KUZEY YILDIZI’NA BOMBA TRANSFER - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Günümüzde Estetik

e
sv

KUZEY YILDIZI’NA BOMBA TRANSFER

1361 okunma — 15 Ekim 2020 17:33
Gençliğim Eyvah'tan Kuzey Yıldızı'na bomba transfer! Almanya'dan Cevher geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'a Cengiz BOZKURT katılıyor. Daha önce Leyla ile Mecnun, Kara Bela, Jet Sosyete gibi yapımlarda rol almış olan ünlü oyuncu Ordu'ya neşe getirmeye geliyor.
Kuzey-yildizi-ilk-ask

Kuzey Yıldızı 2. sezonuna büyük bir savaşla devam ederken kadrosunu büyütmeye devam ediyor. Yeni sezonunda yeni karakterler gelmesi beklenen dizinin yeni sezonu şekillendi bile. Dün çeşitli sosyal medya hesaplarında ve sitelerde Kuzey Yıldızı ile ilgili gördüğümüz haber, dizimizin başarılı yönetmeni Ersoy GÜLER tarafından doğrulandı. “Hoş geldin.” diyerek yeni oyuncunun fotoğrafını hikayesinde paylaşan yönetmen heyecanını da dile getirmiş oldu.

CENGİZ BOZKURT

Severek izlediğim dizi Gençliğim Eyvah ne yazık ki bana göre aşırı sarpa saran Ahmet ve Azra çıkmazı sebebiyle 17. bölümüyle final yaptı. Ordu’nun güzel dizisine en son Gençliğim Eyvah dizisinde oldukça başarılı bir performans sergileyen Cengiz BOZKURT geliyor. Almanya’dan Ordu’ya gelen Cevher olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu ne mutlu ki bizleri çok bekletmeyecek. Gençliğim Eyvah dizisinde Levent Ülgen’le çok güzel ve çok komik bir ikili olan Cengiz BOZKURT ayağının tozuyla geldiği diziye çok yakışacak. Cevher bana göre en çok Sefer’le uğraşacak. Çok düşük bir ihtimal ters köşe durgun bir karakteri oynama ihtimali de var ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Yıldız ve Bulut 10 sene sonra üniversite arkadaşlarıyla buluşacak.  Bulut Kuzey’i Yıldız’ın arkadaşı Erdinç hakkında dolduracak ve Yıldız’ın saplantılı aşığı olduğunu söyleyecek. Kuzey bunun üzerine tabiki boş durmayacak. Sefer’in evine giren siyah kapüşonlu adam Yaşar çıkacak. Bulut siyah kapüşonlu bir adam tarafından dövüldüğünü iddia ederken Sefer’se büyük bir tehlike atlatacak. Bunun üzerine Sefer Kuzey ve Yıldız’ın ellerini birleştirerek onların barışması için bir adım atmaya çalışacak. Cumartesi izlemeyü unutmayun 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.