlamak istedi. Yeni bir başlangıç yapıp kendi parasını kendi kazanacak. Yıldız’ın yanında sigorta, yemek ve asgari ücrete işe başladı. Resmen Yıldız’ın yaptığının aynısını hemen hemen aynı acıyla yaptı. Huyu suyu da değişti hatta kardeşleriyle Osman ve Emin’i bile görüştürmek istemedi. Tam bir küçük Yıldız oldu. Çok ta yakıştı. Zaten dizinin başından beri Feride’nin hatta Yıldız’ın çalışması gerektiğini düşünüyorum. Feride öğretmenlik te yapabilirdi ama sanırım dizinin çok dışında kalmaması için bunu tercih etmediler. Aynı şey Yıldız için de geçerli. Geçen kış kaptanlık yapan Yıldız bu kış işletmeciliğe soyundu ama bir türlü kendi işi olan öğretmenliği düşünmedi. Belki önümüzdeki sezon da onu yapar.

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm!

Dizinin son abartısız 45 dakikası kendi kendine tutuşan korku evinde geçti. Duran Kula kendi evinde çıkan sebepsiz yangınları çözene para vaad etti. Sefer ve Ruhi de hemen işe koyuldu. Başlarda ben de güldüm doğru. Gerçekten komikti. Korku evi sekansı çok uzadı. Dizinin resmen yarısı gitti. İzleyenlerin de hâliyle canı sıkıldı. Odağı dağıldı ve kanal değiştirdi. Umarım bir daha böyle sahneler yazılmaz. Aynı şekilde Cevher’e kız isteme sahnesi de çok uzamıştı. Bu sahne de çok hatta aşırı uzadı.

Kuzey Yıldızı son bölümlerde oldukça reyting arttırdı. Kuzey yıldızı ilk aşk reytingleri bi hayli yükseldi.. Uzun süredir en yüksek reytingini aldı geçen hafta. Bu hafta tekrar birazcık düştük. Son korku evi sahnesinden dolayı düşmüştür diye düşünüyorum çünkü bir oyun ve şaka olduğu belli olan bu sahne kısa süre güldürse de çocuk izleyicileri ürküttü ve kanal değişimine sebep oldu. Gönül Dağı Arap atı gibi açıldı. Reytingleri yükselmeye devam ediyor.  AB ve ABC de Gönül Dağı’nda. Zirveyi Kuzey Yıldızı’yla Gönül Dağı paylaştı. Şu an Gönül Dağı daha çok izlense de totalde Kuzey Yıldızı kolay vazgeçecek gibi görünmüyor. Yine de Gönül Dağı bir sürpriz yapabilir.

Buradan, Dizi özet ve analizleri kategorimize geçebilir tüm diziler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.