Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Mucize Doktor 4. Bölüm Analizi

e
sv

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Analizi

387 okunma — 06 Ekim 2019 20:46
kuzey-yildizi-ilk-ask-yeni-bolum-analizi

Mekanın sahibi geri geldi. Kuzey Yıldızı yayınlanan 4. son bölümüyle 6,25 reytingle yine zirveye oturmayı başardı. Bölümün ilk sahnesi ise oldukça can alıcıydı. Ah be Yıldız “Aşık maşık değilim. ” demene değil Kuzey hiçbirimiz inanmadık. Öyle güzel ağladın ki bu şekilde kimseyi ikna edemezsin sevmediğine. Bölümün ayrı bir komedi malzemesi ise Nahide idi. Kız orada ateşler içindeyken “Sarılun.” demesi ayrı bir komediydi. İlahi Nahide koyun can derdinde sen et derdindesin Allah aşkına. Bizi yine de güldürmeyi başardın ama . Yıldız inadından asla vazgeçmedi. Ateşliyken kendini terletmeye çalıştı. Kuzey’in çabası ve Yıldız için korkması ise bu inada değdi. Çetin bölümün karanlık tarafıydı. İleri ki bölümlerde neler yapacak biz de bilemiyoruz. Daha da önemlisi Kuzey 3.500.000 borcu nasıl kapatacak bakalım.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Reytingleri

Nahide ve Sefer arasındaki ilişki bol aksiyonlu ve komik. Evet Sefer haklısın namusunuzu Nahide kirletti:). Ayrıca Şeref ve Yaşar’ın kızları kurban tarihinde rekabet ve inat alkışa değer. Nahide’nin gidecek yer bulamayınca Pembe Dul’a gitmesi oldukça akıllıcaydı. Bence Pembe ve Nahide arkadaşlığı üzerine daha çok gidilmesi gerek. Zira çok iyi bir ikili hatta partner olurlar. Bu bölümden çıkıyor. Gökçe ve Emine’nin Çetin bağlı babalarına ettikleri sitem ise çok yerindeydi. Şu an kızlar en iyi karşılarken kim kim olduğunuzu biliyorlar. Şeref Mollaoğlu ve Yaşar Kadıoğlu buradaki babalık konusunda beni hayal kırıklığına uğrattılar. Sana sığınan oğlunu ve torunlarını nasıl görmezden gelirsin be adam! Kızların babaannelerinin evi ev işiyle imtihana çekilmesi ise burada görünmeye değerdi. Halılar sizi o kadar mı korkuttu kızlar aşk olsun vallahi :). Kamer’in peşine takılınca tam üç kafa birden hasar gördü. Kuzey’in çıldırması ve babaannenimizin korkması ise cabası.

Bu bölümden anlayan başka bir şey ise Yıldız Kuzey’in günah keçisi olması bir süre daha devam edecek. Kuzey ayağı taşa değse Yıldız’dan biliyor. Emine ve Hanife barışması ise benim hoşuma gitti. Ne yani kocaları anlaşamıyor diye onlar da mı görüşmesin? Hoş kocaları da barışmak ister bence gururlarına yediremiyorlar. Bölüm sonu Yaşar’ın söylediklerinden bunu çıkarbiliriz. Ne de olsa geçmişşte bir dostluk var. Gülay ise bölümün bir başka komedisiydi. Yürek mi yedin Gülay? Yıldız’dan izin aldın resmen. İstersen bir de çeyiz alışverişine gidin Yıldız’la. Dur dur hatta rica ve Yıldız senin nikah şahidin olsun. Vallahi pes Gülay yani diyecek bir şey bulamıyorum. Bu bölüm beni şaşırtan bir diğer karakter Ruhi’ydi. Kuzey’e neler dedi? Sanırım o da Gülay’la birlikte yürek yemiş. Ne haddine Yıldız adına konuşmak Ruhi? Kuzey haklı Yıldız onun önünde konuşulmasından hiç hoşlanmaz.

4. bölüm sonunda Yıldız gitmek istemekte oldukça haklıydı. Üstelik Gökçe, Emine ve Feride de bu konuda Yıldız’ın yerini bulup babalarından onu durdurmasını istediler. Ne yalan söyleyeyim, Kuzey bir yasaklandı Yıldız’ın peşinden gitmeyecek diye korkmadık değil hani. Yaşar ise beni bir hayli üzdü. Kızın ne diyo sen ne diyosun Yaşar baba. Hala yüzünü eğdirmekten mi bahsediyorsun? Sanki kızın ne yaptı bu yaşına kadar seni üzecek? Yine de Yıldız’ın ailesiyle yüzleşmesi güzeldi. Fragmanda Aslıhan Güner’in o güzel sesini duyabileceğiz. Ayrıca Kuzey Yıldız’ın dümendeki haliyle ilgili ne düşünecek? Pembe yine bizi nasıl güldürecek? Hepsi Cumartesi günü. İzlemeyü unutmayun.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölümünde neler olacak?

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.